Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (28. 8. 2018)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 28.8.2018 - 18:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.95 0.0 11.00
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.35 0.0 9.00
3 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11.69 0.0 8.00
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.59 0.0 7.00
5 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 11.53 0.0 6.00
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10.78 0.0 5.00
7 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 10.77 0.0 4.00
8 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10.51 0.0 3.00
9 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10.35 0.0 2.00
10 Eliška SemeckáEliška Semecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 09.86 0.0 1.00
11 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.77 0.0
12 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.48 0.0
13 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 09.22 0.0
14 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.86 0.0
15 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 08.83 0.0
16 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 08.82 0.0
17 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.64 0.0
18 Laura BurýškováLaura Burýšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 08.55 0.0
MS Sára DyrynkováSára Dyrynková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 08.46
20 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 08.32 0.0
21 Anna MňoučkováAnna Mňoučková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 08.23 0.0
22 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 07.65 0.0
23 Nicole BöhmováNicole Böhmová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 07.65 0.0
Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 DNS 0.0
Celkem 24 závodníků