výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OPD ml. žactva - pětiboj

Třinec (26. 4. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.82 345.00
2 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.35 231.00
3 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.39 224.00
4 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.83 146.00
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 10.11 105.00
6 Jakub SzczotkaJakub Szczotka 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.25 86.00
7 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.50 58.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.15 272.00
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.34 233.00
3 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.74 161.00
4 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.77 156.00
5 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.30 80.00
6 Tomáš BrukTomáš Bruk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.50 58.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.71 371.00
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.86 336.00
3 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.30 241.00
4 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.75 159.00
5 Ondřej DamekOndřej Damek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.89 137.00
6 Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.65 43.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.52 418.00
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.87 333.00
3 Matěj SikoraMatěj Sikora 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.90 327.00
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 10.13 102.00
5 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.20 93.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.00 304.00
2 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.23 255.00
3 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.46 210.00
4 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.57 50.00
5 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 11.17 7.00
6 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 11.88 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.82 345.00
Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.35 231.00
Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.39 224.00
Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.83 146.00
Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 10.11 105.00
Jakub SzczotkaJakub Szczotka 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.25 86.00
Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.50 58.00
Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.15 272.00
Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.34 233.00
David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.74 161.00
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.77 156.00
Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.30 80.00
Tomáš BrukTomáš Bruk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.50 58.00
Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.71 371.00
Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.86 336.00
Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.30 241.00
Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.75 159.00
Ondřej DamekOndřej Damek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.89 137.00
Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.65 43.00
Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.52 418.00
Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.87 333.00
Matěj SikoraMatěj Sikora 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.90 327.00
Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 10.13 102.00
Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.20 93.00
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.00 304.00
Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.23 255.00
Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.46 210.00
Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.57 50.00
Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 11.17 7.00
Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 11.88 0.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.83 610.00
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.26 501.00
3 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.65 411.00
4 Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.80 378.00
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.00 336.00
6 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 10.05 326.00
7 Sára ZientkováSára Zientková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 1 10.69 209.00
8 Karolína BiskosováKarolína Biskosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.90 54.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.99 509.00
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.03 499.00
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.28 440.00
4= Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.96 297.00
4= Sára KrchňákováSára Krchňáková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.96 297.00
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.23 247.00
7 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 10.47 206.00
8 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.52 198.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 09.15 528.00
2 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.28 496.00
3 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.65 411.00
4 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.89 359.00
5 Marie ŠuškováMarie Šušková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 10.05 326.00
6 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.27 283.00
7 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.40 259.00
8 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.50 96.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.61 419.00
2 René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 09.75 389.00
3 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.97 342.00
4 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.35 268.00
5 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.45 250.00
6 Eva KasanováEva Kasanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 10.52 238.00
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.72 576.00
2 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.93 523.00
3= Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.23 247.00
3= Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 10.23 247.00
5 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.49 203.00
6 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.62 182.00
7 Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.65 178.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 26.4.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 09.46 454.00
2 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.70 400.00
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.78 382.00
4 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.93 350.00
5 Terezie MartincováTerezie Martincová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.18 300.00
6 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.19 299.00
7 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.25 287.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 26.4.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.33 428.00
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.45 402.00
3= Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.99 291.00
3= Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.99 291.00
5 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 10.07 276.00
6 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 10.26 242.00
7 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.82 152.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.83 610.00
Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.26 501.00
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.65 411.00
Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.80 378.00
Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.00 336.00
Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 10.05 326.00
Sára ZientkováSára Zientková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 1 10.69 209.00
Karolína BiskosováKarolína Biskosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.90 54.00
Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.99 509.00
Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.03 499.00
Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.28 440.00
Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.96 297.00
Sára KrchňákováSára Krchňáková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.96 297.00
Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.23 247.00
Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 10.47 206.00
Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.52 198.00
Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 09.15 528.00
Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.28 496.00
Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.65 411.00
Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.89 359.00
Marie ŠuškováMarie Šušková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 10.05 326.00
Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.27 283.00
Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.40 259.00
Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.50 96.00
Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.61 419.00
René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 09.75 389.00
Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.97 342.00
Klára MičaníkováKlára Mičaníková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.35 268.00
Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.45 250.00
Eva KasanováEva Kasanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 10.52 238.00
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.72 576.00
Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.93 523.00
Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.23 247.00
Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 10.23 247.00
Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.49 203.00
Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.62 182.00
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.65 178.00
Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 09.46 454.00
Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.70 400.00
Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.78 382.00
Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.93 350.00
Terezie MartincováTerezie Martincová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.18 300.00
Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.19 299.00
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.25 287.00
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.33 428.00
Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.45 402.00
Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.99 291.00
Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.99 291.00
Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 10.07 276.00
Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 10.26 242.00
Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.82 152.00