Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m

Domažlice (18. 8. 2018)

600 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 18.8.2018 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 1:52.91
2 33 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:53.01
3 14 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 1:53.72
4 6 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 1:54.61
5 19 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 10 2:02.33
6 51 Ondřej RudolfOndřej Rudolf 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 2:04.00
7 42 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:04.78
8 8 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 2:16.99
9 45 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:20.66
10 47 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:23.29
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 18.8.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13 1:55.27
2 15 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 1:57.71
3 22 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 2:03.53
4 23 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:04.94
5 60 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:09.96
6 41 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14 2:10.15
7 29 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12 2:12.20
8 49 Natálie LahodováNatálie Lahodová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 2:14.84
9 46 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 2:15.22
10 61 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:15.63
11 3 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 2:16.77
12 43 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:17.50
13 27 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:18.16
14 40 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:18.56
Celkem 14 závodníků