výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Pacov (30. 6. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.97 11.00
2 231 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 49.15 9.00
3 88 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 50.00 8.00
4 78 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 50.02 7.00
5 63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 50.67 6.00
6 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 51.39 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.89 5.00
2 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 51.40 1.00
3 64 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 51.76
4 62 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 53.31
238 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
124 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 51.25 4.00
2 22 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.31 3.00
3 171 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 52.24
4 119 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 54.17
5 143 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 54.62
90 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.97 11.00
2 231 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 49.15 9.00
3 88 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 50.00 8.00
4 78 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 50.02 7.00
5 63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 50.67 6.00
6 239 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.89 5.00
7 67 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 51.25 4.00
8 22 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.31 3.00
9 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 51.39 2.00
10 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 51.40 1.00
11 64 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 51.76
12 171 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 52.24
13 62 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 53.31
14 119 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 54.17
15 143 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 54.62
238 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
124 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
90 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 56.13 11.00
2 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.15 9.00
3 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 58.00 8.00
4 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 58.16 7.00
5 260 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 58.46 5.00
6 10 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 59.07 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.29 6.00
2 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.52 4.00
3 61 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 58.89 3.00
4 361 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 59.53 1.00
5 86 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 59.81
6 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 60.14
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.38
2 161 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 61.06
3 9 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.10
4 22 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 61.80
5 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 63.80
6 16 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 65.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 56.13 11.00
2 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.15 9.00
3 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 58.00 8.00
4 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 58.16 7.00
5 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.29 6.00
6 260 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 58.46 5.00
7 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.52 4.00
8 61 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 58.89 3.00
9 10 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 59.07 2.00
10 361 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 59.53 1.00
11 86 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 59.81
12 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 60.14
13 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.38
14 161 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 61.06
15 9 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.10
16 22 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 61.80
17 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 63.80
18 16 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 65.97