výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Pacov (30. 6. 2018)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:05.30 11.00
2 196 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:05.63 9.00
3 16 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:07.52 8.00
4 100 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 4:07.53 7.00
5 234 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:08.69 6.00
6 72 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:08.80 5.00
7 50 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 4:09.74 4.00
8 69 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 4:11.00 3.00
9 13 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 4:11.25 2.00
10 61 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13 4:14.06 1.00
11 233 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:15.28
12 76 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16 4:15.79
13 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 4:17.27
14 159 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20 4:17.88
15 237 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 4:25.91
16 105 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18 4:27.48
17 17 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 4:28.00
18 228 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19 4:28.54
4 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 DNF
11 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 DNF
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 107 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:38.82 11.00
2 69 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:42.86 9.00
3 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:47.89 8.00
4 12 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:49.53 7.00
5 256 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 4:49.81 6.00
6 3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:50.22 5.00
7 121 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:53.95 4.00
8 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:58.69 3.00
9 68 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:02.34 2.00
10 14 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 5:08.45 1.00
11 19 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:35.41
155 Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 DNF
Celkem 12 závodníků