výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích

Praha - Eden (6. - 7. 10. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 David HolýDavid Holý 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 51.87 730.00
2 5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.72 694.00
3 74 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.33 668.00
4 80 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 59.39 434.00
5 27 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 61.36 368.00
435 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 574 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 53.43 663.00
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 53.93 642.00
3 9 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.64 573.00
4 158 Marek ŠulaMarek Šula 85 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 62.08 345.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
312 David HolýDavid Holý 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 51.87 730.00
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.72 694.00
74 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.33 668.00
80 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 59.39 434.00
27 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 61.36 368.00
435 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNF
574 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 53.43 663.00
Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 53.93 642.00
9 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.64 573.00
158 Marek ŠulaMarek Šula 85 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 62.08 345.00

400 m - Junioři

(so, 6.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 48.11 904.00
2 208 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.89 820.00
3 4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.91 773.00
4 135 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 52.55 701.00
5 571 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 53.51 660.00
Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.89 774.00
2 2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.44 749.00
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.80 734.00
4 1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 53.18 674.00
5 30 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 54.41 623.00
6 333 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 55.41 582.00
7 27 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 56.19 552.00
8 1 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 56.54 538.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 53.69 652.00
2 43 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 54.37 624.00
3 46 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 55.58 576.00
4 5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.05 557.00
5 8 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 56.64 535.00
6 570 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 57.35 508.00
7 75 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 58.45 467.00
8 2 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.26 439.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 209 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 53.75 650.00
2 4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 7 55.48 580.00
3 315 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 55.62 574.00
4 10 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 55.68 572.00
5 91 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 56.25 550.00
6 650 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 57.75 493.00
7 130 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.89 488.00
8 469 Vít MálekVít Málek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.38 470.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
161 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.89 774.00
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.44 749.00
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.80 734.00
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 53.18 674.00
30 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 54.41 623.00
333 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 55.41 582.00
27 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 56.19 552.00
1 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 56.54 538.00
7 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 53.69 652.00
43 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 54.37 624.00
46 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 55.58 576.00
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.05 557.00
8 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 56.64 535.00
570 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 57.35 508.00
75 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 58.45 467.00
2 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.26 439.00
209 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 53.75 650.00
4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 7 55.48 580.00
315 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 55.62 574.00
10 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 55.68 572.00
91 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 56.25 550.00
650 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 57.75 493.00
130 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.89 488.00
469 Vít MálekVít Málek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.38 470.00