výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva

Břeclav (10. 6. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.70
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.17
3 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.57
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.60
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.65
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.79
4 Patrik BlahaPatrik Blaha 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.06
5 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.54
6 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.57
7 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.08
Petr ProkešPetr Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.62
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.78
3 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.94
4 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.99
5 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.48
6 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.99
7 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.53
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.82
3 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.87
4 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.07
5 Roman HodyaRoman Hodya 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.52
6 Lukáš HruškaLukáš Hruška 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.70
7 Hynek JankůHynek Janků 06 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.53
2 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.66
3 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 07.94
4 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.24
5 Jakub JanekJakub Janek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.56
6 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 08.80
7 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.98
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.53
1 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.53
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.60
4 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.62
5 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.65
6 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.66
7 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.70
8 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.78
9 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.79
10 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.82
11 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.87
12 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.94
12 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 07.94
14 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.99
15 Patrik BlahaPatrik Blaha 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.06
16 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.07
17 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.17
18 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.24
19 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.48
20 Roman HodyaRoman Hodya 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.52
21 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.54
22 Jakub JanekJakub Janek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.56
23 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.57
23 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.57
25 Lukáš HruškaLukáš Hruška 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.70
26 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.79
27 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 08.80
28 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.99
29 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.48
30 Hynek JankůHynek Janků 06 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.70
31 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.08
32 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.98
Petr ProkešPetr Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.56 11.00
2 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.61 9.00
3 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 07.65 8.00
4 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.74 7.00
5 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 6 07.80 6.00
6 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.69 4.00
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.84 3.00
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.89 2.00
4= Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.90 0.50
4= Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 07.90 0.50
6 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.94
7 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.03
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 08.50
2 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.55
3 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.63
4 Klára HájkováKlára Hájková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 08.79
5 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.82
6 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.26
7 Zita BerkováZita Berková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.67
8 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.08
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.36
3 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.83
4 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.84
5 Tereza KašparováTereza Kašparová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.01
6 Michaela MikulicováMichaela Mikulicová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.28
7 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.15
2 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.47
3 Veronika WieznerováVeronika Wieznerová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 08.90
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.16
5 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.64
MS Gabriela JuríčkováGabriela Juríčková 04 SlovenskoSlovensko 8 08.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.29
2 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.76
3 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.85
4 Anna WojnarováAnna Wojnarová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.00
5 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.14
6 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.22
MS Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 8 08.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.39
2 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.53
3 Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.85
4 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.91
5 Markéta NečasováMarkéta Nečasová 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.69
6 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 10.66
MS Nikola BrandisováNikola Brandisová 04 SlovenskoSlovensko 8 08.26
Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.6.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.41
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.54
3 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.62
4 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.90
5 Aneta VeseláAneta Veselá 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.40
6 Anna ČečilováAnna Čečilová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 10.16
7 Sabina ŠkopíkováSabina Škopíková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.19
MS Lenka ŠimkováLenka Šimková 04 SlovenskoSlovensko 8 09.34
Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Celkem 9 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.6.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.45
2 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.59
3 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.97
4 Sára NámešpetrováSára Námešpetrová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.14
5 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.25
6 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.47
7 Kateřina PevnáKateřina Pevná 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.6.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.34
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.49
3 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.11
4 Eliška JeřábkováEliška Jeřábková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.13
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.44
Lucie MichnováLucie Michnová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Tereza VrátnáTereza Vrátná 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.08
2 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.15
3 Nikola BrandisováNikola Brandisová 04 SlovenskoSlovensko 8 08.26
4 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.29
5 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.34
6 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.36
7 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.39
8 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.41
9 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.45
10 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.47
11 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.49
12 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 08.50
13 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.53
14 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.54
15 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.55
16 Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 8 08.57
17 Gabriela JuríčkováGabriela Juríčková 04 SlovenskoSlovensko 8 08.58
18 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.59
19 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.62
20 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.63
21 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.76
22 Klára HájkováKlára Hájková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 08.79
23 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.82
24 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.83
25 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.84
26 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.85
26 Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.85
28 Veronika WieznerováVeronika Wieznerová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 08.90
28 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.90
30 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.91
31 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.97
32 Anna WojnarováAnna Wojnarová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.00
33 Tereza KašparováTereza Kašparová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.01
34 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.11
35 Eliška JeřábkováEliška Jeřábková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.13
36 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.14
36 Sára NámešpetrováSára Námešpetrová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.14
38 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.16
39 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.25
40 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.26
41 Michaela MikulicováMichaela Mikulicová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.28
42 Lenka ŠimkováLenka Šimková 04 SlovenskoSlovensko 8 09.34
43 Aneta VeseláAneta Veselá 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.40
44 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.44
45 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.47
46 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.53
47 Kateřina PevnáKateřina Pevná 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.57
48 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.64
49 Zita BerkováZita Berková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.67
50 Markéta NečasováMarkéta Nečasová 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.69
51 Anna ČečilováAnna Čečilová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 10.16
52 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.22
53 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.28
54 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 10.66
55 Sabina ŠkopíkováSabina Škopíková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.19
Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Lucie MichnováLucie Michnová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Tereza VrátnáTereza Vrátná 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.05 11.00
2 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.28 9.00
3 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.30 8.00
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.31 7.00
5 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.38 6.00
6 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 08.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.39 4.00
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.41 3.00
3 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.43 2.00
4 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.52 1.00
5 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 08.58
Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Celkem 6 závodníků