výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích

Praha - Eden (6. - 7. 10. 2018)

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 6.10.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 46 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.69 12.690.00.012.690.00.00.0 648.00
2 315 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11.95 11.950.00.011.950.00.00.0 603.00
3 130 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11.37 0.011.370.011.370.00.00.0 568.00
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11.29 0.00.011.2911.290.00.00.0 563.00
5 75 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 11.17 11.170.00.011.170.00.00.0 556.00
6 91 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 11.07 0.011.070.011.070.00.00.0 550.00
7 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11.05 0.00.011.0511.050.00.00.0 549.00
8 161 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.00 11.000.00.011.000.00.00.0 546.00
9 10 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10.60 0.010.6010.3210.600.00.00.0 522.00
10 333 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.60 09.4310.600.010.600.00.00.0 522.00
11 8 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 10.51 10.510.00.010.510.00.00.0 516.00
12 5 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.25 0.010.250.010.250.00.00.0 501.00
13 1 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 10.21 0.00.010.2110.210.00.00.0 498.00
14 570 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.12 10.120.00.010.120.00.00.0 493.00
15 209 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 09.96 09.960.00.009.960.00.00.0 483.00
16 4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 09.90 0.009.900.009.900.00.00.0 480.00
17 30 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 09.63 0.009.630.009.630.00.00.0 463.00
18 27 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.53 0.00.009.5309.530.00.00.0 457.00
19 650 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 09.46 0.009.460.009.460.00.00.0 453.00
20 2 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.28 0.00.009.2809.280.00.00.0 443.00
21 469 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 09.26 0.009.260.009.260.00.00.0 441.00
22 2 Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 09.20 0.009.2008.9809.200.00.00.0 438.00
23= 1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 09.20 09.200.00.009.200.00.00.0 438.00
23= 43 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 09.20 09.200.00.009.200.00.00.0 438.00
25 7 Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 07.76 0.007.760.007.760.00.00.0 352.00
Celkem 25 závodníků