Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev staršího žactva a 2.kolo družstev mladšího žactva MSK a vložený závod na 5km chůze mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (16. 4. 2018)

chůze dráha 1000m - Ml. žáci

(po, 16.4.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:16.5 11.00
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6:19.3 9.00
3 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6:19.4 8.00
4 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6:55.4 7.00
5 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6:59.1 6.00
6 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7:19.3 5.00
Celkem 6 závodníků

chůze dráha 1000m - Ml. žákyně

(po, 16.4.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:25.5 11.00
2 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6:28.6 9.00
3 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:35.5 8.00
4 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:39.2 7.00
5 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:50.6 6.00
6 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6:58.4 5.00
7 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7:00.0 4.00
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7:06.0 3.00
9 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7:06.3 2.00
10 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7:09.0 1.00
11 Magdalena ValováMagdalena Valová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7:19.7
12 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7:21.5
Celkem 12 závodníků