KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek
Děčín (16. 6. 2018)200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 16.6.2018 - 13:00) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
David LuxDavid Lux | 97 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Pavel BendaPavel Benda | 92 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 22.15 | ||||||||||||||
2 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Bílina | 6 | 22.91 | ||||||||||||||
3 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 23.00 | ||||||||||||||
4 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 23.71 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 13:00) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan FormánekIvan Formánek | 93 | ASK ELNA Počerady | 4 | 23.45 | ||||||||||||||
2 | Sebastian HrstkaSebastian Hrstka | 01 | AK Most | 5 | 24.09 | ||||||||||||||
3 | Marek PíchaMarek Pícha | 99 | AK Bílina | 6 | 24.15 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch TonarVojtěch Tonar | 00 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 24.48 | ||||||||||||||
5 | Vít KnoblochVít Knobloch | 01 | ASK ELNA Počerady | 3 | 25.92 | ||||||||||||||
6 | Martin KytkaMartin Kytka | 03 | AK Bílina | 1 | 25.99 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 16.6.2018 - 13:00) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 23.96 | ||||||||||||||
2 | Jakub BeckJakub Beck | 98 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 24.12 | ||||||||||||||
3 | Daniel CífkaDaniel Cífka | 99 | ASK ELNA Počerady | 2 | 24.48 | ||||||||||||||
4 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 25.09 | ||||||||||||||
5 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 25.22 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 16.6.2018 - 13:00) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 3 | 24.46 | ||||||||||||||
2 | Matěj KnoblochMatěj Knobloch | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 24.47 | ||||||||||||||
3 | Karel DittrichKarel Dittrich | 00 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 24.93 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 01 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 26.06 | ||||||||||||||
5 | Petr HorníkPetr Horník | 03 | ASK Děčín | 4 | 27.90 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel BendaPavel Benda | 92 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 22.15 | |||
2 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Bílina | 6 | 22.91 | |||
3 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 23.00 | |||
4 | Ivan FormánekIvan Formánek | 93 | ASK ELNA Počerady | 4 | 23.45 | |||
5 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 23.71 | |||
6 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 23.96 | |||
7 | Sebastian HrstkaSebastian Hrstka | 01 | AK Most | 5 | 24.09 | |||
8 | Jakub BeckJakub Beck | 98 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 24.12 | |||
9 | Marek PíchaMarek Pícha | 99 | AK Bílina | 6 | 24.15 | |||
10 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 3 | 24.46 | |||
11 | Matěj KnoblochMatěj Knobloch | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 24.47 | |||
12 | Vojtěch TonarVojtěch Tonar | 00 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 24.48 | |||
12 | Daniel CífkaDaniel Cífka | 99 | ASK ELNA Počerady | 2 | 24.48 | |||
14 | Karel DittrichKarel Dittrich | 00 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 24.93 | |||
15 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 25.09 | |||
16 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 25.22 | |||
17 | Vít KnoblochVít Knobloch | 01 | ASK ELNA Počerady | 3 | 25.92 | |||
18 | Martin KytkaMartin Kytka | 03 | AK Bílina | 1 | 25.99 | |||
19 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 01 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 26.06 | |||
20 | Petr HorníkPetr Horník | 03 | ASK Děčín | 4 | 27.90 | |||
David LuxDavid Lux | 97 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 16.6.2018 - 13:15) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 25.89 | ||||||||||||||
2 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 00 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 27.17 | ||||||||||||||
3 | Natálie BeckertováNatálie Beckertová | 02 | ASK ELNA Počerady | 3 | 27.23 | ||||||||||||||
4 | Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | AK Most | 5 | 27.32 | ||||||||||||||
5 | Daniela RůžičkováDaniela Růžičková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 27.79 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 13:15) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 27.91 | ||||||||||||||
2 | Natálie BažantováNatálie Bažantová | 02 | ASK Děčín | 3 | 27.94 | ||||||||||||||
3 | Adéla FučíkováAdéla Fučíková | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 28.06 | ||||||||||||||
4 | Tereza BachroňováTereza Bachroňová | 03 | ASK Děčín | 2 | 28.31 | ||||||||||||||
5 | Karolína TauškováKarolína Taušková | 01 | ASK ELNA Počerady | 4 | 28.61 | ||||||||||||||
6 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | AK Most | 1 | 29.51 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 16.6.2018 - 13:15) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela OrságováMichaela Orságová | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 28.72 | ||||||||||||||
2 | Tereza DörflerováTereza Dörflerová | 01 | ASK ELNA Počerady | 3 | 28.90 | ||||||||||||||
3 | Radka MožnáRadka Možná | 89 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 28.99 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 29.23 | ||||||||||||||
5 | Barbora HerdováBarbora Herdová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 29.41 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 16.6.2018 - 13:15) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 28.99 | ||||||||||||||
2 | Agáta MacasováAgáta Macasová | 00 | ASK ELNA Počerady | 4 | 30.24 | ||||||||||||||
3 | Nikola RusnákováNikola Rusnáková | 04 | ASK Děčín | 2 | 30.76 | ||||||||||||||
4 | Marie PařezováMarie Pařezová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 31.32 | ||||||||||||||
5 | Veronika PeškováVeronika Pešková | 04 | AK Bílina | 6 | 31.55 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 25.89 | |||
2 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 00 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 27.17 | |||
3 | Natálie BeckertováNatálie Beckertová | 02 | ASK ELNA Počerady | 3 | 27.23 | |||
4 | Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | AK Most | 5 | 27.32 | |||
5 | Daniela RůžičkováDaniela Růžičková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 27.79 | |||
6 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 27.91 | |||
7 | Natálie BažantováNatálie Bažantová | 02 | ASK Děčín | 3 | 27.94 | |||
8 | Adéla FučíkováAdéla Fučíková | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 28.06 | |||
9 | Tereza BachroňováTereza Bachroňová | 03 | ASK Děčín | 2 | 28.31 | |||
10 | Karolína TauškováKarolína Taušková | 01 | ASK ELNA Počerady | 4 | 28.61 | |||
11 | Michaela OrságováMichaela Orságová | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 28.72 | |||
12 | Tereza DörflerováTereza Dörflerová | 01 | ASK ELNA Počerady | 3 | 28.90 | |||
13 | Radka MožnáRadka Možná | 89 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 28.99 | |||
13 | Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 28.99 | |||
15 | Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 29.23 | |||
16 | Barbora HerdováBarbora Herdová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 29.41 | |||
17 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | AK Most | 1 | 29.51 | |||
18 | Agáta MacasováAgáta Macasová | 00 | ASK ELNA Počerady | 4 | 30.24 | |||
19 | Nikola RusnákováNikola Rusnáková | 04 | ASK Děčín | 2 | 30.76 | |||
20 | Marie PařezováMarie Pařezová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 31.32 | |||
21 | Veronika PeškováVeronika Pešková | 04 | AK Bílina | 6 | 31.55 |