Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OPD mladšího žactva - 2. kolo

Třinec (24. 5. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 24.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 51.42 0.0 11.00
2 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 51.32 0.0 9.00
3 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 50.35 0.0 8.00
4 Jiří TheuerJiří Theuer
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 49.89 0.0 7.00
5 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 47.17 0.0 6.00
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 46.52 0.0 5.00
7 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 45.65 0.0 4.00
8 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 45.47 0.0 3.00
9 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 44.27 0.0 2.00
10 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 43.22 0.0 1.00
11 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 43.07 0.0
12 David VojtalDavid Vojtal
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 43.03 0.0
13 René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 42.38 0.0
14 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 42.22 0.0
15 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 41.17 0.0
16 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 41.14 0.0
17 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 40.01 0.0
18 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 39.96 0.0
19 Marek BieligMarek Bielig
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 38.91 0.0
20 Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 38.27 0.0
21 Adam ČurajAdam Čuraj
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 36.89 0.0
22 Martin KubátMartin Kubát
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 35.27 0.0
23 Štěpán MarekŠtěpán Marek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 34.89 0.0
24 Jakub SadílekJakub Sadílek
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 34.87 0.0
25 Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 34.46 0.0
26 Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 33.13 0.0
27 Jan VitásekJan Vitásek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 32.02 0.0
28 Martin BousekMartin Bousek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 31.94 0.0
29 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 31.45 0.0
30 Michal KostkaMichal Kostka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 30.43 0.0
31 Štěpán VančuraŠtěpán Vančura
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 30.10 0.0
32 Jan MačekJan Maček
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 29.98 0.0
33 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 28.77 0.0
34 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 27.54 0.0
35 Artem KargapolovArtem Kargapolov
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 26.24 0.0
Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 DNS 0.0
Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 DNS 0.0
Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 DNS 0.0
Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 DNS 0.0
Celkem 39 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 48.67 0.0 11.00
2 Tereza MatýskováTereza Matýsková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 46.37 0.0 9.00
3 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 43.69 0.0 8.00
4 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 43.21 0.0 7.00
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 41.92 0.0 6.00
6 Anna GureckáAnna Gurecká
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 41.07 0.0 5.00
7 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 39.85 0.0 4.00
8 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 37.93 0.0 3.00
9 Barbora KáňováBarbora Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35.57 0.0 2.00
10 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 35.40 0.0 1.00
11 Sára VágaiováSára Vágaiová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 34.68 0.0
12 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 33.70 0.0
13 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 33.41 0.0
14 Nicol NovákNicol Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 32.74 0.0
15 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 32.67 0.0
16 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 31.97 0.0
17 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 31.73 0.0
18 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 31.51 0.0
19 Eliška SlaninováEliška Slaninová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 30.80 0.0
20 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 29.62 0.0
21 Adéla ŠturmováAdéla Šturmová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 29.57 0.0
22 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 29.46 0.0
23 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 28.67 0.0
24 Lilla LojkováLilla Lojková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 28.65 0.0
25 Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 27.95 0.0
26 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 26.15 0.0
27 Ema FinsterlováEma Finsterlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 25.97 0.0
28 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24.67 0.0
29 Adéla PiňosováAdéla Piňosová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 23.88 0.0
30 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 23.40 0.0
31 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 22.81 0.0
32 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21.93 0.0
33 Sára ZientkováSára Zientková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
06 20.73 0.0
34 Barbora PapajováBarbora Papajová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 20.07 0.0
35 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 20.03 0.0
Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 DNS 0.0
Celkem 36 závodníků