výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (28. 8. 2018)

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 28.8.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 37.02 11.00
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.69 9.00
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 38.69 8.00
MS Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 38.94
MS Matěj BenešMatěj Beneš 01 JAC BrnoJAC Brno 7 39.49
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 40.09 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 28.8.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 41.50 6.00
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 43.09 5.00
3 Jakub RandusJakub Randus 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 43.27 4.00
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 43.71
MS Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 44.04
6 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 44.20 3.00
7 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 46.82 2.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 37.02 11.00
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.69 9.00
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 38.69 8.00
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 38.94
5 Matěj BenešMatěj Beneš 01 JAC BrnoJAC Brno 7 39.49
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 40.09 7.00
7 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 41.50 6.00
8 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 43.09 5.00
9 Jakub RandusJakub Randus 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 43.27 4.00
10 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 43.71
11 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 44.04
12 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 44.20 3.00
13 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 46.82 2.00

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 28.8.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 43.28 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 43.71 9.00
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.28 8.00
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 46.28 7.00
5 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 46.63 6.00
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 46.82 5.00
7 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 47.73 3.00
8 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 47.91 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 28.8.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 46.94 4.00
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.12 1.00
3 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 50.77
4 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 50.85
5 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 56.25
Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 43.28 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 43.71 9.00
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.28 8.00
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 46.28 7.00
5 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 46.63 6.00
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 46.82 5.00
7 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 46.94 4.00
8 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 47.73 3.00
9 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 47.91 2.00
10 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.12 1.00
11 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 50.77
12 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 50.85
13 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 56.25
Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS