Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OPD st. žactva - 4. kolo

Třinec (4. 9. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Brzyszkowská, Katrin 03 SSK Vítkovice, z.s. A 33,00
2 Vajda, Martin 04 TJ Sokol Opava A 31,00
3 Cagašová, Anna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31,00
4 Hlavačka, Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 30,00
5 Toová, Klára 04 Atletika Poruba z.s. 29,00
6 Luzarová, Valérie 03 TJ Sokol Opava A 27,00
7 Krchová, Alžběta 03 Atletika Poruba z.s. 26,00
8 Klozík, Aleš 03 Atletika Poruba z.s. 25,00
9 Halátek, Pavel 04 TJ Sokol Opava A 25,00
10 Göttlicher, Dominik 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25,00
11 Pastrňák, David 03 Atletika Poruba z.s. 23,00
12 Bártová, Daniela 04 Atletika Poruba z.s. 23,00
13 Skalička, Vojtěch 03 TJ Sokol Opava A 22,00
14 Špilháček, Martin 03 TJ Sokol Opava A 22,00
15 Šenk, Richard 04 TJ Sokol Opava A 22,00
16 Sklenářová, Tereza 03 SSK Vítkovice, z.s. A 21,50
17 Fialová, Dominika 04 Atletika Poruba z.s. 21,00
18 Ningerová, Klára 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20,00
19 Navrátil, Šimon 03 SSK Vítkovice, z.s. A 20,00
20 Dorotík, Robin 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19,00
21 Pavliska, Tomáš 03 SSK Vítkovice, z.s. A 19,00
22 Bordovský, Adam 04 SSK Vítkovice, z.s. A 19,00
23 Schusterová, Lucie 03 TJ Sokol Opava A 18,50
24 Czeschová, Eliška 03 SSK Vítkovice, z.s. A 18,00
25 Mynářová, Amálie 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18,00
26 Proske, David 04 SSK Vítkovice, z.s. A 18,00
27 Hazucha, Adam 04 TJ Sokol Opava A 18,00
28 Navrátilová, Sára 04 SSK Vítkovice, z.s. A 18,00
29 Joannidu, Niki 04 SSK Vítkovice, z.s. A 17,50
30 Long, Casey 04 TJ Sokol Opava B 17,00
31 Ščibráni, Milan 03 SSK Vítkovice, z.s. A 17,00
32 Kukač, Vojtěch 03 SSK Vítkovice, z.s. A 17,00
33 Pisková, Lucie 03 SSK Vítkovice, z.s. A 16,00
34 Drozdová, Nela 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15,00
35 Šárka, David 03 TJ Sokol Opava A 15,00
36 Votava, Aleš 03 Atletika Poruba z.s. 15,00
37 Tylšarová, Eliška 04 TJ Sokol Opava A 15,00
38 Dokulilová, Aneta 04 Atletika Poruba z.s. 14,00
39 Pospíšil, Kryštof 04 SSK Vítkovice, z.s. A 14,00
40 Pavelek, Ondřej 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14,00
41 Tampa, Vítězslav 04 TJ Sokol Opava A 14,00
42 Borová, Hana 04 SSK Vítkovice, z.s. A 13,00
43 Káňa, Michal 03 TJ Sokol Opava A 13,00
44 Smetanová, Julie 03 Atletika Poruba z.s. 13,00
45 Bizoňová, Kristýna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13,00
46 Kulichová, Klaudie 04 TJ TŽ Třinec 12,00
47 Šlezingerová, Ema 03 TJ Sokol Opava A 12,00
48 Staś, Ondřej 03 SSK Vítkovice, z.s. A 12,00
49 Vlk, Lukáš 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12,00
50 Waclawik, Andrzej 03 TJ TŽ Třinec 12,00
51 Jurečková, Daniela 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12,00
52 Toufar, Ondřej 04 TJ Start Havířov 12,00
53 Petříčková, Hana 03 TJ TŽ Třinec 11,50
54 Jeličová, Sabina 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11,00
55 Jančarová, Petra 03 SSK Vítkovice, z.s. A 11,00
56 Slaný, Jakub 03 TJ Sokol Opava A 11,00
57 Hrbáč, Tom 03 Atletika Poruba z.s. 11,00
58 Pavelek, Vojtěch 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11,00
59 Mitrenga, Nikodem 04 TJ TŽ Třinec 11,00
60 Glocman, Michael 04 TJ Sokol Opava A 11,00
61 Szkatula, František 04 TJ TŽ Třinec 11,00
62 Klapuchová, Marie 03 TJ Sokol Opava A 11,00
63 Fistrová, Adéla 04 Atletika Poruba z.s. 11,00
64 Bartošová, Simona 04 TJ Sokol Opava A 11,00
65 Homolková, Valentýna 04 Atletika Poruba z.s. 10,00
66 Dokoupil, Adam 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10,00
67 Němcová, Kateřina 03 TJ Sokol Opava A 10,00
68 Grodová, Sofie 03 TJ Sokol Opava A 9,00
69 Fluderová, Laura 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 9,00
70 Oborná, Denisa 03 SSK Vítkovice, z.s. A 9,00
71 Knitl, Jakub 03 TJ Sokol Opava A 9,00
72 Markovič, Filip 03 TJ Sokol Opava B 9,00
73 Pavelek, Jiří 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9,00
74 Uvírová, Vivien 03 Atletika Poruba z.s. 9,00
75 Kuzník, Vojtěch 04 Atletika Poruba z.s. 9,00
76 Sikorová, Tereza 04 TJ TŽ Třinec 9,00
77 Skotnicová, Eliška 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9,00
78 Bednář, David 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9,00
79 Červenka, Filip 04 SSK Vítkovice, z.s. A 9,00
80 Ťahanová, Viktorie 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9,00
81 Soukalová, Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 9,00
82 Bednářová, Jana 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8,00
83 Novák, Michal 04 SSK Vítkovice, z.s. A 8,00
84 Siwek, Tobiáš 04 TJ TŽ Třinec 8,00
85 Hudec, Daniel 04 TJ Start Havířov 8,00
86 Duchovný, Jakub 03 SSK Vítkovice, z.s. A 8,00
87 Akerele, Mojisola 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8,00
88 Grycmanová, Lucie 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 8,00
89 Petlachová, Viktorie 03 TJ Slezan Opava, z.s. 8,00
90 Malinková, Beata 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 7,00
91 Klečková, Aneta 03 SSK Vítkovice, z.s. A 7,00
92 Šušková, Julie 03 Atletika Poruba z.s. 7,00
93 Pipreková, Edita 03 TJ Start Havířov 7,00
94 Lorenčík, Marek 03 TJ Sokol Opava A 7,00
95 Pončík, Vojtěch 04 Atletický klub Bohumín, z.s. 7,00
96 Martiňák, Oskar 03 SSK Vítkovice, z.s. A 7,00
97 Vocetka, Filip 03 TJ Sokol Opava B 7,00
98 Vantuchová, Sabina 04 Atletika Poruba z.s. 7,00
99 Smělík, Adam 04 SSK Vítkovice, z.s. A 7,00
100 Navrátilová, Karolína 03 SSK Vítkovice, z.s. B 7,00
101 Vitásková, Bára 03 TJ Sokol Opava A 6,00
102 Daněk, Matěj 04 TJ Sokol Opava B 6,00
103 Chovanec, Patrik 04 Atletika Poruba z.s. 6,00
104 Liška, Petr 04 TJ Start Havířov 6,00
105 Krasulová, Lucie 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6,00
106 Szmek, Tomáš 04 TJ Start Havířov 6,00
107 Schneider, Matěj 04 TJ Start Havířov 6,00
108 Pastor, David 04 SSK Vítkovice, z.s. B 6,00
109 Kácal, Boris 03 TJ Start Havířov 6,00
110 Tesařová, Lucie 03 SSK Vítkovice, z.s. A 6,00
111 Kopelová, Hana 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6,00
112 Bierská, Johana 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 6,00
113 Kazimírská, Klára 03 TJ Sokol Opava B 6,00
114 Bittnerová, Michaela 03 TJ Sokol Opava A 6,00
115 Klásková, Lucie 04 SSK Vítkovice, z.s. A 6,00
116 Matulová, Mercedes 04 TJ Sokol Opava B 6,00
117 Čmielová, Johana 04 TJ TŽ Třinec 6,00
118 Bužgová, Kristýna 04 SSK Vítkovice, z.s. A 5,00
119 Seberová, Agáta 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 5,00
120 Máchová, Ivana 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
121 Brunová, Vanda 03 TJ Sokol Opava A 5,00
122 Morská, Adéla 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 5,00
123 Hroch, Michal 04 SSK Vítkovice, z.s. A 5,00
124 Gothard, Daniel 04 TJ Sokol Opava A 5,00
125 Tarkotová, Eliška 04 SSK Vítkovice, z.s. B 5,00
126 Gužiak, Filip 04 TJ Sokol Opava B 5,00
127 Kněžík, Jakub 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 5,00
128 Lutz, Matěj 04 SSK Vítkovice, z.s. A 4,00
129 Wewiorka, Adama 04 TJ Start Havířov 4,00
130 Václavík, Denis 04 TJ Sokol Opava A 4,00
131 Kočvarová, Markéta 03 SSK Vítkovice, z.s. A 4,00
132 Pindorová, Zina 04 TJ TŽ Třinec 4,00
133 Mlýnek, Tobiáš 04 TJ Sokol Opava B 4,00
134 Panáč, Vojtěch 04 SSK Vítkovice, z.s. A 4,00
135 Žáčková, Vendula 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
136 Strumienská, Bára 03 TJ TŽ Třinec 3,00
137 Krušberský, Matěj 03 TJ Sokol Opava B 3,00
138 Bernard, Filip 03 TJ Sokol Opava B 3,00
139 Herudková, Hana 04 TJ Sokol Opava A 3,00
140 Beňovičová, Anna 04 TJ Sokol Opava A 3,00
141 Matějková, Vendula 04 Atletika Poruba z.s. 3,00
142 Zdražilová, Denisa 04 Atletika Poruba z.s. 3,00
143 Drong, Ladislav 04 TJ TŽ Třinec 3,00
144 Petrová, Nina 04 Atletika Poruba z.s. 3,00
145 Šodková, Patricie 04 SSK Vítkovice, z.s. B 2,00
146 Šipošová, Sabina 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,00
147 Kleibertová, Jana 04 SSK Vítkovice, z.s. A 2,00
148 Musialová, Nikol 03 Atletika Poruba z.s. 2,00
149 Maršálek, Jakub 04 SSK Vítkovice, z.s. A 2,00
150 Mužná, Monika 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2,00
151 Sopuchová, Pavla 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,00
152 Rufer, Matěj 04 Atletika Poruba z.s. 2,00
153 Paterová, Aneta 03 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 2,00
154 Vysoká, Lucie 03 TJ TŽ Třinec 1,00
155 Buczková, Beáta 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1,00
156 Glučová, Anna 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 1,00
157 Klapuch, Marek 03 TJ Sokol Opava B 1,00
158 Kaletová, Jana 04 TJ TŽ Třinec 1,00
159 Kutějová, Rozálie 04 Atletika Poruba z.s. 1,00
160 Poruba, Martin 04 SSK Vítkovice, z.s. A 1,00
161 Liška, Alexandr 04 Atletika Poruba z.s. 1,00
162 Pejšová, Melánie 04 TJ Slezan Opava, z.s. 1,00
163 Karpová, Hana 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1,00