výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň

Pacov (10. 6. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Pavlidu, Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 2211,00
2 Láchová, Tereza 06 JAC Brno 1887,00
3 Zahrádková, Denisa 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 1710,00
4 Vaňková, Pavla 05 TJ Slavoj BANES Pacov 1660,00
5 Krejčí, Lenka 06 TJ Jiskra Humpolec 1602,00
6 Fialová, Nela 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1577,00
7 Harvey, Dana 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 1501,00
8 Zídková, Monika 05 TJ Znojmo, z.s. 1486,00
9 Sobotková, Kateřina 05 Atletika Jihlava z.s. 1485,00
10 Machovcová, Julie 05 Atletika Jihlava z.s. 1484,00
11 Dobešová, Anna 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1481,00
12 Pavlíčková, Jitka 05 TJ Znojmo, z.s. 1478,00
13 Nekovářová, Klára 05 TJ Slavoj BANES Pacov 1436,00
14 Valentová, Agáta 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 1433,00
15 Láníková, Renata 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1432,00
16 Waniová, Sára 05 Atletika Jihlava z.s. 1417,00
17 Bérešová, Tereza 06 TJ Slavoj BANES Pacov 1377,00
18 Pokorná, Aneta 06 Atletika Jihlava z.s. 1361,00
19 Szkanderová, Nikola 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. 1353,00
20 Ptáčková, Simona 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 1344,00
21 Vodičková, Magdalena 05 Atletika Jihlava z.s. 1332,00
22 Slámová, Karolína 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. 1322,00
23 Musilová, Nikola 06 SK Žirovnice 1272,00
24 Šlechtová, Anna 05 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1254,00
25 Švandová, Veronika 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 1250,00
26 Divišová, Žaneta 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 1249,00
27 Krištofová, Lucie 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 1247,00
28 Chalupská, Julie 05 Atletika Jihlava z.s. 1238,00
29 Kozojedová, Lucie 06 TJ Slavoj BANES Pacov 1236,00
30 Dvořáková, Adriana 06 TJ Jiskra Humpolec 1233,00
31 Komínová, Tereza 06 Atletika Jihlava z.s. 1231,00
32 Řezníčková, Ema 05 Atletika Jihlava z.s. 1229,00
33 Havlíková, Natálie 05 TJ Znojmo, z.s. 1222,00
34 Bednářová, Nikola 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 1214,00
35 Svobodová, Eliška 06 TJ Jiskra Humpolec 1210,00
36 Dolejšová, Natálie 06 TJ Slavoj BANES Pacov 1188,00
37 Vavřinová, Klára 07 Atletika Jihlava z.s. 1185,00
38 Doležalová, Linda 06 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1180,00
39 Tondlová, Natálie 05 TJ Znojmo, z.s. 1180,00
40 Dreisig, Mikuláš 06 Atletika Jihlava z.s. 1178,00
41 Kružíková, Adriana 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 1170,00
42 Holíková, Tereza 05 TJ Znojmo, z.s. 1107,00
43 Koucký, Jakub 06 TJ Slavoj BANES Pacov 1098,00
44 Šoukalová, Aneta 06 Atletika Jihlava z.s. 1093,00
45 Kaděrová, Natálie 06 Atletika Jihlava z.s. 1085,00
46 Hrodková, Karolína 06 TJ Jiskra Humpolec 1077,00
47 Heřmánková, Michaela 06 Atletika Jihlava z.s. 1075,00
48 Bajcarová, Michaela 06 TJ Znojmo, z.s. 1075,00
49 Pekařová, Ema 06 Atletika Jihlava z.s. 1041,00
50 Staňková, Kateřina 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1040,00
51 Sáblíková, Karolína 07 Atletika Jihlava z.s. 1024,00
52 Kopecký, Jan 05 Atletika Jihlava z.s. 996,00
53 Manďák, Dominik 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 989,00
54 Budínová, Kristýna 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 989,00
55 Staňková, Vendula 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 945,00
56 Bednářová, Barbora 06 Atletika Jihlava z.s. 923,00
57 Kučerová, Kristýna 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 913,00
58 Vošmerová, Vanessa 08 Atletika Okříšky, z.s. 864,00
59 Suchánková, Alžběta 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 856,00
60 Hamzová, Marie 07 TJ Znojmo, z.s. 855,00
61 Hryzáková, Sára 05 SK Žirovnice 849,00
62 Hladíková, Karolína 08 TJ Slavoj BANES Pacov 830,00
63 Homolová, Nikola 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 798,00
64 Svoboda, Tomáš 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 761,00
65 Musil, Ondřej 06 Atletika Jihlava z.s. 736,00
66 Tuček, Matěj 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 732,00
67 Kratochvíl, Marek 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 722,00
68 Ferda, Robert 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 704,00
69 Pospíšilová, Klára 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 697,00
70 Fikar, Vojtěch 06 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 690,00
71 Loupal, Ondřej 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 670,00
72 Vorálek, Václav 06 Atletika Jihlava z.s. 658,00
73 Kružíková, Pavla 07 Atletika Okříšky, z.s. 654,00
74 Pravečková, Barbora 08 TJ Slavoj BANES Pacov 639,00
75 Picmaus, Roman 07 Atletika Okříšky, z.s. 631,00
76 Caha, Daniel 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 604,00
77 Salát, Petr 06 Atletika Jihlava z.s. 594,00
78 Zápařka, Filip 06 TJ Jiskra Humpolec 569,00
79 Váňa, Martin 05 TJ Jiskra Humpolec 562,00
80 Machotka, Jan 07 TJ Slavoj BANES Pacov 550,00
81 Skála, Matěj 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 549,00
82 Ferda, Filip 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 529,00
83 Paseka, David 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 520,00
84 Komárková, Valentina 08 TJ Slavoj BANES Pacov 508,00
85 Borský, Matouš 06 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 506,00
86 Pospíchal, Petr 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 495,00
87 Podrábský, Jan 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 495,00
88 Samková, Laura 06 TJ Znojmo, z.s. 489,00
89 Meczl, Lukáš 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 480,00
90 Nekovářová, Anna 08 TJ Slavoj BANES Pacov 468,00
91 Burian, Tadeáš 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 458,00
92 Čečák, Vít 08 TJ Slavoj BANES Pacov 455,00
93 Vodák, Tomáš 07 TJ Znojmo, z.s. 433,00
94 Novotný, Lukáš 05 TJ Spartak Třebíč, spolek 412,00
95 Vrběcký, Vítek 06 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 408,00
96 Pekař, Jan 08 TJ Slavoj BANES Pacov 402,00
97 Čáp, Vojtěch 06 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 401,00
98 Šimáček, Marek 06 TJ Jiskra Humpolec 391,00
99 Křivánek, Tomáš 07 TJ Slavoj BANES Pacov 375,00
100 Batoušková, Anna 06 Atletika Jihlava z.s. 374,00
101 Bártl, Matěj 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 310,00
102 Machotka, Vojtěch 08 TJ Slavoj BANES Pacov 276,00
103 Jaroš, Jáchym 05 TJ Jiskra Humpolec 231,00
104 Spurný, Samuel 08 SK ANTE Žďár nad Sázavou 219,00
105 Dvořáčková, Denisa 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. 0,00