výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (28. 8. 2018)

Trojskok - Junioři

(út, 28.8.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 13.62 +3.0 m/s 13.55 +1.6 m/s 13.62  +3.013.55  +1.60.013.620.00.00.0 7.00
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 13.16 +1.6 m/s 13.16  +1.60.00.013.160.00.00.0 5.00
3 Jan ŠedivýJan Šedivý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 13.13 +1.9 m/s 13.13  +1.90.00.013.130.00.00.0 4.00
4 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 12.88 +1.1 m/s 12.88  +1.10.00.012.880.00.00.0 3.00
5 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12.83 +1.7 m/s 12.83  +1.70.00.012.830.00.00.0 2.00
6 Jakub FiřtJakub Fiřt
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 12.77 +3.7 m/s 12.55 +1.7 m/s 12.77  +3.712.55  +1.70.012.770.00.00.0 1.00
7 Robert MouchaRobert Moucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12.19 +1.9 m/s 12.19  +1.90.00.012.190.00.00.0
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(út, 28.8.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.12 +0.8 m/s 13.12  +0.80.00.013.120.00.00.0 11.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12.59 +1.0 m/s 12.59  +1.00.00.012.590.00.00.0 9.00
3 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 12.54 +0.2 m/s 12.54  +0.20.00.012.540.00.00.0 8.00
4 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.33 +1.8 m/s 12.33  +1.80.00.012.330.00.00.0 7.00
Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
02 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Juniorky

(út, 28.8.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11.64 +0.7 m/s 11.64  +0.70.00.011.640.00.00.0 7.00
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11.03 +0.8 m/s 11.03  +0.80.00.011.030.00.00.0 5.00
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.59 +0.8 m/s 10.59  +0.80.00.010.590.00.00.0 4.00
4 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 10.26 +1.0 m/s 10.26  +1.00.00.010.260.00.00.0 3.00
5 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10.10 +1.8 m/s 10.10  +1.80.00.010.100.00.00.0 2.00
6 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.08 +3.2 m/s 10.00 +0.5 m/s 10.08  +3.210.00  +0.50.010.080.00.00.0 1.00
7 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 10.07 +2.2 m/s 09.84 +0.9 m/s 10.07  +2.209.84  +0.90.010.070.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(út, 28.8.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11.02 +0.6 m/s
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 10.46 +0.6 m/s 10.46  +0.60.00.010.460.00.00.0 11.00
3 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.30 +2.7 m/s 10.00 +0.3 m/s 10.30  +2.710.00  +0.30.010.300.00.00.0 9.00
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků