53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m
Domažlice (18. 8. 2018)300 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 18.8.2018 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 34.66 | ||||||||||||||
2 | Marcel Deák NagyMarcel Deák Nagy | 92 | Maďarsko | 5 | 34.68 | ||||||||||||||
3 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 35.07 | ||||||||||||||
4 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 36.65 | ||||||||||||||
5 | 161 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 37.01 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
139 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 36.82 | ||||||||||||||
2 | Michal BrychMichal Brych | 99 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 37.60 | ||||||||||||||
3 | Michal BurešMichal Bureš | 99 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 37.93 | ||||||||||||||
4 | Daniel KastnerDaniel Kastner | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 39.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
1 | 134 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 36.84 | |||||||||||||
2 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 36.87 | ||||||||||||||
3 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 37.25 | ||||||||||||||
4 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 37.70 | ||||||||||||||
5 | 120 | Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 39.97 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 34.66 | |||
2 | Marcel Deák NagyMarcel Deák Nagy | 92 | Maďarsko | 5 | 34.68 | |||
3 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 35.07 | |||
4 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 36.65 | |||
5 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 36.82 | |||
6 | 134 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 36.84 | ||
7 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 36.87 | |||
8 | 161 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 37.01 | ||
9 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 37.25 | |||
10 | Michal BrychMichal Brych | 99 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 37.60 | |||
11 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 37.70 | |||
12 | Michal BurešMichal Bureš | 99 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 37.93 | |||
13 | Daniel KastnerDaniel Kastner | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 39.73 | |||
14 | 120 | Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 39.97 | ||
139 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 6 | DNS | |||
40 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DNS |
300 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 18.8.2018 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DNS | |||||||||||||||
David TermerDavid Termer | 02 | AC Domažlice, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 37.55 | ||||||||||||||
2 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 39.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam BlažekAdam Blažek | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 39.23 | ||||||||||||||
2 | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 39.57 | ||||||||||||||
3 | Adam ChristophAdam Christoph | 01 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | 41.26 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 37.55 | |||
2 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 39.00 | |||
3 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 39.23 | |||
4 | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 39.57 | |||
5 | Adam ChristophAdam Christoph | 01 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | 41.26 | |||
Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DNS | ||||
David TermerDavid Termer | 02 | AC Domažlice, z. s. | 6 | DNS | ||||
Adam BlažekAdam Blažek | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | DNS |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.8.2018 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš BažantTomáš Bažant | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | AK Sokolov | 4 | 38.69 | ||||||||||||||
2 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 38.99 | ||||||||||||||
3 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 39.18 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miroslav VeselýMiroslav Veselý | 08 | AC Domažlice, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Josef MinaříkJosef Minařík | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 43.64 | ||||||||||||||
2 | Pavel KarasPavel Karas | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 44.81 | ||||||||||||||
3 | 12 | Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart | 06 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 45.81 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | AK Sokolov | 4 | 38.69 | |||
2 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 38.99 | |||
3 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 39.18 | |||
4 | Josef MinaříkJosef Minařík | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 43.64 | |||
5 | Pavel KarasPavel Karas | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 44.81 | |||
6 | 12 | Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart | 06 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 45.81 | ||
Tomáš BažantTomáš Bažant | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | DNS | ||||
Miroslav VeselýMiroslav Veselý | 08 | AC Domažlice, z. s. | 6 | DNS |
300 m - Ženy
(so, 18.8.2018 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 40.99 | ||||||||||||||
2 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 42.57 | ||||||||||||||
3 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 44.52 | ||||||||||||||
4 | Agáta ŠůsováAgáta Šůsová | 01 | Atletika Klatovy | 1 | 44.77 | ||||||||||||||
5 | Eliška VybíralováEliška Vybíralová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 45.46 | ||||||||||||||
6 | 93 | Julie KubátováJulie Kubátová | 00 | Atletika Klatovy | 6 | 47.52 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 18.8.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 41.84 | ||||||||||||||
2 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 41.85 | ||||||||||||||
3 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Sušice | 3 | 44.34 | ||||||||||||||
4 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 44.45 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina NováKristina Nová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 45.40 | ||||||||||||||
2 | Martina OudováMartina Oudová | 02 | TJ Sušice | 5 | 47.75 | ||||||||||||||
3 | Lucie ŠrámováLucie Šrámová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 48.33 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 41.84 | |||
2 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 41.85 | |||
3 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Sušice | 3 | 44.34 | |||
4 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 44.45 | |||
5 | Kristina NováKristina Nová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 45.40 | |||
6 | Martina OudováMartina Oudová | 02 | TJ Sušice | 5 | 47.75 | |||
7 | Lucie ŠrámováLucie Šrámová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 48.33 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.8.2018 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 43.61 | |||||||||||||
2 | 16 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 43.73 | |||||||||||||
3 | 17 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 43.83 | |||||||||||||
4 | 61 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 44.27 | |||||||||||||
5 | 63 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 45.13 | |||||||||||||
6 | 27 | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 47.19 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 45.52 | |||||||||||||
2 | 36 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 46.12 | |||||||||||||
3 | 48 | Iva KejzarováIva Kejzarová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 47.94 | |||||||||||||
4= | 2 | Michaela HolečkováMichaela Holečková | 05 | TJ Sušice | 3 | 49.20 | |||||||||||||
4= | 52 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 49.20 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 6 | 47.00 | |||||||||||||
2 | 7 | Alžběta PavezováAlžběta Pavezová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 4 | 47.58 | |||||||||||||
3 | 15 | Lenka ŠikováLenka Šiková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 48.76 | |||||||||||||
4 | 32 | Eliška PopelováEliška Popelová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 49.82 | |||||||||||||
5 | 43 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková | 04 | SK Aritma Praha | 3 | 50.86 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 43.61 | ||
2 | 16 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 43.73 | ||
3 | 17 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 43.83 | ||
4 | 61 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 44.27 | ||
5 | 63 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 45.13 | ||
6 | 30 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 45.52 | ||
7 | 36 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 46.12 | ||
8 | 41 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 6 | 47.00 | ||
9 | 27 | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 47.19 | ||
10 | 7 | Alžběta PavezováAlžběta Pavezová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 4 | 47.58 | ||
11 | 48 | Iva KejzarováIva Kejzarová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 47.94 | ||
12 | 15 | Lenka ŠikováLenka Šiková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 48.76 | ||
13 | 2 | Michaela HolečkováMichaela Holečková | 05 | TJ Sušice | 3 | 49.20 | ||
13 | 52 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 49.20 | ||
15 | 32 | Eliška PopelováEliška Popelová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 49.82 | ||
16 | 43 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková | 04 | SK Aritma Praha | 3 | 50.86 |
300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 18.8.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Vojtěch MusilVojtěch Musil | 11 | Neregistrovaní | 3 | 59.48 | |||||||||||||
2 | 9 | Alex MačejovskýAlex Mačejovský | 11 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 5 | 62.58 | |||||||||||||
3 | 52 | Jakub DuffekJakub Duffek | 11 | MÍLAŘI Domažlice | 4 | 64.13 | |||||||||||||
4 | 30 | Jiří ŽůrekJiří Žůrek | 11 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 64.28 | |||||||||||||
Poznámky:Běženo společně od čáry. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | Leonard MastnýLeonard Mastný | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 52.40 | |||||||||||||
2 | 18 | Vojtěch SloukaVojtěch Slouka | 10 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2 | 56.09 | |||||||||||||
3 | 37 | Ondřej PitelOndřej Pitel | 10 | Atletika Klatovy | 6 | 61.28 | |||||||||||||
Poznámky:Běženo společně od čáry. |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | Leonard MastnýLeonard Mastný | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 52.40 | ||
2 | 18 | Vojtěch SloukaVojtěch Slouka | 10 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2 | 56.09 | ||
3 | 12 | Vojtěch MusilVojtěch Musil | 11 | Neregistrovaní | 3 | 59.48 | ||
4 | 37 | Ondřej PitelOndřej Pitel | 10 | Atletika Klatovy | 6 | 61.28 | ||
5 | 9 | Alex MačejovskýAlex Mačejovský | 11 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 5 | 62.58 | ||
6 | 52 | Jakub DuffekJakub Duffek | 11 | MÍLAŘI Domažlice | 4 | 64.13 | ||
7 | 30 | Jiří ŽůrekJiří Žůrek | 11 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 64.28 |
300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.8.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Karolína KlepačováKarolína Klepačová | 11 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 62.85 | |||||||||||||
2 | 34 | Markéta BaxováMarkéta Baxová | 11 | Neregistrovaní | 1 | 65.92 | |||||||||||||
3 | 1 | Anna ŘeřichováAnna Řeřichová | 11 | Neregistrovaní | 9 | 67.14 | |||||||||||||
4 | 38 | Kristýna KlepačováKristýna Klepačová | 11 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 68.40 | |||||||||||||
5 | 21 | Julie KozákováJulie Kozáková | 11 | MÍLAŘI Domažlice | 4 | 71.21 | |||||||||||||
6 | 58 | Kateřina RejskováKateřina Rejsková | 11 | AC Falcon Rokycany z.s. | 7 | 81.87 | |||||||||||||
7 | 35 | Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková | 13 | AC Domažlice, z. s. | 8 | 99.99 | |||||||||||||
Poznámky:Běženo společně od čáry. |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Atletická minipřípravka-dívky
Atletická minipřípravka-dívky 02 (so, 18.8.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Nicol BoudováNicol Boudová | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek | 14 | 56.73 | |||||||||||||
2 | 53 | Nela SajnerováNela Sajnerová | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 16 | 59.39 | |||||||||||||
3 | 25 | Eva KubecováEva Kubecová | 09 | MÍLAŘI Domažlice | 13 | 59.77 | |||||||||||||
4 | 54 | Laura SajnerováLaura Sajnerová | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 12 | 61.61 | |||||||||||||
5 | 36 | Jolana KroupováJolana Kroupová | 09 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 15 | 62.73 | |||||||||||||
6 | 26 | Barbora PacourkováBarbora Pacourková | 10 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 6 | 68.47 | |||||||||||||
7 | 31 | Rozárie NovákováRozárie Nováková | 10 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 69.60 | |||||||||||||
Poznámky:Běženo společně od čáry. |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |