výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva

Děčín (5. 6. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 5.6.2018 - 18:20) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 18.20 11.00
2 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 18.29 9.00
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 18.45 8.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 18.90 6.00
5 Filip SelingerFilip Selinger 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 19.02 5.00
6 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 6 19.34 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 5.6.2018 - 18:20) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HorynaVáclav Horyna 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 19.19 4.00
2 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 19.46 2.00
3 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.60
4 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 6 21.04
5 Adam ŠípAdam Šíp 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 21.32
6 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 21.83
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 5.6.2018 - 18:20) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PaličkaJakub Palička 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 20.12
2 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 2 21.81
3 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 22.72
Martin CsuhaMartin Csuha 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 5.6.2018 - 18:20) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan PlochMilan Ploch 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 18.55 7.00
2 Ladislav ZikaLadislav Zika 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.59 1.00
3 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 20.64
4 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 22.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 18.20 11.00
2 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 18.29 9.00
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 18.45 8.00
4 Milan PlochMilan Ploch 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 18.55 7.00
5 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 18.90 6.00
6 Filip SelingerFilip Selinger 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 19.02 5.00
7 Václav HorynaVáclav Horyna 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 19.19 4.00
8 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 6 19.34 3.00
9 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 19.46 2.00
10 Ladislav ZikaLadislav Zika 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.59 1.00
11 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.60
12 Jakub PaličkaJakub Palička 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 20.12
13 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 20.64
14 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 6 21.04
15 Adam ŠípAdam Šíp 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 21.32
16 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 2 21.81
17 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 21.83
18 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 22.11
19 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 22.72
Martin CsuhaMartin Csuha 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 5.6.2018 - 18:35) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.81 11.00
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 20.20 7.00
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 4 20.22 6.00
4 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 20.56 4.00
5 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.58 2.50
Petra VondráčkováPetra Vondráčková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 5.6.2018 - 18:35) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.07 9.00
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 20.18 8.00
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 20.50 5.00
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 20.58 2.50
5 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 20.59 0.50
6 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.73
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 5.6.2018 - 18:35) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 20.59 0.50
2 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 21.10
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 21.19
4 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 21.39
5 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 21.53
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 22.25
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 5.6.2018 - 18:35) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.11
2 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 AK BílinaAK Bílina 5 21.69
3 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 21.84
4 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.15
5 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 2 22.18
Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 5.6.2018 - 18:35) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.18
2 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 1 22.65
3 Nela NehybováNela Nehybová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.70
4 Tereza NovákováTereza Nováková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 23.20
5 Lada MalinováLada Malinová 04 AK MostAK Most 3 23.77
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 5.6.2018 - 18:35) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 22.20
2 Aneta KopeckáAneta Kopecká 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.95
3 Lucie BěhaváLucie Běhavá 04 AK MostAK Most 6 23.24
4 Adéla MyslíkováAdéla Myslíková 03 AK BílinaAK Bílina 2 23.88
5 Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.96
MS Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 25.26
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 5.6.2018 - 18:35) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.37
2 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 22.33
3 Klára ProškováKlára Prošková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 22.98
4 Marie KleckerováMarie Kleckerová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.03
5 Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 23.90
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 5.6.2018 - 18:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 2 21.92
2 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.56
3 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.76
4 Alžběta AdamováAlžběta Adamová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 3 23.14
5 Kristýna MildorfováKristýna Mildorfová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.48
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (út, 5.6.2018 - 18:35) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína ZettlitzerováKristína Zettlitzerová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 22.12
2 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 AK MostAK Most 5 22.86
3 Linda KvičerováLinda Kvičerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 24.09
MS Daniela HausnerováDaniela Hausnerová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 25.71
Adéla KonířováAdéla Konířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.81 11.00
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.07 9.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 20.18 8.00
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 20.20 7.00
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 4 20.22 6.00
6 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 20.50 5.00
7 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 20.56 4.00
8 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.58 2.50
8 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 20.58 2.50
10 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 20.59 0.50
10 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 20.59 0.50
12 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.73
13 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 21.10
14 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.11
15 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 21.19
16 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.37
17 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 21.39
18 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 21.53
19 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 AK BílinaAK Bílina 5 21.69
20 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 21.84
21 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 2 21.92
22 Kristína ZettlitzerováKristína Zettlitzerová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 22.12
23 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.15
24 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 2 22.18
24 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.18
26 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 22.20
27 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 22.25
28 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 22.33
29 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.56
30 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 1 22.65
31 Nela NehybováNela Nehybová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.70
32 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.76
33 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 AK MostAK Most 5 22.86
34 Aneta KopeckáAneta Kopecká 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.95
35 Klára ProškováKlára Prošková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 22.98
36 Marie KleckerováMarie Kleckerová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.03
37 Alžběta AdamováAlžběta Adamová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 3 23.14
38 Tereza NovákováTereza Nováková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 23.20
39 Lucie BěhaváLucie Běhavá 04 AK MostAK Most 6 23.24
40 Kristýna MildorfováKristýna Mildorfová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.48
41 Lada MalinováLada Malinová 04 AK MostAK Most 3 23.77
42 Adéla MyslíkováAdéla Myslíková 03 AK BílinaAK Bílina 2 23.88
43 Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 23.90
44 Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.96
45 Linda KvičerováLinda Kvičerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 24.09
46 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 25.26
47 Daniela HausnerováDaniela Hausnerová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 25.71
Petra VondráčkováPetra Vondráčková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Adéla KonířováAdéla Konířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS