Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích

Praha - Eden (6. - 7. 10. 2018)

100 m překážek - Ženy

(so, 6.10.2018 - 11:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 16.43 662.00
2 3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.70 631.00
3 2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 18.37 451.00
4 1 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 21.54 187.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 6.10.2018 - 11:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.50 654.00
2 5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.64 638.00
3 7 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 17.05 591.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.34 797.00
2 6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.38 792.00
3 30 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.40 790.00
4 4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.89 728.00
5 1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 4 16.44 661.00
6 2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 16.60 642.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 17.19 575.00
2 8 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 17.53 538.00
3 5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 17.77 512.00
4 8 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.06 385.00
5 6 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.15 376.00
6 4 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.23 369.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 17.68 522.00
2 2 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.08 383.00
3 1 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 19.77 322.00
4 7 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.80 239.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.34 797.00
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.38 792.00
30 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.40 790.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.89 728.00
1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 4 16.44 661.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 16.60 642.00
7 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 17.19 575.00
8 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 17.53 538.00
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 17.77 512.00
8 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.06 385.00
6 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.15 376.00
4 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.23 369.00
91 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 17.68 522.00
2 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.08 383.00
1 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 19.77 322.00
7 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.80 239.00