Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek

Domažlice (26. 5. 2018)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:57.00
2 99 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 1:57.15
3 1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 1:57.21
4 54 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:58.78
5 14 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 1:59.03
6 90 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:59.67
7 55 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:03.76
8 95 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:06.45
9 96 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 2:18.00
10 94 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:20.62
87 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 83 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:02.33
2 57 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:04.77
3 37 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:05.18
4 84 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:06.70
5 3 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:07.26
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 20 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:18.27
2 60 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:21.01
3 21 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:25.42
4 97 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:25.73
5 58 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:31.34
6 23 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:31.71
7 92 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:39.18
8 96 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 2:55.45
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 81 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:17.42
2 89 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:20.08
3 4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 3 2:25.66
4 3 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:26.97
5 98 Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:29.83
6 17 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:33.42
7 85 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:44.12
Celkem 7 závodníků