Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
172 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 DQ
1 10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 11.32
2 166 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.46
3 158 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.58
4 115 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.67
5 206 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 11.84
6 319 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 11.89
MS Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.09
Poznámky:
DQ - podle pravidla 162/7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 10.92
2 59 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.16
3 167 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.32
4 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 11.37
5 108 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.39
6 104 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.77
7 81 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 8 12.16
8 222 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 12.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.22
2 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4 11.53
3 211 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 11.58
4 7 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 11.67
5 113 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.68
6 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 11.90
7 111 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 12.37
8 168 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.43
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 10.92
2 Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.09
3 59 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.16
4 165 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.22
5 10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 11.32
5 167 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.32
7 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 11.37
8 108 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.39
9 166 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.46
10 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4 11.53
11 158 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.58
11 211 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 11.58
13 115 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.67
13 7 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 11.67
15 113 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.68
16 104 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.77
17 206 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 11.84
18 319 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 11.89
19 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 11.90
20 81 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 8 12.16
21 111 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 12.37
22 222 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 12.38
23 168 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.43
172 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:10) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 10.88 11.00
2 59 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.03 9.00
3 165 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.18 8.00
4 10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 11.33 7.00
5 167 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.36 6.00
6 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 11.48 5.00
MS Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.10
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:10) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.53 4.00
2 158 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.61 3.00
3 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 6 11.68 2.00
4 166 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.75 1.00
5 211 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 11.79
6 7 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 11.84
7 115 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 11.90
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.74
2 31 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 6 13.02
3 39 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 13.29
4 37 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 13.43
5 108 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.45
6 338 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 13.74
MS Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 ŠK DUKLA Banská Bystrica ŠK DUKLA Banská Bystrica 5 12.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 12.48
2 150 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.61
3 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.71
4 325 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 12.83
5 34 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 13.85
6 320 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 13.87
7 22 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.23
2 179 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.39
3 15 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.59
4 8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.93
5 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 13.30
6 274 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 13.35
7 107 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.43
8 16 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 12.23
MS Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 13.32
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 12.52
MS 335 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 14.05
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.23
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 12.23
3 179 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.39
4 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 ŠK DUKLA Banská Bystrica ŠK DUKLA Banská Bystrica 5 12.45
5 310 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 12.48
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 12.52
7 15 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.59
8 150 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.61
9 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.71
10 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.74
11 325 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 12.83
12 8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.93
13 31 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 6 13.02
14 39 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 13.29
15 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 13.30
16 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 13.32
17 274 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 13.35
18 37 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 13.43
18 107 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.43
20 108 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.45
21 16 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.60
22 338 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 13.74
23 34 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 13.85
24 320 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 13.87
25 335 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 14.05
26 22 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.52

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.23 11.00
2 179 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.27 9.00
3 310 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 12.68 7.00
4 15 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.68 7.00
5 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.83 5.00
6 150 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.22 4.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.46 3.00
2 325 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 12.68 7.00
3 8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.69 2.00
4 31 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 12.76 1.00
5 39 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 13.12
6 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.21
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 14:20) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
150 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
1 165 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.18 11.00
2 118 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.20 9.00
3 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 22.62 8.00
4 316 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 22.83 7.00
5 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 22.84 6.00
6 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 8 22.98 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 14:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 207 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 23.05 4.00
2 17 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 23.10 3.00
3 10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 23.21 2.00
4 108 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.28 1.00
5 115 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 23.48
6 158 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.57
7 152 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.61
8 113 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 23.65
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 14:20) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 23.74
2 92 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 5 23.85
3 81 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 24.46
4 173 Tomáš HřibTomáš Hřib 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 8 24.71
5 168 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.73
6 172 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.85
7 153 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.04
8 222 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 25.11
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 9.6.2018 - 14:20) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
93 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4 DQ
1 210 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 23.29
2 167 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 23.37
3 229 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 24.22
MS David LaboDavid Labo 00 AK Spartak Dubnica AK Spartak Dubnica 6 23.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.18 11.00
2 118 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.20 9.00
3 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 22.62 8.00
4 316 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 22.83 7.00
5 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 22.84 6.00
6 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 8 22.98 5.00
7 207 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 23.05 4.00
8 17 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 23.10 3.00
9 10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 23.21 2.00
10 108 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.28 1.00
11 210 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 23.29
12 167 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 23.37
13 David LaboDavid Labo 00 AK Spartak Dubnica AK Spartak Dubnica 6 23.46
14 115 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 23.48
15 158 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.57
16 152 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.61
17 113 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 23.65
18 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 23.74
19 92 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 5 23.85
20 229 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 24.22
21 81 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 24.46
22 173 Tomáš HřibTomáš Hřib 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 8 24.71
23 168 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.73
24 172 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.85
25 153 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.04
26 222 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 25.11
150 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
93 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 14:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.82 11.00
2 15 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 24.89 9.00
3 179 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.08 8.00
4 14 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.36 7.00
5 310 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 25.62 6.00
6 304 Miriam CidorikováMiriam Cidoriková 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 25.72 5.00
7 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.05 4.00
8 325 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 26.53 0.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 14:00) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
16 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
1 8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.06 3.00
2 11 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 26.24 2.00
3 4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.53 0.50
4 263 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 26.64
5 328 Lucia MatejičkováLucia Matejičková 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 27.02
6 37 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 1 27.71
7 24 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 8 27.96
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 14:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 26.97
2 108 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 27.29
3 320 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 28.06
4 336 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 28.07
5 22 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.55
6 335 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 28.84
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 9.6.2018 - 14:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 DNS
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
MS Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 25.03
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 25.40
MS Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 28.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.82 11.00
2 15 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 24.89 9.00
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 25.03
4 179 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.08 8.00
5 14 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.36 7.00
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 25.40
7 310 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 25.62 6.00
8 304 Miriam CidorikováMiriam Cidoriková 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 25.72 5.00
9 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.05 4.00
10 8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.06 3.00
11 11 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 26.24 2.00
12 325 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 26.53 0.50
12 4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.53 0.50
14 263 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 26.64
15 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 26.97
16 328 Lucia MatejičkováLucia Matejičková 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 27.02
17 108 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 27.29
18 37 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 1 27.71
19 24 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 8 27.96
20 320 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 28.06
21 336 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 28.07
22 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 28.24
23 22 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.55
24 335 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 28.84
16 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 DNS
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
311 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 DNS
1 118 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 48.93 11.00
2 210 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 49.36 9.00
3 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 49.66 8.00
4 316 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 50.15 7.00
5 17 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 50.62 6.00
6 229 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 51.91 5.00
7 152 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 52.11 4.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.66 3.00
2 122 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 53.02 2.00
3 230 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 54.92 1.00
4 217 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 55.88
5 173 Tomáš HřibTomáš Hřib 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 56.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNS
MS Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 49.42
MS Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 52.16
MS 95 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 56.76
MS David LaboDavid Labo 00 AK Spartak Dubnica AK Spartak Dubnica 2 53.30
MS Šimon KostolnýŠimon Kostolný 00 ŠK DUKLA Banská Bystrica ŠK DUKLA Banská Bystrica 7 57.94
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 48.93 11.00
2 210 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 49.36 9.00
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 49.42
4 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 49.66 8.00
5 316 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 50.15 7.00
6 17 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 50.62 6.00
7 229 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 51.91 5.00
8 152 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 52.11 4.00
9 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 52.16
10 57 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.66 3.00
11 122 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 53.02 2.00
12 David LaboDavid Labo 00 AK Spartak Dubnica AK Spartak Dubnica 2 53.30
13 230 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 54.92 1.00
14 217 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 55.88
15 173 Tomáš HřibTomáš Hřib 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 56.68
16 95 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 56.76
17 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 00 ŠK DUKLA Banská Bystrica ŠK DUKLA Banská Bystrica 7 57.94
311 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 DNS
David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 57.62 11.00
2 304 Miriam CidorikováMiriam Cidoriková 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 57.83 9.00
3 4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 58.00 8.00
4 328 Lucia MatejičkováLucia Matejičková 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 59.51 7.00
5 113 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 59.63 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
114 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNF
1 263 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 60.35 4.00
2 271 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 61.15 3.00
3 173 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 62.22 1.00
4 20 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 62.78
5 273 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 62.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 257 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 59.71 5.00
2 177 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.43 2.00
3 256 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 63.59
4 32 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 5 63.91
5 337 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 64.66
6 320 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 66.88
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 9.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 DQ
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 60.81
MS Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 58.42
MS Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 56.54
MS Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 57.20
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 56.54
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 57.20
3 14 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 57.62 11.00
4 304 Miriam CidorikováMiriam Cidoriková 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 57.83 9.00
5 4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 58.00 8.00
6 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 58.42
7 328 Lucia MatejičkováLucia Matejičková 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 59.51 7.00
8 113 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 59.63 6.00
9 257 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 59.71 5.00
10 263 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 60.35 4.00
11 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 60.81
12 271 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 61.15 3.00
13 177 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.43 2.00
14 173 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 62.22 1.00
15 20 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 62.78
16 273 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 62.92
17 256 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 63.59
18 32 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 5 63.91
19 337 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 64.66
20 320 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 66.88
114 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNF
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 DQ

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 338 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 1:55.65 11.00
2 209 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 1:56.26 9.00
3 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 1:56.37 8.00
4 122 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 1:58.26 7.00
5 311 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 1:58.71 6.00
6 334 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 1:59.39 5.00
7 57 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06 4.00
8 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 15 2:01.65 3.00
9 217 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 9 2:04.71 2.00
10 221 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 10 2:05.36 1.00
11 153 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:07.35
12 8 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 14 2:09.87
13 101 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 2:10.10
14 121 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 2:10.82
MS David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 2:04.75
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 76 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:15.22 11.00
2 114 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:16.60 9.00
3 175 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:18.96 8.00
4 173 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:19.21 7.00
5 125 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:19.37 6.00
6 264 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 2:19.85 5.00
7 323 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 2:20.60 4.00
8 174 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:20.94 3.00
9 83 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:21.76 2.00
10 177 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 15 2:22.34 1.00
11 91 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:23.43
12 20 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:28.53
13 17 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 12 2:28.79
14 120 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:36.61
15 148 Markéta ValouškováMarkéta Valoušková 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 14 2:42.12
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
89 Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
223 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 15 DNS
1 330 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 4:04.61 11.00
2 338 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 9 4:08.29 9.00
3 212 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 4:08.58 8.00
4 80 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 4:09.44 7.00
5 70 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:10.20 6.00
6 315 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11 4:13.53 5.00
7 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 4:19.80 4.00
8 102 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14 4:20.86 3.00
9 60 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 17 4:21.31 2.00
10 11 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 12 4:23.24 1.00
11 3 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 13 4:38.06
MS 95 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 16 4:18.38
MS Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 4:00.91
MS Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 4:05.49
MS Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:00.80
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 96 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:51.91 11.00
2 323 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 4:55.16 9.00
3 140 Sofia DebnárikováSofia Debnáriková 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 14 4:57.15 8.00
4 261 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4:58.43 7.00
5 175 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:59.72 6.00
6 125 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 16 5:01.17 5.00
7 97 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:01.27 4.00
8 264 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 5:01.55 3.00
9 327 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 9 5:04.88 2.00
10 99 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:14.91 1.00
11 123 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 15 5:17.09
12 5 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 10 5:19.54
13 153 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 12 5:31.22
14 152 Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 13 5:40.11
MS Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 11 5:08.36
MS Lucia VlčákováLucia Vlčáková 95 ŠK DUKLA Banská Bystrica ŠK DUKLA Banská Bystrica 1 4:45.34
Celkem 16 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:25) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.02 11.00
2 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.96 9.00
3 182 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.07 8.00
4 130 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.38 7.00
5 89 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.60 6.00
6 30 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 6 15.66 5.00
7 266 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 15.82 4.00
MS Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 ŠK DUKLA Banská Bystrica ŠK DUKLA Banská Bystrica 5 14.73
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:25) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
12 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 DQ
1 331 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 15.83 3.00
2 122 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.21 2.00
3 318 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 16.41 1.00
4 145 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.62
5 112 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 17.01
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.02 11.00
2 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 ŠK DUKLA Banská Bystrica ŠK DUKLA Banská Bystrica 5 14.73
3 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.96 9.00
4 182 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.07 8.00
5 130 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.38 7.00
6 89 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.60 6.00
7 30 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 6 15.66 5.00
8 266 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 15.82 4.00
9 331 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 15.83 3.00
10 122 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.21 2.00
11 318 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 16.41 1.00
12 145 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.62
13 112 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 17.01
12 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 DQ

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 6 14.98 11.00
2 205 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 15.22 9.00
3 52 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.26 8.00
4 65 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.58 7.00
5 87 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 2 15.81 6.00
6 328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 16.07 5.00
7 88 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 16.31 4.00
8 53 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 16.71 2.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:40) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
171 Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 16.71 2.50
2 119 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 16.91 1.00
3 208 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 17.28
4 110 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 18.49
5 227 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 19.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 6 14.98 11.00
2 205 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 15.22 9.00
3 52 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.26 8.00
4 65 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.58 7.00
5 87 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 2 15.81 6.00
6 328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 16.07 5.00
7 88 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 7 16.31 4.00
8 53 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 16.71 2.50
8 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 16.71 2.50
10 119 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 16.91 1.00
11 208 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 17.28
12 110 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 18.49
13 227 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 19.87
171 Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 51.90 11.00
2 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 53.67 9.00
3 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 6 54.02 8.00
4 59 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.74 7.00
5 52 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.25 6.00
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 55.70 5.00
7 65 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.96 3.00
8 56 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 58.83
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 56.49 4.00
2 54 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.34 2.00
3 3 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 58.50 1.00
4 53 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.76
5 310 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 61.60
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 51.90 11.00
2 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 53.67 9.00
3 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 6 54.02 8.00
4 59 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.74 7.00
5 52 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.25 6.00
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 55.70 5.00
7 119 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 56.49 4.00
8 65 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.96 3.00
9 54 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.34 2.00
10 3 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 58.50 1.00
11 56 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 58.83
12 53 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.76
13 310 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 61.60

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 60.53 11.00
2 128 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 62.77 9.00
3 11 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 64.01 8.00
4 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 64.72 7.00
5 30 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 65.41 5.00
6 83 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 66.43 1.00
7 145 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 70.65
8 318 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 73.65
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.97 6.00
2 130 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 65.59 4.00
3 258 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 65.76 3.00
4 122 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 65.99 2.00
5 333 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 69.98
6 98 Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 74.33
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 60.53 11.00
2 128 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 62.77 9.00
3 11 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 64.01 8.00
4 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 64.72 7.00
5 182 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.97 6.00
6 30 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 65.41 5.00
7 130 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 65.59 4.00
8 258 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 65.76 3.00
9 122 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 65.99 2.00
10 83 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 66.43 1.00
11 333 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 69.98
12 145 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 70.65
13 318 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 73.65
14 98 Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 74.33

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
69 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
121 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 DNF
1 223 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 09:26.61 11.00
2 89 Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 12 09:38.18 9.00
3 212 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 09:39.72 8.00
4 70 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 13 09:45.44 7.00
5 226 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 09:46.29 6.00
6 80 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 8 09:46.41 5.00
7 60 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10:17.99 4.00
8 124 Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10:30.27 3.00
9 62 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 9 10:33.49 2.00
10 332 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 10 10:56.59 1.00
11 73 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13:33.50
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ Uničov TJ Uničov 2 DNS
1 97 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11:23.15 11.00
2 330 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 11:54.33 9.00
3 332 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 9 12:24.78 8.00
4 85 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12:58.13 7.00
5 326 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 13:08.44 6.00
6 10 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 13:11.15 5.00
7 254 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 13:22.91 4.00
8 23 Lucie ŤavodováLucie Ťavodová 89 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 10 16:02.58 3.00
MS 89 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 11:34.79
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Balúch, Hvasta, Schmöger, Lučanský Balúch, Hvasta, Schmöger, Lučanský AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 43.89 11.00
2 113 Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Běhávka Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 43.93 9.00
3 165 Benda, Vychodil, Mautner, Kocourek Benda, Vychodil, Mautner, Kocourek Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 44.10 8.00
4 204 Buba, Wojnar, Pavelka, Martynek Buba, Wojnar, Pavelka, Martynek TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 44.14 7.00
5 324 Lampa, Smolka, Kaštovský, Kunc Lampa, Smolka, Kaštovský, Kunc TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 44.98 6.00
6 17 Sechra, Habich, Martiňák, Lehocký Sechra, Habich, Martiňák, Lehocký SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 45.07 5.00
7 91 Oberndorfer, Ošmera, Formánek, Zelinka Oberndorfer, Ošmera, Formánek, Zelinka TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 2 46.86 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
110 Hrabinec, Jurák, Vencel, Droppa Hrabinec, Jurák, Vencel, Droppa AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNF
1 206 Zawada, Grycz, Otruba, Jakubík Zawada, Grycz, Otruba, Jakubík TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 46.10 4.00
2 310 Kukuczka, Holek, Češla, Boček Kukuczka, Holek, Češla, Boček TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 46.85 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Balúch, Hvasta, Schmöger, Lučanský Balúch, Hvasta, Schmöger, Lučanský AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 43.89 11.00
2 113 Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Běhávka Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 43.93 9.00
3 165 Benda, Vychodil, Mautner, Kocourek Benda, Vychodil, Mautner, Kocourek Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 44.10 8.00
4 204 Buba, Wojnar, Pavelka, Martynek Buba, Wojnar, Pavelka, Martynek TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 44.14 7.00
5 324 Lampa, Smolka, Kaštovský, Kunc Lampa, Smolka, Kaštovský, Kunc TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 44.98 6.00
6 17 Sechra, Habich, Martiňák, Lehocký Sechra, Habich, Martiňák, Lehocký SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 45.07 5.00
7 206 Zawada, Grycz, Otruba, Jakubík Zawada, Grycz, Otruba, Jakubík TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 46.10 4.00
8 310 Kukuczka, Holek, Češla, Boček Kukuczka, Holek, Češla, Boček TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 46.85 3.00
9 91 Oberndorfer, Ošmera, Formánek, Zelinka Oberndorfer, Ošmera, Formánek, Zelinka TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 2 46.86 2.00
110 Hrabinec, Jurák, Vencel, Droppa Hrabinec, Jurák, Vencel, Droppa AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNF

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
310 Falharová, Kiedroňová, Cidoriková, Červenková Falharová, Kiedroňová, Cidoriková, Červenková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 DNF
1 125 Zlatníková, Kožuškaničová, Hřivnová, Gieselová Zlatníková, Kožuškaničová, Hřivnová, Gieselová Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.40 11.00
2 182 Čaladi, Baňovičová, Weigertová, Freibergerová Čaladi, Baňovičová, Weigertová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 50.83 9.00
3 14 Malatincová, Hromadníková, Tomková, Koudelková Malatincová, Hromadníková, Tomková, Koudelková Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.10 8.00
4 107 Jelínková, Brázdilová, Ondrigová, Polášková Jelínková, Brázdilová, Ondrigová, Polášková AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.43 7.00
5 27 Bravencová, Košutková, Lánská, Ošmerová Bravencová, Košutková, Lánská, Ošmerová TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 1 51.86 6.00
6 Baroňová, Valíková, Bittnerová, Jurčeková Baroňová, Valíková, Bittnerová, Jurčeková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 51.91 5.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 318 Hadašová, Pindorová, Štvrtňová, Matejičková Hadašová, Pindorová, Štvrtňová, Matejičková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 53.20 4.00
2 335 Bojková, Kulichová, Sikorová, Sojková Bojková, Kulichová, Sikorová, Sojková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 53.55 3.00
3 260 Šustáková, Grodová, Magerová, Lampová Šustáková, Grodová, Magerová, Lampová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 54.05 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Zlatníková, Kožuškaničová, Hřivnová, Gieselová Zlatníková, Kožuškaničová, Hřivnová, Gieselová Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.40 11.00
2 182 Čaladi, Baňovičová, Weigertová, Freibergerová Čaladi, Baňovičová, Weigertová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 50.83 9.00
3 14 Malatincová, Hromadníková, Tomková, Koudelková Malatincová, Hromadníková, Tomková, Koudelková Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.10 8.00
4 107 Jelínková, Brázdilová, Ondrigová, Polášková Jelínková, Brázdilová, Ondrigová, Polášková AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.43 7.00
5 27 Bravencová, Košutková, Lánská, Ošmerová Bravencová, Košutková, Lánská, Ošmerová TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 1 51.86 6.00
6 Baroňová, Valíková, Bittnerová, Jurčeková Baroňová, Valíková, Bittnerová, Jurčeková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 51.91 5.00
7 318 Hadašová, Pindorová, Štvrtňová, Matejičková Hadašová, Pindorová, Štvrtňová, Matejičková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 53.20 4.00
8 335 Bojková, Kulichová, Sikorová, Sojková Bojková, Kulichová, Sikorová, Sojková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 53.55 3.00
9 260 Šustáková, Grodová, Magerová, Lampová Šustáková, Grodová, Magerová, Lampová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 54.05 2.00
310 Falharová, Kiedroňová, Cidoriková, Červenková Falharová, Kiedroňová, Cidoriková, Červenková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 DNF

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Lampa, Smolka, Kaštovský, Ožana Lampa, Smolka, Kaštovský, Ožana TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 3:23.30 11.00
2 115 Jurák, Majerčák, Šiko, Romanchenkov Jurák, Majerčák, Šiko, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:26.49 9.00
3 65 Schmöger, Hvasta, Balúch, Lučanský Schmöger, Hvasta, Balúch, Lučanský AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:28.10 8.00
4 209 Sasyn, Pavelka, Cidorík, Csikán Sasyn, Pavelka, Cidorík, Csikán TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 3:28.27 7.00
5 Meca, Ševčík, Sechra, Bužga Meca, Ševčík, Sechra, Bužga SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 3:33.24 6.00
6 157 Pleva, Kadla ml., Štípek, Kovář Pleva, Kadla ml., Štípek, Kovář Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:34.23 5.00
7 89 Valachovič, Abrman, Drozda, Paulík Valachovič, Abrman, Drozda, Paulík TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 1 3:39.45 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 334 Gebauer, Palzer, Kramný, Slaný Gebauer, Palzer, Kramný, Slaný TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 3:40.56 3.00
2 328 Holek, Kukuczka, Češla, Boček Holek, Kukuczka, Češla, Boček TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 3:41.91 2.00
3 70 Záveský, Dvořák, Dvořák, Pazourek Záveský, Dvořák, Dvořák, Pazourek AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:43.71 1.00
4 202 Otruba, Kučírek, Dudzik, Cankov Otruba, Kučírek, Dudzik, Cankov TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 3:44.42
5 108 Běhávka, Jánoš, Hrabinec, Vencel Běhávka, Jánoš, Hrabinec, Vencel AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:47.14
6 111 Pfeffer, Habarta, Smělík, Bachan Pfeffer, Habarta, Smělík, Bachan AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 3:49.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Lampa, Smolka, Kaštovský, Ožana Lampa, Smolka, Kaštovský, Ožana TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 3:23.30 11.00
2 115 Jurák, Majerčák, Šiko, Romanchenkov Jurák, Majerčák, Šiko, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:26.49 9.00
3 65 Schmöger, Hvasta, Balúch, Lučanský Schmöger, Hvasta, Balúch, Lučanský AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:28.10 8.00
4 209 Sasyn, Pavelka, Cidorík, Csikán Sasyn, Pavelka, Cidorík, Csikán TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 3:28.27 7.00
5 Meca, Ševčík, Sechra, Bužga Meca, Ševčík, Sechra, Bužga SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 3:33.24 6.00
6 157 Pleva, Kadla ml., Štípek, Kovář Pleva, Kadla ml., Štípek, Kovář Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:34.23 5.00
7 89 Valachovič, Abrman, Drozda, Paulík Valachovič, Abrman, Drozda, Paulík TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 1 3:39.45 4.00
8 334 Gebauer, Palzer, Kramný, Slaný Gebauer, Palzer, Kramný, Slaný TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 3:40.56 3.00
9 328 Holek, Kukuczka, Češla, Boček Holek, Kukuczka, Češla, Boček TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 3:41.91 2.00
10 70 Záveský, Dvořák, Dvořák, Pazourek Záveský, Dvořák, Dvořák, Pazourek AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:43.71 1.00
11 202 Otruba, Kučírek, Dudzik, Cankov Otruba, Kučírek, Dudzik, Cankov TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 3:44.42
12 108 Běhávka, Jánoš, Hrabinec, Vencel Běhávka, Jánoš, Hrabinec, Vencel AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:47.14
13 111 Pfeffer, Habarta, Smělík, Bachan Pfeffer, Habarta, Smělík, Bachan AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 3:49.23

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Cagašová, Kopcová, Ningerová, Rašková Cagašová, Kopcová, Ningerová, Rašková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:01.44 11.00
2 14 Malatincová, Červinková, Trávníková, Tomková Malatincová, Červinková, Trávníková, Tomková Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:03.92 9.00
3 328 Matejičková, Cidoriková, Galaczová, Falharová Matejičková, Cidoriková, Galaczová, Falharová TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 4:11.89 8.00
4 264 Lampová, Hluchá, Magerová, Smolková Lampová, Hluchá, Magerová, Smolková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 4:13.86 7.00
5 173 Freibergerová, Dobrovolná, Čaladi, Matějáková Freibergerová, Dobrovolná, Čaladi, Matějáková AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:16.68 6.00
6 30 Bučičová, Lánská, Vargová, Musilová Bučičová, Lánská, Vargová, Musilová TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4 4:19.65 5.00
7 256 Holoubková, Janíková, Kupková, Škrobánková Holoubková, Janíková, Kupková, Škrobánková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 4:24.78 4.00
8 125 Vydržalová, Mitanová, Juráková, Naňová Vydržalová, Mitanová, Juráková, Naňová AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 4:25.37 3.00
9 330 Sikorová, Šimurdová, Marszalková, Lubojacká Sikorová, Šimurdová, Marszalková, Lubojacká TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 4:37.09 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.941.961.982.002.022.04 Body
19 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
98 DNS -----o-o-o-o-xoo
171 Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
74 DNS ----o--o-oo-xxx
64 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
02 DNS ---o-oxooxxoxoxoxxx
1 205 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
83 2.04 -----o-o-o-o-xoo 11.00
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
98 1.96 ----o--o-oo-xxx 9.00
3 208 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
00 1.96 ---o-oxooxxoxoxoxxx 8.00
4 159 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.86 ---ooooxxx 7.00
5 160 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.80 -ooxxoxoxxx 6.00
6 164 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.80 -oooxxoxxx 5.00
7 162 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.75 ooooxxx 4.00
8 161 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.70 xooxoxxx 3.00
9 200 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
95 1.70 -oxxoxxx 2.00
10 71 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.60 o-xxx 1.00
MS Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 2.02
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.381.441.491.541.591.621.651.711.74 Body
88 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 DNS ----ooooxxx
1 89 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1.71 ----ooooxxx 11.00
2 27 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
01 1.62 ----xoxoxxx 9.00
3 121 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.59 -oxooxoxxx 8.00
4 118 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1.54 -oxooxxx 7.00
5 12 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.49 -ooxxx 6.00
6 269 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
03 1.44 oxxoxxx 5.00
7 31 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
01 1.38 oxxx 4.00
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.213.413.613.814.014.214.314.414.514.614.714.81 Body
320 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
93 DNS -----xox-xoxoxoxxx
1 151 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.61 -----xox-xoxoxoxxx 11.00
2 328 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 4.51 ----o-o-o-xxx 9.00
3= 225 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
00 4.01 ---ooxxx 7.50
3= 157 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
98 4.01 --oooxxx 7.50
5 164 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 3.41 ooxxx 6.00
6 228 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 3.41 xooxxx 5.00
MS Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
89 4.61
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.102.302.502.702.903.103.203.303.403.503.603.703.803.853.903.954.004.054.104.15 Body
1 260 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
00 3.60 ------o-xo-xxoxxx 11.00
2 258 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 3.40 ------o-o-xxx 9.00
3 1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
99 3.40 ---ooxooooxxx 8.00
4 259 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
01 2.90 --oooxxx 7.00
5 133 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.70 -oooxxx 6.00
6= 262 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
03 2.50 oooxxx 4.50
6= 134 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 2.50 -ooxxx 4.50
8 132 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.50 xoooxxx 3.00
9 19 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
02 2.50 --xoxxx 2.00
10 88 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 2.10 xxo 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
328 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 DNS 6,25  -1.16,76  -0.1x6,76---
19 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
98 NM 6,36  -0.16,40  +0.7x6,40x6,59  +0.56,74  +0.9
1 157 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.76 -0.1 m/s 6,25  -1.16,76  -0.1x6,76--- 11.00
2 151 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
97 6.74 +0.9 m/s 6,36  -0.16,40  +0.7x6,40x6,59  +0.56,74  +0.9 9.00
3 336 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
91 6.68 +0.9 m/s 6,49  -0.86,68  +0.96,64  +1.36,686,64  -0.76,66  +0.36,65  -0.3 8.00
4 165 Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.68 -0.2 m/s 6,51  +1.9-x6,516,42  -0.16,62  -0.56,68  -0.2 7.00
5 204 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
00 6.67 -0.6 m/s x6,65  +0.6-6,65x6,67  -0.6x 6.00
6 202 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
97 6.43 +1.1 m/s 6,20  +0.46,43  +1.16,28  -0.16,43x6,37  -1.06,35  +1.3 5.00
7 211 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 6.37 +1.4 m/s xx6,35  +1.16,356,37  +1.46,07  +0.65,76  -1.3 4.00
8 119 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 6.34 +1.5 m/s 5,64  -0.55,90  +0.36,34  +1.56,345,83  +2.4-5,12  +0.7 3.00
9 18 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
01 6.24 +0.2 m/s x6,21  -0.36,24  +0.26,240.00.00.0 2.00
10 92 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
02 6.22 +1.2 m/s 5,82  -1.05,68  -0.56,22  +1.26,220.00.00.0 1.00
11 166 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.14 +0.9 m/s x6,14  +0.9x6,140.00.00.0
12 200 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
95 6.08 -0.1 m/s 5,95  -0.25,89  +1.46,08  -0.16,080.00.00.0
13 22 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
02 5.98 +0.3 m/s 5,98  +0.35,98  +1.7x5,980.00.00.0
14 123 Matěj VencelMatěj Vencel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5.98 +1.8 m/s 5,49  -0.75,93  +1.15,98  +1.85,980.00.00.0
15 21 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
00 5.96 +0.0 m/s 5,62  -0.15,96  +0.0x5,960.00.00.0
16 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
00 5.96 +1.4 m/s 5,53  -0.8x5,96  +1.45,960.00.00.0
17 155 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.93 -0.3 m/s 5,93  -0.35,86  -0.35,90  +1.95,930.00.00.0
18 64 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.86 -1.0 m/s 5,86  -1.00,6  +2.1x5,860.00.00.0
19 154 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.62 +0.0 m/s 3,53  -0.55,62  +0.0x5,620.00.00.0
20 71 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.26 -0.1 m/s 5,26  -0.14,52  -0.2-5,260.00.00.0
MS Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
99 4.97 +1.2 m/s
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
81 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
99 DNS 5,53  +0.2xx5,53x6,00  +1.1x
1 180 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
95 6.00 +1.1 m/s 5,53  +0.2xx5,53x6,00  +1.1x 11.00
2 266 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
01 5.92 +1.0 m/s 5,40  -1.2xx5,405,75  +2.85,92  +1.05,91  +1.4 9.00
3 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.90 +1.0 m/s 5,51  -1.2x5,76  +1.45,765,90  +1.0xx 8.00
4 1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.59 +1.1 m/s 5,18  -1.15,38  +0.5x5,385,59  +1.1-- 7.00
5 267 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 5.54 +0.5 m/s 5,43  +0.05,24  +0.05,49  +0.65,49x5,54  +0.55,45  +1.2 6.00
6 268 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 5.48 +1.7 m/s x4,76  +1.15,48  +1.75,485,09  +2.0x5,27  +1.7 5.00
7 130 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.47 +2.5 m/s 5.18 +1.1 m/s 5,18  +1.45,13  +2.05,47  +2.55,475,32  +2.55,18  +1.1x 4.00
8 31 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
01 5.27 +1.9 m/s 5,15  -0.35,17  +0.85,27  +1.95,275,24  +1.15,17  +0.25,21  +2.2 3.00
9 107 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.25 +2.0 m/s x5,25  +2.05,12  +0.05,250.00.00.0 2.00
10 115 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.23 +0.5 m/s 4,78  +1.15,23  +0.54,19  +0.45,230.00.00.0 1.00
11 117 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.13 +2.2 m/s 5.13 +1.9 m/s 5,03  +0.25,13  +2.25,13  +1.95,130.00.00.0
12 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 5.13 +1.6 m/s 4,95  +1.24,52  +1.15,13  +1.65,130.00.00.0
13 9 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.08 +0.4 m/s 4,96  +2.55,08  +0.45,08  +1.05,080.00.00.0
14 308 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
99 5.07 -0.2 m/s 5,01  -1.15,07  -0.2x5,070.00.00.0
15 102 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.05 +1.5 m/s x5,05  +1.54,93  +1.55,050.00.00.0
16 112 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5.05 +1.6 m/s xx5,05  +1.65,050.00.00.0
17 39 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
01 5.01 +0.6 m/s 4,88  +1.94,88  +1.15,01  +0.65,010.00.00.0
18 329 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
04 4.97 +1.1 m/s 4,78  +1.14,93  +0.54,97  +1.14,970.00.00.0
19 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
97 4.96 -1.0 m/s 4,96  -1.04,87  -0.1-4,960.00.00.0
20 333 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 4.87 +2.2 m/s 4.84 -0.2 m/s 4,87  +2.24,84  -0.24,75  -0.34,870.00.00.0
21 312 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
04 4.67 -0.3 m/s 4,28  +2.84,65  +0.24,67  -0.34,670.00.00.0
22 255 Beáta KupkováBeáta Kupková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 4.54 +2.3 m/s 4.52 -0.2 m/s 4,54  +2.34,52  -0.23,90  +1.24,540.00.00.0
Celkem 23 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
71 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 DNS 14,49  -1.214,67  +0.6x14,67---
19 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
98 DNS 14,03  -0.914,07  +0.314,25  +0.014,2514,29  +0.613,94  +0.414,47  +1.8
1 204 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
00 14.67 +0.6 m/s 14,49  -1.214,67  +0.6x14,67--- 11.00
2 336 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
91 14.47 +1.8 m/s 14,03  -0.914,07  +0.314,25  +0.014,2514,29  +0.613,94  +0.414,47  +1.8 9.00
3 205 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
83 13.85 -1.3 m/s 13,85  -1.313,85  +0.6-13,85--- 8.00
4 87 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
87 13.57 +0.2 m/s 13,10  -0.812,01  +1.013,57  +0.213,57--- 7.00
5 157 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
98 13.55 -1.2 m/s 13,55  -1.2--13,55--- 6.00
6 18 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
01 13.40 +1.7 m/s 12,31  -1.5x13,40  +1.713,4012,96  -0.313,26  +0.113,37  +1.1 5.00
7 154 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
99 13.16 +0.3 m/s 12,57  -0.112,50  +0.913,16  +0.313,1612,51  -0.112,72  +0.512,51  +0.5 4.00
8 206 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
02 13.09 +0.0 m/s 12,52  +1.412,90  -0.513,05  +0.413,0512,45  +0.112,93  +0.113,09  +0.0 3.00
9 227 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
98 12.90 +1.3 m/s 12,90  +1.312,34  -1.112,78  +0.212,900.00.00.0 2.00
10 159 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 12.85 -0.8 m/s 12,85  -0.812,81  +0.312,43  +0.912,850.00.00.0 1.00
11 208 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
00 12.71 +0.7 m/s 12,09  +1.312,30  +1.312,71  +0.712,710.0  +0.00.00.0
12 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
00 12.66 +1.3 m/s 1,21  +0.312,31  +1.312,66  +1.312,660.00.00.0
13 155 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
02 12.58 +0.7 m/s 12,27  +1.412,29  +0.012,58  +0.712,580.00.00.0
14 160 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
02 12.41 -0.9 m/s 12,41  -0.912,17  +1.712,41  +1.512,410.00.00.0
15 64 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
02 12.32 +0.7 m/s 12,32  +0.711,93  -0.612,07  +0.612,320.00.00.0
16 92 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
02 12.30 +1.3 m/s 12,21  +0.8x12,30  +1.312,300.00.00.0
17 200 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
95 12.29 +0.3 m/s 11,79  +0.011,98  -0.812,29  +0.312,290.00.00.0
18 161 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.88 +0.2 m/s 11,13  +1.011,27  -1.511,88  +0.211,880.00.00.0
19 162 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.32 +0.6 m/s 11,32  +0.611,18  -0.8x11,320.00.00.0
MS Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
90 14.87 +0.8 m/s
Celkem 22 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
81 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
99 DNS 11,50  -3.011,66  -3.211,55  -2.611,66x11,97  -0.111,74  -1.5
268 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 DNS 10,46  -3.5x11,10  -2.711,1011,53  -3.8xx
1 308 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
99 11.97 -0.1 m/s 11,50  -3.011,66  -3.211,55  -2.611,66x11,97  -0.111,74  -1.5 11.00
2 118 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 11.53 -3.8 m/s 10,46  -3.5x11,10  -2.711,1011,53  -3.8xx 9.00
3 89 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 11.40 -0.2 m/s 10,66  -4.610,48  -4.211,00  -3.111,0011,19  -2.9x11,40  -0.2 8.00
4 266 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
01 11.24 -2.1 m/s 11,00  -1.5-11,05  -0.911,0511,24  -2.109,62  -2.011,05  -0.7 7.00
5 267 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 11.05 -1.5 m/s 10,60  -2.210,78  -4.111,05  -1.511,0510,92  -1.710,69  -2.710,92  -0.7 6.00
6 1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.04 -2.3 m/s x10,84  -1.811,03  -0.611,0311,04  -2.3-- 5.00
7 102 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 11.02 -2.3 m/s 10,68  -3.7xx10,68x11,02  -2.3x 4.00
8 331 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 10.38 -2.3 m/s 09,90  -3.210,38  -2.310,21  -3.410,3810,26  -2.810,18  -2.310,32  -2.3 3.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 124 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 12.21 0.0 11.00
2 315 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
92 11.99 0.0 9.00
3 252 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
97 11.32 0.0 8.00
4 36 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
99 11.19 0.0 7.00
5 18 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.06 0.0 6.00
6 179 Monika WeigertováMonika Weigertová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
92 10.76 0.0 5.00
7 7 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
96 10.63 0.0 4.00
8 170 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 10.12 0.0 3.00
9 120 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 09.80 0.0 2.00
10 251 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
93 09.30 0.0 1.00
11 135 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
76 08.77 0.0
12 136 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
90 08.68 0.0
13 109 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 07.64 0.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)