Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OPD mladšího žactva - 2. kolo

Třinec (24. 5. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 24.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.88 +1.6 m/s 4,65  +0.54,56  +1.84,84  +1.44,844,83  -0.24,88  +1.64,81  +0.6 11.00
2 Jan KremserJan Kremser
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.81 +2.5 m/s 4.79 +1.1 m/s 4,69  +2.34,79  +1.14,81  +2.54,814,66  +3.24,68  +3.74,77  +0.6 9.00
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.77 +1.5 m/s 4,44  +1.5x4,67  +1.64,674,75  +4.74,77  +1.54,63  +1.3 8.00
4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.77 +2.4 m/s 4.71 -0.2 m/s 4,59  +0.34,57  -0.5x4,594,71  -0.24,77  +2.44,71  +1.7 7.00
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.77 +0.3 m/s 4,60  +0.64,77  +0.34,66  +2.94,774,56  +0.14,60  +0.24,69  +2.8 6.00
6 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.72 +1.7 m/s 4,66  +2.0x4,44  +4.44,664,72  +1.74,69  +1.94,62  -0.1 5.00
7 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.59 +1.4 m/s 4,37  +1.33,57  +2.84,59  +1.44,594,50  +2.1x4,49  +1.2 4.00
8 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.57 +0.6 m/s 4,57  +0.64,44  +1.44,33  +0.24,574,19  +1.64,44  +1.54,53  +0.8 3.00
9 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.54 +1.2 m/s x4,54  +1.24,49  +1.94,540.00.00.0 2.00
10 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.45 +1.1 m/s 4,34  +0.84,39  +2.44,45  +1.14,450.00.00.0 1.00
11 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.43 +1.3 m/s 4,37  +0.62,98  +2.44,43  +1.34,430.00.00.0
12 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.42 +1.2 m/s 4,42  +1.24,28  +2.34,20  +0.54,420.00.00.0
13 Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.39 +1.0 m/s 4,22  +0.64,39  +1.04,38  +2.34,390.00.00.0
14 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 4.39 +0.6 m/s x4,39  +0.6x4,390.00.00.0
15 Ondřej DamekOndřej Damek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.30 +1.6 m/s 4,14  +0.54,23  +1.64,30  +1.64,300.00.00.0
16 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.24 +1.7 m/s 3,63  +0.64,24  +1.73,73  +3.04,240.00.00.0
17 Václav OravaVáclav Orava
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 4.09 +1.3 m/s 4,09  +1.33,78  +1.74,02  +2.44,090.00.00.0
18 Adam ChovanecAdam Chovanec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 4.06 +3.1 m/s 3.94 +1.3 m/s 3,77  +1.73,94  +1.34,06  +3.14,060.00.00.0
19 František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.06 +0.6 m/s 4,06  +0.63,75  +0.63,68  +0.14,060.00.00.0
20 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 4.06 +0.9 m/s 4,06  +0.9xx4,060.00.00.0
21 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 3.98 +3.1 m/s 3.82 -0.6 m/s 3,82  -0.63,82  +2.33,98  +3.13,980.00.00.0
22 Michal TrobmikMichal Trobmik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.88 +1.3 m/s 3,88  +1.3x3,81  +2.43,880.00.00.0
23 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.88 +0.3 m/s 3,77  +0.63,80  +1.93,88  +0.33,880.00.00.0
24 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.85 +3.1 m/s 3.84 +1.3 m/s 3,67  +0.93,84  +1.33,85  +3.13,850.00.00.0
25 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.71 +1.5 m/s 3,60  +2.93,71  +1.53,65  +1.03,710.00.00.0
26 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.55 +3.0 m/s 3.35 +1.8 m/s 3,35  +1.83,55  +3.03,43  +2.73,550.00.00.0
27 Matyáš FilipMatyáš Filip
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 3.55 +1.0 m/s 2,92  +0.0x3,55  +1.03,550.00.00.0
28 Jakub SzczotkaJakub Szczotka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.49 +0.5 m/s 3,44  +0.83,46  +1.53,49  +0.53,490.00.00.0
29 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 3.48 +0.7 m/s 3,48  +0.7xx3,480.00.00.0
30 Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 4.68 +1.2 m/s x4,68  +1.24,40  +1.04,684,53  +2.74,45  +1.64,47  +2.7 11.00
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 4.59 +2.9 m/s 4.46 +0.9 m/s 4,39  +0.94,59  +2.94,39  +1.54,594,35  +0.54,45  +2.04,46  +0.9 9.00
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.49 +0.3 m/s 4,49  +0.3x3,55  +2.44,49xxx 8.00
4 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.46 +1.6 m/s 4,40  +1.04,42  +2.14,06  +1.14,424,42  +3.74,46  +1.6x 7.00
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.46 +2.0 m/s 4,40  +0.84,27  +1.34,08  +1.04,404,31  +0.44,46  +2.04,27  +1.8 6.00
6 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.40 +0.1 m/s 4,05  +1.14,40  +0.1x4,403,95  -0.34,27  +4.4x 5.00
7 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.39 +2.0 m/s x4,11  +1.64,39  +2.04,394,09  +2.23,75  +2.34,13  +2.1 4.00
8 Tereza MatýskováTereza Matýsková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.35 +2.8 m/s 4.06 +1.8 m/s 4,35  +2.84,06  +1.84,04  +3.94,35--- 3.00
9 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.30 +0.7 m/s 3,81  +1.04,17  +1.44,30  +0.74,300.00.00.0 2.00
10 Mariola LyskováMariola Lysková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.28 +0.0 m/s 4,28  +0.03,65  +2.13,30  +4.24,280.00.00.0 1.00
11 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.21 +0.2 m/s x4,21  +0.24,13  +2.04,210.00.00.0
12 Hana PflegrováHana Pflegrová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4.16 +1.5 m/s 3,80  +0.54,05  -0.14,16  +1.54,160.00.00.0
13 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.12 +2.9 m/s 4,02  +3.14,03  +2.44,12  +2.94,120.00.00.0
14 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.07 +0.9 m/s 4,07  +0.94,03  +2.0x4,070.00.00.0
15 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.05 +3.9 m/s 3.80 +0.2 m/s 3,80  +0.23,90  +2.34,05  +3.94,050.00.00.0
16 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4.01 +0.7 m/s 4,01  +0.73,94  +1.73,83  +1.74,010.00.00.0
17 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 3.99 +0.8 m/s x3,99  +0.83,82  +2.03,990.00.00.0
18 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.98 +2.8 m/s 3,89  +2.83,76  +2.83,98  +2.83,980.00.00.0
19 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 3.97 +1.5 m/s 3,79  +0.83,93  +0.63,97  +1.53,970.00.00.0
20 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.93 +0.1 m/s 3,93  +0.1x3,77  +2.73,930.00.00.0
21 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 3.87 +2.1 m/s 3.56 +0.7 m/s 3,87  +2.1x3,56  +0.73,870.00.00.0
22 Anna StrnadelAnna Strnadel
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 3.86 +0.6 m/s 3,82  +3.13,86  +0.63,81  +2.23,860.00.00.0
23 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 3.84 3,703,843,193,840.00.00.0
24 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.81 +1.5 m/s 3,57  -0.13,81  +1.53,65  +0.83,810.00.00.0
25 Barbora KáňováBarbora Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.81 3,813,483,403,810.00.00.0
26 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 3.80 3,463,463,803,800.00.00.0
27 Darina BrozdováDarina Brozdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.78 3,573,673,783,780.00.00.0
28 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.77 +0.8 m/s 3,77  +0.83,70  +1.03,72  +1.13,770.00.00.0
29 Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 3.75 +2.0 m/s 3,75  +2.03,59  +1.03,73  +2.13,750.00.00.0
30 Zuzana DatkováZuzana Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.69 3,533,693,533,690.00.00.0
31 Kristýna MagerováKristýna Magerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 3.68 3,683,523,673,680.00.00.0
32 Sára KrchňákováSára Krchňáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.67 +1.2 m/s 3,48  +1.93,67  +1.2-3,670.00.00.0
33 Patricie KočíPatricie Kočí
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3.63 x3,283,633,630.00.00.0
34 Ema FinsterlováEma Finsterlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 3.62 3,62x3,533,620.00.00.0
35 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.61 3,613,523,583,610.00.00.0
36 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 3.60 3,563,603,573,600.00.00.0
37 Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 3.59 3,49x3,593,590.00.00.0
38 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3.59 x3,163,593,590.00.00.0
39 Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 3.57 3,333,553,573,570.00.00.0
40 Michaela KluzováMichaela Kluzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.57 x3,573,143,570.00.00.0
41 Magdalena JarkulischováMagdalena Jarkulischová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 3.56 3,563,363,453,560.00.00.0
42 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.53 x3,533,213,530.00.00.0
43 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
06 3.52 3,203,243,523,520.00.00.0
44 Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 3.47 3,473,123,313,470.00.00.0
45 Nicol NovákNicol Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.45 2,812,723,453,450.00.00.0
46 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.44 3,273,423,443,440.00.00.0
47 Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 3.44 3,443,053,223,440.00.00.0
48 Hana TichopádováHana Tichopádová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 3.42 3,42x3,293,420.00.00.0
49 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 3.41 3,183,413,383,410.00.00.0
50 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.40 3,43,023,173,40.00.00.0
51 Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.37 2,482,933,373,370.00.00.0
52 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.33 3,323,333,313,330.00.00.0
53 Terezie MartincováTerezie Martincová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.29 3,29xx3,290.00.00.0
54 Sára ZientkováSára Zientková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
06 3.22 x3,22x3,220.00.00.0
55 Veronika IzraelováVeronika Izraelová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 3.19 3,193,143,173,190.00.00.0
Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza KovalskáTereza Kovalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Růžena KaštovskáRůžena Kaštovská
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 59 závodníků