Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m

Domažlice (18. 8. 2018)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 34.66
2 Marcel Deák NagyMarcel Deák Nagy 92 MaďarskoMaďarsko 5 34.68
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 35.07
4 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 36.65
5 161 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 37.01
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 36.82
2 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 37.60
3 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 37.93
4 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 39.73
139 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 134 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 36.84
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 36.87
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 37.25
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 37.70
5 120 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 39.97
40 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 34.66
2 Marcel Deák NagyMarcel Deák Nagy 92 MaďarskoMaďarsko 5 34.68
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 35.07
4 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 36.65
5 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 36.82
6 134 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 36.84
7 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 36.87
8 161 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 37.01
9 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 37.25
10 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 37.60
11 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 37.70
12 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 37.93
13 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 39.73
14 120 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 39.97
139 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 DNS
40 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 37.55
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 39.00
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
David TermerDavid Termer 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 39.23
2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 39.57
3 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 41.26
Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 37.55
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 39.00
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 39.23
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 39.57
5 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 41.26
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
David TermerDavid Termer 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 4 38.69
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 38.99
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 39.18
Tomáš BažantTomáš Bažant 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.64
2 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 44.81
3 12 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 45.81
Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 4 38.69
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 38.99
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 39.18
4 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.64
5 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 44.81
6 12 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 45.81
Tomáš BažantTomáš Bažant 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS

300 m - Ženy

(so, 18.8.2018 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 40.99
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.57
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 44.52
4 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 44.77
5 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 45.46
6 93 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 47.52
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 41.84
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 41.85
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 3 44.34
4 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 44.45
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 45.40
2 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ SušiceTJ Sušice 5 47.75
3 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 48.33
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 41.84
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 41.85
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 3 44.34
4 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 44.45
5 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 45.40
6 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ SušiceTJ Sušice 5 47.75
7 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 48.33

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 43.61
2 16 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 43.73
3 17 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.83
4 61 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.27
5 63 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 45.13
6 27 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 47.19
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 45.52
2 36 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 46.12
3 48 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 47.94
4= 2 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 3 49.20
4= 52 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 49.20
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 47.00
2 7 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 47.58
3 15 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 48.76
4 32 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 49.82
5 43 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 50.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 43.61
2 16 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 43.73
3 17 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.83
4 61 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.27
5 63 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 45.13
6 30 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 45.52
7 36 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 46.12
8 41 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 47.00
9 27 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 47.19
10 7 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 47.58
11 48 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 47.94
12 15 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 48.76
13 2 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 3 49.20
13 52 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 49.20
15 32 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 49.82
16 43 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 50.86

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 59.48
2 9 Alex MačejovskýAlex Mačejovský 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 62.58
3 52 Jakub DuffekJakub Duffek 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 64.13
4 30 Jiří ŽůrekJiří Žůrek 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 64.28
Poznámky:
Běženo společně od čáry.
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 44 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 52.40
2 18 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 56.09
3 37 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 61.28
Poznámky:
Běženo společně od čáry.
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 44 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 52.40
2 18 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 56.09
3 12 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 59.48
4 37 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 61.28
5 9 Alex MačejovskýAlex Mačejovský 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 62.58
6 52 Jakub DuffekJakub Duffek 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 64.13
7 30 Jiří ŽůrekJiří Žůrek 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 64.28

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 62.85
2 34 Markéta BaxováMarkéta Baxová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 65.92
3 1 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 67.14
4 38 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 68.40
5 21 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 71.21
6 58 Kateřina RejskováKateřina Rejsková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 81.87
7 35 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 99.99
Poznámky:
Běženo společně od čáry.
Celkem 7 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky

Atletická minipřípravka-dívky 02 (so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14 56.73
2 53 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 59.39
3 25 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13 59.77
4 54 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 61.61
5 36 Jolana KroupováJolana Kroupová 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 15 62.73
6 26 Barbora PacourkováBarbora Pacourková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 68.47
7 31 Rozárie NovákováRozárie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 69.60
Poznámky:
Běženo společně od čáry.
Celkem 7 závodníků