výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek

Děčín (16. 6. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 16.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 49.42
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 4 50.32
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.87
4 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 51.17
5 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.19
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 4 52.61
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.96
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 53.65
4 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 54.73
MS Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 16.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 55.88
2 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 57.95
3 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 2 58.74
4 Michal BurianMichal Burian 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 63.68
František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 49.42
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 4 50.32
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.87
4 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 51.17
5 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.19
6 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 4 52.61
7 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.62
8 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.96
9 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 53.65
10 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 54.73
11 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 55.88
12 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 57.95
13 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 2 58.74
14 Michal BurianMichal Burian 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 63.68
František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 4 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 16.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 61.45
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 62.63
3 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 63.05
4 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2 65.52
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČípováMichaela Čípová 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 63.05
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 64.49
3 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 4 66.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 61.45
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 62.63
3 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 63.05
3 Michaela ČípováMichaela Čípová 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 63.05
5 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 64.49
6 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2 65.52
7 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 4 66.47