Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III

Vlašim (9. 5. 2018)

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 9.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.76 Body
Lukáš PajkLukáš Pajk
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
05 1.48 374.00
1 Pavel SamkoPavel Samko
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 1.48 374.00
Petr ZatloukalPetr Zatloukal
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 1.36 290.00
2 Matyáš BarešMatyáš Bareš
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 1.36 290.00
Jakub DobiášJakub Dobiáš
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
05 1.32 263.00
Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
05 1.32 263.00
Miloš ČernýMiloš Černý
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 1.32 263.00
Adam DufekAdam Dufek
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
05 1.32 263.00
3 Ferdinand ŘíhaFerdinand Říha
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
05 1.32 263.00
Martin BambasMartin Bambas
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 1.28 237.00
Adam MikundaAdam Mikunda
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 1.28 237.00
4 Jan RytinaJan Rytina
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
05 1.28 237.00
Adam ČernýAdam Černý
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
05 1.24 212.00
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 1.24 212.00
5 Dominik VaněkDominik Vaněk
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 1.24 212.00
Kryštof PazderaKryštof Pazdera
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
05 1.20 188.00
Zdeněk HančZdeněk Hanč
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
05 1.20 188.00
David KocuraDavid Kocura
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
05 1.20 188.00
Matěj VoksaMatěj Voksa
GBNGBN
04 1.20 188.00
Adam PešekAdam Pešek
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 1.20 188.00
Vojtěch VacekVojtěch Vacek
GBNGBN
05 1.20 188.00
Filip VopálkaFilip Vopálka
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 1.20 188.00
6 Matěj RulfMatěj Rulf
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
05 1.20 188.00
Vojtěch LhotkaVojtěch Lhotka
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 DNS 0.00
Matěj HodekMatěj Hodek
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 NM 0.00
Jiří KalaJiří Kala
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 NM 0.00
Jakub HrbekJakub Hrbek
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
06 NM 0.00
Jiří KakosJiří Kakos
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
05 NM 0.00
Vít VáňaVít Váňa
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
06 NM 0.00
Tomáš SigmundTomáš Sigmund
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 NM 0.00
Matěj ŠtorcMatěj Štorc
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 NM 0.00
Filip KakosFilip Kakos
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
05 NM 0.00
Hynek HavlíčekHynek Havlíček
GBNGBN
04 NM 0.00
Celkem 33 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62 Body
1= Tereza DoubkováTereza Doubková
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
05 1.34 449.00
1= Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 1.26 369.00
3 Lenka VilímovskáLenka Vilímovská
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
04 1.26 369.00
4= Jasmin JirákováJasmin Jiráková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
06 1.22 331.00
4= Emma BarthézováEmma Barthézová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 1.22 331.00
6 Julie ŠediváJulie Šedivá
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 1.22 331.00
7 Eliška VrbováEliška Vrbová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 1.18 293.00
8= Nela KrillováNela Krillová
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
05 1.14 257.00
8= Klára SeidlováKlára Seidlová
GBNGBN
06 1.14 257.00
8= Michaela ŠmalclováMichaela Šmalclová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
05 1.14 257.00
8= Sára MatouškováSára Matoušková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
05 1.14 257.00
8= Valerie DvořáčkováValerie Dvořáčková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 1.14 257.00
8= Nikola KorousováNikola Korousová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 1.14 257.00
8= Jana JeništováJana Jeništová
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
05 1.14 257.00
8= Michaela DosoudilováMichaela Dosoudilová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 1.14 257.00
8= Zuzana FialováZuzana Fialová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 1.14 257.00
8= Veronika VargováVeronika Vargová
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
04 1.14 257.00
8= Jana PechováJana Pechová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 1.14 257.00
8= Barbora JanouškováBarbora Janoušková
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 1.14 257.00
20 Kateřina SrbováKateřina Srbová
GBNGBN
05 1.10 222.00
21 Aneta StřádalováAneta Střádalová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
05 1.10 222.00
22 Tereza HájkováTereza Hájková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
06 1.10 222.00
23 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 1.10 222.00
24 Kateřina ŠramotováKateřina Šramotová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 1.10 222.00
Nikola DomasováNikola Domasová
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
06 NM 0.00
Simona RudolfováSimona Rudolfová
GBNGBN
04 NM 0.00
Adéla NeradováAdéla Neradová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
05 NM 0.00
Tereza StejskalováTereza Stejskalová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
05 NM 0.00
Lucie VejvodováLucie Vejvodová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
05 NM 0.00
Eliška ŠváchováEliška Šváchová
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
05 NM 0.00
Veronika MárovcováVeronika Márovcová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 NM 0.00
Markéta SvobodováMarkéta Svobodová
ZŠ ČechticeZŠ Čechtice
05 NM 0.00
Lucie ŠťastnáLucie Šťastná
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
06 NM 0.00
Celkem 33 závodníků