Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek

Domažlice (26. 5. 2018)
100 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.86
2 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.86
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.96
100 m - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 11.20
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 11.50
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.53
100 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 960919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.15
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 010103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.24
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 000118 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.65
100 m - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 020816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.52
2 Tereza KršováTereza Kršová 010907 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.53
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 021221 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12.82
400 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 49.47
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 49.90
3 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 50.17
800 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 18 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.00
2 99 David ŠtefekDavid Štefek 990324 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1:57.15
3 1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.21
800 m - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 83 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:02.33
2 57 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:04.77
3 37 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.18
800 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 20 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 990902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:18.27
2 60 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 991023 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:21.01
3 21 Tereza LukášováTereza Lukášová 000508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:25.42
800 m - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 81 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 020131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:17.42
2 89 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 021026 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:20.08
3 4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 011104 TJ SušiceTJ Sušice 2:25.66
1500 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 81 Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:59.55
2 21 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:59.84
3 366 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:04.70
1500 m - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 372 Jakub BudilJakub Budil 021004 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:30.70
2 365 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:44.48
3 363 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 021223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:44.91
1500 m - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 85 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 021223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:27.58
2 86 Bára KořínkováBára Kořínková 030920 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:30.38
3 87 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 010722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:35.60
3000 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 20 Vítek FialaVítek Fiala 001018 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09:31.19
2 363 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 990226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:50.34
3 368 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10:00.47
3000 m - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 365 Ondřej KohoutOndřej Kohout 010928 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 09:47.32
2 364 Daniel StrakaDaniel Straka 020919 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:52.16
3 366 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:54.92
3000 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 373 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 990901 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:54.37
2 3 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 890126 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12:25.14
3 371 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 000327 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:53.15
3000 m - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 369 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 021129 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:42.30
2 372 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 021110 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:00.26
3 368 Adéla MartínkováAdéla Martínková 020902 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15:02.54
110 m překážek (1.06) - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.38
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 920703 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.12
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.03
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.16
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.96
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 15.13
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.51
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 41.78
3 Tomáš NovýTomáš Nový 020908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.33
400 m překážek (0.91) - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.14
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.60
4 x 100 m - Muži (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Váchal, Valášek, Suchý, Karlach Váchal, Valášek, Suchý, Karlach AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 44.72
2 Vaš, Didek, Hašek, Novák Vaš, Didek, Hašek, Novák TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 46.53
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Süssenbeck, Ernst, Terč, Bauer Süssenbeck, Ernst, Terč, Bauer ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 47.48
4 x 100 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Benešová, Přástková, Maršálková, Majerová Benešová, Přástková, Maršálková, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.66
2 Uhlová, Hanykýřová, Tiralová, Jarošová Uhlová, Hanykýřová, Tiralová, Jarošová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 50.57
3 Hyklová, Machalcová, Tóthová, Sedlecká Hyklová, Machalcová, Tóthová, Sedlecká SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 52.81