výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen

Meziboří (13. 5. 2018)

Skok daleký - Muži

(ne, 13.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 6.01 -1.9 m/s 5,51  -2.85,65  -0.85,48  -3.55,655,58  -1.85,68  -2.36,01  -1.9 11.00
2 95 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.92 +0.0 m/s x5,48  -3.95,92  +0.05,925,59  -2.85,80  -4.15,81  -1.9 9.00
3 17 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 5.70 -2.3 m/s 5,70  -2.35,16  -2.15,63  -1.35,705,38  -1.05,58  -1.35,35  -3.0 8.00
4 59 Jakub BeckJakub Beck
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 5.57 -4.0 m/s 5,39  -2.75,57  -4.05,51  +0.05,575,12  -4.05,07  -1.65,37  -3.6 7.00
5 85 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.56 -4.4 m/s 5,36  -2.25,48  -0.7x5,485,56  -4.44,09  -2.34,47  -3.4 6.00
6 93 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.42 +0.0 m/s 5,07  -3.55,42  +0.04,30  -2.85,425,25  +0.05,03  -4.84,97  -4.0 5.00
7 52 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 5.40 +0.0 m/s ,52  -0.75,40  +0.05,40  +0.05,40--- 4.00
8 84 Petr KadrabaPetr Kadraba
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.32 +0.0 m/s 5,00  -1.95,10  +0.05,32  +0.05,32x4,56  -4.74,26  -3.2 3.00
9 30 Michal GulaMichal Gula
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 5.26 -1.9 m/s 4,84  -2.05,25  -1.35,26  -1.95,260.00.00.0 2.00
10 53 Dominik DuffekDominik Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 5.26 -1.0 m/s 4,91  -1.9x5,26  -1.05,260.00.00.0 1.00
11 82 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.22 -0.5 m/s 5,22  -0.5--5,220.00.00.0
12 39 Petr ScigelPetr Scigel
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
83 5.19 -2.6 m/s 5,17  -2.0x5,19  -2.65,190.00.00.0
13 38 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 5.00 -3.7 m/s 5,00  -3.74,99  -2.14,94  -0.95,000.00.00.0
14 44 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
ASK LovosiceASK Lovosice
02 4.91 -3.3 m/s 4,91  -3.3xx4,910.00.00.0
15 26 Petr ČmudaPetr Čmuda
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
92 4.70 -1.1 m/s 4,70  -1.1--4,700.00.00.0
16 65 Matěj HrbekMatěj Hrbek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4.65 -2.2 m/s 4,49  -3.9x4,65  -2.24,650.00.00.0
17 16 Onřej KudernaOnřej Kuderna
AK MostAK Most
04 4.48 -2.9 m/s 4,48  -2.9x4,35  -2.44,480.00.00.0
18 8 Erik PetroErik Petro
AK MostAK Most
03 4.31 -3.2 m/s 4,31  -3.24,07  -2.24,14  -2.54,310.00.00.0
19 4 Jakub HlavaJakub Hlava
AK MostAK Most
03 4.25 -2.1 m/s 4,25  -2.13,99  -1.23,75  -0.74,250.00.00.0
20 10 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora
AK MostAK Most
04 3.81 -2.5 m/s 3,81  -2.5x3,56  -0.33,810.00.00.0
21 12 David TrilčDavid Trilč
AK MostAK Most
04 3.24 -2.4 m/s 2,68  -1.93,24  -2.43,19  -2.63,240.00.00.0
35 Michal LukášMichal Lukáš
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
90 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Vitr byl měřen zapůjčeným certifikovaným větroměrem z AK Bílina
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 4.79 +0.0 m/s 4,76  -3.24,68  -2.04,79  +0.04,794,53  -1.24,51  +0.04,75  +0.3 11.00
2 123 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.77 -0.1 m/s 4,77  -0.14,69  -1.0-4,77-x4,45  -2.5 9.00
3 112 Michaela HaluzováMichaela Haluzová
ASK DěčínASK Děčín
02 4.70 -1.8 m/s 4,70  -1.83,87  -1.94,44  -5.04,70xx4,65  -1.7 8.00
4 138 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4.69 +0.0 m/s 4,11  -3.34,31  -3.04,52  -1.24,524,22  -2.24,69  +0.04,43  +0.8 7.00
5 122 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 4.46 -1.3 m/s 4,22  -1.83,98  -1.74,27  -1.14,274,40  -1.74,46  -1.34,36  -0.8 6.00
6 150 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4.25 -1.9 m/s 4,25  -1.9x4,25  -3.84,253,35  -3.2xx 5.00
7 158 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.25 -1.2 m/s 3,95  -3.53,96  -1.44,25  -1.24,253,86  -1.5-- 4.00
8 147 Klára ProškováKlára Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 4.08 -3.1 m/s 3,98  -1.2x3,60  +0.03,983,74  -2.74,08  -3.13,73  -0.3 3.00
9 141 Tereza MachátováTereza Machátová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3.62 -4.0 m/s x3,62  -4.0x3,620.00.00.0 2.00
MS 115 Sophie BachmannSophie Bachmann
TVL FreibergTVL Freiberg
98 4.36 -2.9 m/s
117 Jennifer IhlJennifer Ihl
TVL FreibergTVL Freiberg
96 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Vitr byl měřen zapůjčeným certifikovaným větroměrem z AK Bílina
Celkem 11 závodníků