Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích

Praha - Eden (6. - 7. 10. 2018)

200 m - Ženy

(so, 6.10.2018 - 15:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.40 763.00
2 2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 28.28 609.00
3 4 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 29.10 547.00
4 1 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 33.66 257.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 6.10.2018 - 15:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.20 695.00
2 6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.29 608.00
3 7 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 29.13 545.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 15:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.50 754.00
2 6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 27.18 697.00
3 2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 27.52 669.00
4 30 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.65 659.00
5 4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.68 656.00
6 1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 7 28.05 627.00
7 5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 29.41 524.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.28 689.00
2 7 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.59 585.00
3 4 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.63 582.00
4 8 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 29.51 517.00
5 6 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 31.68 371.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 15:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.07 706.00
2 91 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 29.43 523.00
3 2 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 29.82 495.00
4 1 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 30.37 457.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.50 754.00
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 27.18 697.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 27.52 669.00
30 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.65 659.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.68 656.00
1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 7 28.05 627.00
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 29.41 524.00
8 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.28 689.00
7 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.59 585.00
4 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.63 582.00
8 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 29.51 517.00
6 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 31.68 371.00
7 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.07 706.00
91 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 29.43 523.00
2 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 29.82 495.00
1 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 30.37 457.00