Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích

Praha - Eden (6. - 7. 10. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Běhounek, Matěj 99 ASK Slavia Praha 6194,00
2 Sadirov, Vladislav 99 ASK Slavia Praha 6024,00
3 Lepeška, Jan 00 AK Bílina 5956,00
4 Holý, David 98 Atletika Chrudim, z.s. 5928,00
5 Janetka, Antonín 99 AK Bílina 5727,00
6 Novotný, Jakub 01 ASK Slavia Praha 5612,00
7 Sekyra, Daniel 96 ASK Slavia Praha 5583,00
8 Havlík, Adam 01 ASK Slavia Praha 5492,00
9 Havel, David 98 ASK Slavia Praha 5378,00
10 Kopecký, Ondřej 98 PSK Olymp Praha, z.s. 5363,00
11 Rybák, Adam 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5261,00
12 Valo, Mikuláš 00 SK Aktis Praha z.s. 5071,00
13 Schneider, Sebastian 02 ASK Slavia Praha 5069,00
14 Blachowicz, Jaroslav 01 SK Jeseniova 4981,00
15 Kratochvíl, Lukáš 02 SK Jeseniova 4944,00
16 Schüssmann, Vítězslav 02 AK Bílina 4902,00
17 Paták, Vojtěch 02 ASK Slavia Praha 4877,00
18 Kaisler, Jan 98 ASK Slavia Praha 4874,00
19 Macháček, Martin 01 SK Kotlářka Praha, z.s. 4781,00
20 Novotný, Jakub 02 ASK Slavia Praha 4742,00
21 Husáková, Tereza 01 SK Jeseniova 4657,00
22 Macháček, Stanislav 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4649,00
23 Jahoda, Jakub 01 SK Kotlářka Praha, z.s. 4616,00
24 Janoušek, Eduard 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4616,00
25 Málek, Vít 01 SK Jeseniova 4573,00
26 Nový, Tomáš 02 AK ŠKODA Plzeň 4547,00
27 Pokorný, Michal 02 AK ŠKODA Plzeň 4547,00
28 Treglerová, Michaela 99 ASK Slavia Praha 4479,00
29 Hykš, Sebastián 02 ASK Slavia Praha 4475,00
30 Šmida, Filip 02 SK Jeseniova 4442,00
31 Adamec, Robin 02 ASK Slavia Praha 4371,00
32 Píšová, Martina 94 TJ Dukla Praha 4349,00
33 Dorňáková, Nikita Gabriela 01 ASK Slavia Praha 4235,00
34 Koucký, Miroslav 02 ASK Slavia Praha 4232,00
35 Trnka, Filip 96 ASK Slavia Praha 4180,00
36 Vološin, Viktor 02 TJ Dukla Praha 3971,00
37 Vaněček, Jan 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 3948,00
38 Matějková, Jana 99 ASK Slavia Praha 3922,00
39 Supová, Tereza 02 TJ Dukla Praha 3910,00
40 Drahota, Josef 03 ASK Slavia Praha 3886,00
41 Caisová, Hana 95 SK Jeseniova 3691,00
42 Šilerová, Kateřina 02 AK Bílina 3680,00
43 Ekl, Šimon 96 AC Domažlice, z. s. 3625,00
44 Eibichová, Eliška 02 SK Jeseniova 3601,00
45 Hollasová, Kateřina 01 ASK Slavia Praha 3601,00
46 Kovandová, Michaela 99 A. C. Sparta Praha 3533,00
47 Francouzová, Klára 01 AK Bílina 3447,00
48 Horníková, Kateřina 01 ASK Děčín 3397,00
49 Šula, Marek 85 Atletika Chrudim, z.s. 3354,00
50 Kadlec, Aleš 98 Atletika Chrudim, z.s. 3246,00
51 Höfner, Michael 02 ASK Slavia Praha 3201,00
52 Konvalinová, Sofie 02 ASK Slavia Praha 3147,00
53 Lánská, Barbora 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 3118,00
54 Rajmonová, Anežka 97 Spartak Praha 4 3037,00
55 Viplerová, Petra 02 SK Aktis Praha z.s. 3030,00
56 Zasadil, Jan 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 2963,00
57 Cibiková, Tereza 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 2916,00
58 Cukerová, Maria Anna 01 ASK Slavia Praha 2707,00
59 Novotná, Pavlína 01 ASK Slavia Praha 2652,00
60 Obuškevičová, Tereza 02 ASK Slavia Praha 2609,00
61 Milesová, Iva 77 PSK Olymp Praha, z.s. 2493,00
62 Vacek, Matyáš 01 SK Jeseniova 2327,00
63 Šimlová, Nikola 02 SK Aktis Praha z.s. 2147,00
64 Přibyl, Lukáš 00 ASK Slavia Praha 1856,00
65 Říha, Vojtěch 99 ASK Slavia Praha 1833,00
66 Pekárek, Adam 99 ASK Slavia Praha 1641,00