Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž

Třinec (12. - 13. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 09:45) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.02 554.00
2 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.11 528.00
3 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.55 411.00
4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.63 391.00
5 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.81 347.00
6 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.86 336.00
7 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.19 264.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 09:45) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.06 542.00
2 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.49 426.00
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.57 406.00
4 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.65 386.00
5 Adam PolanskýAdam Polanský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.81 347.00
6 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.01 302.00
7 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.11 280.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 13.5.2018 - 09:45) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 09.12 278.00
2 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.13 276.00
3 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.50 203.00
4 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.58 188.00
5 Michal KostkaMichal Kostka 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.26 85.00
6 Tomáš BrukTomáš Bruk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.45 63.00
David CieslarDavid Cieslar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.02 554.00
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.06 542.00
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.11 528.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.49 426.00
5 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.55 411.00
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.57 406.00
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.63 391.00
8 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.65 386.00
9 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.81 347.00
9 Adam PolanskýAdam Polanský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.81 347.00
11 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.86 336.00
12 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.01 302.00
13 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.11 280.00
14 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 09.12 278.00
15 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.13 276.00
16 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.19 264.00
17 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.50 203.00
18 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.58 188.00
19 Michal KostkaMichal Kostka 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.26 85.00
20 Tomáš BrukTomáš Bruk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.45 63.00
David CieslarDavid Cieslar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.55 687.00
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.63 665.00
3 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.80 618.00
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.96 576.00
5 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.00 566.00
6 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.01 564.00
7 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.54 435.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 10:00) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.92 587.00
2 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.21 513.00
3 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.24 506.00
4 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.36 477.00
5 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.48 449.00
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.77 384.00
7 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.90 357.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 10:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.63 665.00
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.69 648.00
3 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.75 632.00
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.86 603.00
5 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.95 579.00
6 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.03 558.00
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.26 501.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.55 687.00
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.63 665.00
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.63 665.00
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.69 648.00
5 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.75 632.00
6 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.80 618.00
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.86 603.00
8 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.92 587.00
9 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.95 579.00
10 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.96 576.00
11 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.00 566.00
12 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.01 564.00
13 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.03 558.00
14 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.21 513.00
15 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.24 506.00
16 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.26 501.00
17 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.36 477.00
18 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.48 449.00
19 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.54 435.00
20 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.77 384.00
21 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.90 357.00