Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev staršího žactva a 2.kolo družstev mladšího žactva MSK a vložený závod na 5km chůze mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (16. 4. 2018)

chůze dráha 2000 m - Žáci

(po, 16.4.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11:17.3 11.00
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:34.5 9.00
3 Adam ZončaAdam Zonča 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 13:09.4 8.00
4 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 14:46.3 7.00
5 Samuel SmolínSamuel Smolín 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 15:39.1 6.00
6 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 15:39.4 5.00
7 Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 15:47.2 4.00
Celkem 7 závodníků

chůze dráha 2000 m - Žákyně

(po, 16.4.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12:01.9 11.00
2 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 12:14.7 9.00
3 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 12:57.8 8.00
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 13:09.2 7.00
5 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 13:10.8 6.00
6 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13:11.6 5.00
7 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 13:16.7 4.00
8 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13:17.0 3.00
9 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 11 14:21.1 2.00
10 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 14:22.2 1.00
11 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 14:47.0
12 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 15:38.4
Celkem 12 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(po, 16.4.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17:13.5 11.00
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(po, 16.4.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17:20.3 11.00
Alena KollegováAlena Kollegová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 1000m - Ml. žáci

(po, 16.4.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:16.5 11.00
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6:19.3 9.00
3 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6:19.4 8.00
4 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6:55.4 7.00
5 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6:59.1 6.00
6 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7:19.3 5.00
Celkem 6 závodníků

chůze dráha 1000m - Ml. žákyně

(po, 16.4.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:25.5 11.00
2 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6:28.6 9.00
3 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:35.5 8.00
4 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:39.2 7.00
5 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:50.6 6.00
6 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6:58.4 5.00
7 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7:00.0 4.00
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7:06.0 3.00
9 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7:06.3 2.00
10 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7:09.0 1.00
11 Magdalena ValováMagdalena Valová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7:19.7
12 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7:21.5
Celkem 12 závodníků