výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň

Domažlice (16. 5. 2018)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:10.27 11.00
2 94 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.02 9.00
3 49 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:17.50 8.00
4 86 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:22.83 7.00
5 14 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:26.88 6.00
6 95 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.69 5.00
7 99 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:32.47 4.00
8 53 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:46.70 3.00
MS 1 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:32.47
MS 58 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:29.18
54 Dominik HeinrichDominik Heinrich 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:31.63 11.00
2 98 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:34.43 9.00
3 96 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:36.14 8.00
4 89 Karolína BlažkováKarolína Blažková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:37.84 7.00
5 97 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:38.45 6.00
6 92 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:40.11 5.00
7 21 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:40.97 4.00
8 81 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 03 TJ SušiceTJ Sušice 2:43.16 3.00
9 20 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:44.21 2.00
10 17 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:51.51 1.00
11 85 Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:54.82
12 4 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:58.22
MS 60 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:40.18
Patricie PivoňkováPatricie Pivoňková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 14 závodníků