výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň

Domažlice (16. 5. 2018)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 1.60 oo---o-xxx 11.00
2 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1.57 oxoxooxoxxx 9.00
3 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1.57 oxxooxoxoxxx 8.00
4 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.54 oooxxoxxx 7.00
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.51 oooxxx 6.00
6 55 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1.46 oo----xxx 5.00
7 Jakub KreysaJakub Kreysa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.46 oxoxxx 4.00
8 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.41 oxxx 3.00
9 Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1.41 xxoxxx 2.00
MS Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 1.60
MS Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 1.66
Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1= Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 1.56 oooxoxoxooxoxxx 10.00
1= Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 1.56 ---xoxooxoxoxxx 10.00
3 Ester GutwirthováEster Gutwirthová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1.56 ooooxoxoxxoxxoxxx 8.00
4 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1.47 xoxoxxoxooxxx 7.00
5 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 1.44 ---ox-x 6.00
6 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
03 1.44 oxoxxoxoxxx 5.00
7 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1.41 ooxxoxxx 4.00
8 Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1.36 xooxxx 3.00
9 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1.36 oxoxxx 2.00
10 Marie LillováMarie Lillová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1.31 oxxx 1.00
11= 21 Kateřina LafatováKateřina Lafatová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1.31 xxoxxx
11= Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 1.31 xxoxxx
11= Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 1.31 xxoxxx
98 Michaela FialováMichaela Fialová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 NM xxx
Celkem 14 závodníků