výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň

Domažlice (16. 5. 2018)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 10:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TürkJan Türk 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 15.57 9.00
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.65 3.00
3 14 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 16.83 1.00
4 54 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 17.76
5 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 17.92
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.77 8.00
2 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.38 5.00
3 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.59 4.00
4 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 16.71 2.00
5 Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.40 11.00
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.26 7.00
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 16.31 6.00
4 14 Vojtěch MenclVojtěch Mencl 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 20.14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.40 11.00
2 Jan TürkJan Türk 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 15.57 9.00
3 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.77 8.00
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.26 7.00
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 16.31 6.00
6 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.38 5.00
7 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.59 4.00
8 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.65 3.00
9 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 16.71 2.00
10 14 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 16.83 1.00
11 54 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 17.76
12 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 17.92
13 Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.96
14 14 Vojtěch MenclVojtěch Mencl 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 20.14

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 10:10) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 15.38 11.00
2 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 17.97 7.00
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 18.82 5.00
Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 10:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 15.84 9.00
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.20 8.00
3 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 18.39 6.00
4 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.30 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 15.38 11.00
2 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 15.84 9.00
3 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.20 8.00
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 17.97 7.00
5 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 18.39 6.00
6 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 18.82 5.00
7 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.30 4.00
Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNF