výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

13. veřejné závody PAS žactva

Praha - Eden (12. 9. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 12.9.2018 - 18:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 17.76
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.86
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.23
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 18.36
5 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 18.71
6 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 19.42
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.9.2018 - 18:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.69
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.15
3 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 20.38
4 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 20.57
5 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.50
6 Čeněk ŠustrČeněk Šustr 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.69
7 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.39
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 12.9.2018 - 18:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KošataDavid Košata 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 18.78
2 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.69
3 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 20.88
4 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.29
5 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.89
6 Matěj KárníkMatěj Kárník 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.34
7 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.91
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 12.9.2018 - 18:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.29
2 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.44
3 Filip KasanFilip Kasan 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.22
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 17.76
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.86
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.23
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 18.36
5 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 18.71
6 David KošataDavid Košata 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 18.78
7 5 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.29
8 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 19.42
9 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.44
10 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.69
11 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.15
12 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 20.38
13 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 20.57
14 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.69
15 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 20.88
16 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.29
17 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.50
18 Čeněk ŠustrČeněk Šustr 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.69
19 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.89
20 Matěj KárníkMatěj Kárník 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.34
21 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.39
22 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.91
23 Filip KasanFilip Kasan 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.22

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 12.9.2018 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 19.32
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 19.64
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.90
4 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 20.26
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 20.36
Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.9.2018 - 18:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 20.25
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.49
3 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 21.00
4 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 21.14
5 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 21.59
6 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.9.2018 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.48
2 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 21.58
3 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.96
4 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 22.06
5 Patricie ŽídkováPatricie Žídková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.37
6 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.80
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.9.2018 - 18:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.33
2 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.02
3 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 22.20
4 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.26
5 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.50
6 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.59
7 Marie BabicováMarie Babicová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 12.9.2018 - 18:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.59
2 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.73
3 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.24
4 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 23.52
5 Anna BergerováAnna Bergerová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.10
6 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.34
7 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.76
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 12.9.2018 - 18:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.30
2 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.72
3 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.36
4 Viktorie HorákováViktorie Horáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.69
5 Aneta FelcmanováAneta Felcmanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.76
6 Anežka HorákováAnežka Horáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.86
7 Sofie KošťálováSofie Košťálová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 19.32
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 19.64
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.90
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 20.25
5 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 20.26
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 20.36
7 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.48
8 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.49
9 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 21.00
10 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 21.14
11 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.33
12 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 21.58
13 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 21.59
14 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.96
15 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.02
16 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 22.06
17 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.09
18 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 22.20
19 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.30
20 Patricie ŽídkováPatricie Žídková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.37
21 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.59
22 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.72
23 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.73
24 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.80
25 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.24
26 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.26
27 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.50
28 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 23.52
29 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.59
30 Anna BergerováAnna Bergerová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.10
31 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.34
32 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.36
33 Viktorie HorákováViktorie Horáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.69
34 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.76
34 Aneta FelcmanováAneta Felcmanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.76
36 Marie BabicováMarie Babicová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.00
37 Anežka HorákováAnežka Horáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.86
38 Sofie KošťálováSofie Košťálová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.16
Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 DNS