Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž

Třinec (12. - 13. 5. 2018)

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 11:30) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.12 762.00
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.42 728.00
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.64 703.00
4 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.80 685.00
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.03 660.00
6 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.30 631.00
7 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.46 614.00
8 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.32 432.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 11:30) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 21.05 658.00
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 21.36 624.00
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.40 620.00
4 Helena BalabánováHelena Balabánová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.77 581.00
5 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.14 544.00
6 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 22.33 525.00
7 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.13 449.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 11:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 19.82 798.00
2 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 20.45 724.00
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 6 20.64 703.00
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 21.24 637.00
5 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 21.48 612.00
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.75 584.00
7 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.76 583.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 19.82 798.00
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.12 762.00
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.42 728.00
4 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 20.45 724.00
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.64 703.00
5 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 6 20.64 703.00
7 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.80 685.00
8 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.03 660.00
9 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 21.05 658.00
10 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 21.24 637.00
11 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.30 631.00
12 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 21.36 624.00
13 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.40 620.00
14 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.46 614.00
15 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 21.48 612.00
16 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.75 584.00
17 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.76 583.00
18 Helena BalabánováHelena Balabánová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.77 581.00
19 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.14 544.00
20 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 22.33 525.00
21 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.13 449.00
22 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.32 432.00