Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A

Domažlice (5. 9. 2018)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 5.9.2018 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.09 11.00
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 11.88 9.00
3 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 12.49 8.00
MS Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.19
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 16:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 10.34 11.00
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 10.53 9.00
3 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 11.24 8.00
4 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 11.32 7.00
5 92 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.45 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 12.21 6.00
2 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 12.48 4.00
3 37 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 13.05 2.00
4 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 14.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 12.51 3.00
2 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.81 1.00
3 89 Barbara SyslováBarbara Syslová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 13.83
4 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 14.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 10.34 11.00
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 10.53 9.00
3 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 11.24 8.00
4 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 11.32 7.00
5 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 12.21 6.00
6 92 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.45 5.00
7 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 12.48 4.00
8 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 12.51 3.00
9 37 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 13.05 2.00
10 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.81 1.00
11 89 Barbara SyslováBarbara Syslová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 13.83
12 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 14.00
13 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 14.03