Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.32
2 166 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.46
3 158 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.58
4 115 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.67
5 206 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.84
6 319 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.89
MS Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.09
172 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ - podle pravidla 162/7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.92
2 59 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.16
3 167 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.32
4 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.37
5 108 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.39
6 104 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.77
7 81 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.16
8 222 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.22
2 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.53
3 211 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.58
4 7 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.67
5 113 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.68
6 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.90
7 111 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 12.37
8 168 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.43
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.92
2 Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.09
3 59 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.16
4 165 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.22
5 10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.32
5 167 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.32
7 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.37
8 108 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.39
9 166 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.46
10 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.53
11 158 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.58
11 211 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.58
13 115 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.67
13 7 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.67
15 113 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.68
16 104 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.77
17 206 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.84
18 319 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.89
19 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.90
20 81 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.16
21 111 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 12.37
22 222 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.38
23 168 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.43
172 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:10) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.88 11.00
2 59 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.03 9.00
3 165 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.18 8.00
4 10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.33 7.00
5 167 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.36 6.00
6 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.48 5.00
MS Jakub FendekJakub Fendek 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.10
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:10) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.53 4.00
2 158 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.61 3.00
3 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.68 2.00
4 166 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.75 1.00
5 211 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.79
6 7 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.84
7 115 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 11.90
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.23 11.00
2 179 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.27 9.00
3 310 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.68 7.00
4 15 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.68 7.00
5 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.83 5.00
6 150 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.22 4.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.46 3.00
2 325 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.68 7.00
3 8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.69 2.00
4 31 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.76 1.00
5 39 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.12
6 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.21
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.74
2 31 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.02
3 39 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.29
4 37 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.43
5 108 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.45
6 338 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.74
MS Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 ŠK DUKLA Banská BystricaŠK DUKLA Banská Bystrica 5 12.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.48
2 150 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.61
3 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.71
4 325 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.83
5 34 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.85
6 320 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.87
7 22 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.23
2 179 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.39
3 15 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.59
4 8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.93
5 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 13.30
6 274 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.35
7 107 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.43
8 16 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.23
MS Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.32
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.52
MS 335 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.05
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.23
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.23
3 179 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.39
4 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 ŠK DUKLA Banská BystricaŠK DUKLA Banská Bystrica 5 12.45
5 310 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.48
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.52
7 15 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.59
8 150 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.61
9 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.71
10 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.74
11 325 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.83
12 8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.93
13 31 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.02
14 39 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.29
15 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 13.30
16 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.32
17 274 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.35
18 37 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.43
18 107 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.43
20 108 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.45
21 16 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.60
22 338 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.74
23 34 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.85
24 320 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.87
25 335 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.05
26 22 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.52