Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OPD mladšího žactva - 2. kolo

Třinec (24. 5. 2018)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babiuch, Bielig, Koza, Kubesa Babiuch, Bielig, Koza, Kubesa SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 33.82 11.00
2 Melčák, Raška, Juřena, Lojek Melčák, Raška, Juřena, Lojek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 34.82 9.00
3 Böhm, Szczerba, Samiec, Holub Böhm, Szczerba, Samiec, Holub TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 34.97 8.00
4 Šindelář, Moore, Gross, Marvan Šindelář, Moore, Gross, Marvan TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 35.01 7.00
5 Boďa, Čuraj, Sadílek, Chytil Boďa, Čuraj, Sadílek, Chytil Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 35.77 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátil, Pyš, Stach, Tylšar Navrátil, Pyš, Stach, Tylšar SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 35.87 5.00
2 Jašek, Veselý, Marek, Bartoň Jašek, Veselý, Marek, Bartoň Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 36.80 4.00
3 Vícha, Hodný, Urbánek, Stanjura Vícha, Hodný, Urbánek, Stanjura TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 38.92 3.00
4 Maček, Hošák, Bulka, Dostál Maček, Hošák, Bulka, Dostál Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 39.81 2.00
5 Kovář, Ondrušák, Zajac, Koudelka Kovář, Ondrušák, Zajac, Koudelka Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 40.81 1.00
Žurek, Nykš, Kargapolov, Řepka Žurek, Nykš, Kargapolov, Řepka SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babiuch, Bielig, Koza, Kubesa Babiuch, Bielig, Koza, Kubesa SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 33.82 11.00
2 Melčák, Raška, Juřena, Lojek Melčák, Raška, Juřena, Lojek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 34.82 9.00
3 Böhm, Szczerba, Samiec, Holub Böhm, Szczerba, Samiec, Holub TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 34.97 8.00
4 Šindelář, Moore, Gross, Marvan Šindelář, Moore, Gross, Marvan TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 35.01 7.00
5 Boďa, Čuraj, Sadílek, Chytil Boďa, Čuraj, Sadílek, Chytil Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 35.77 6.00
6 Navrátil, Pyš, Stach, Tylšar Navrátil, Pyš, Stach, Tylšar SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 35.87 5.00
7 Jašek, Veselý, Marek, Bartoň Jašek, Veselý, Marek, Bartoň Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 36.80 4.00
8 Vícha, Hodný, Urbánek, Stanjura Vícha, Hodný, Urbánek, Stanjura TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 38.92 3.00
9 Maček, Hošák, Bulka, Dostál Maček, Hošák, Bulka, Dostál Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 39.81 2.00
10 Kovář, Ondrušák, Zajac, Koudelka Kovář, Ondrušák, Zajac, Koudelka Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 40.81 1.00
Žurek, Nykš, Kargapolov, Řepka Žurek, Nykš, Kargapolov, Řepka SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNF

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cihlářová, Válková, Vavrečková, Březná Cihlářová, Válková, Vavrečková, Březná Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 33.88 11.00
2 Strnadel, Pflegrová, Schlischková, Vlčková Strnadel, Pflegrová, Schlischková, Vlčková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 33.96 9.00
3 Holešová, Kovalská, Rüllová, Kočvarová Holešová, Kovalská, Rüllová, Kočvarová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 34.60 8.00
4 Pešlová, Kremlingová, Káňová, Bělunková Pešlová, Kremlingová, Káňová, Bělunková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 35.01 6.00
5 Kočí, Svobodová, Rosenbachová, Kaczmarzová Kočí, Svobodová, Rosenbachová, Kaczmarzová Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 35.18 5.00
6 Lysková, Kluzová, Burová, Čmielová Lysková, Kluzová, Burová, Čmielová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 35.99 4.00
7 Belásová, Malinková, Mendreková, Pošvancová Belásová, Malinková, Mendreková, Pošvancová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 37.19
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dolníčková, Hoňková, Potůčková, Cependová Dolníčková, Hoňková, Potůčková, Cependová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 34.64 7.00
2 Vontrobová, Valentová, Cetlová, Markusová Vontrobová, Valentová, Cetlová, Markusová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 36.48 3.00
3 Holasová, Magerová, Slaninová, Stoklásková Holasová, Magerová, Slaninová, Stoklásková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 36.58 2.00
4 Gleňová, Keberlová, Hlaváčová, Trojková Gleňová, Keberlová, Hlaváčová, Trojková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 36.63 1.00
5 Kocurová, Motyková, Martincová, Jachnická Kocurová, Motyková, Martincová, Jachnická TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 36.83
6 Kinkani, Prášková, Piňosová, Večeřová Kinkani, Prášková, Piňosová, Večeřová SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 37.79
7 Dybalová, Lipinová, Skálová, Krchová Dybalová, Lipinová, Skálová, Krchová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 38.67
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cihlářová, Válková, Vavrečková, Březná Cihlářová, Válková, Vavrečková, Březná Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 33.88 11.00
2 Strnadel, Pflegrová, Schlischková, Vlčková Strnadel, Pflegrová, Schlischková, Vlčková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 33.96 9.00
3 Holešová, Kovalská, Rüllová, Kočvarová Holešová, Kovalská, Rüllová, Kočvarová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 34.60 8.00
4 Dolníčková, Hoňková, Potůčková, Cependová Dolníčková, Hoňková, Potůčková, Cependová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 34.64 7.00
5 Pešlová, Kremlingová, Káňová, Bělunková Pešlová, Kremlingová, Káňová, Bělunková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 35.01 6.00
6 Kočí, Svobodová, Rosenbachová, Kaczmarzová Kočí, Svobodová, Rosenbachová, Kaczmarzová Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 35.18 5.00
7 Lysková, Kluzová, Burová, Čmielová Lysková, Kluzová, Burová, Čmielová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 35.99 4.00
8 Vontrobová, Valentová, Cetlová, Markusová Vontrobová, Valentová, Cetlová, Markusová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 36.48 3.00
9 Holasová, Magerová, Slaninová, Stoklásková Holasová, Magerová, Slaninová, Stoklásková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 36.58 2.00
10 Gleňová, Keberlová, Hlaváčová, Trojková Gleňová, Keberlová, Hlaváčová, Trojková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 36.63 1.00
11 Kocurová, Motyková, Martincová, Jachnická Kocurová, Motyková, Martincová, Jachnická TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 36.83
12 Belásová, Malinková, Mendreková, Pošvancová Belásová, Malinková, Mendreková, Pošvancová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 37.19
13 Kinkani, Prášková, Piňosová, Večeřová Kinkani, Prášková, Piňosová, Večeřová SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 37.79
14 Dybalová, Lipinová, Skálová, Krchová Dybalová, Lipinová, Skálová, Krchová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 38.67