Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III

Vlašim (9. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ProcházkaJiří Procházka 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 08.90 327.00
2 Marek KonopiskýMarek Konopiský 05 GBNGBN 5 09.11 280.00
3 Jakub KulíkJakub Kulík 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 09.18 266.00
4 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 05 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 7 09.36 229.00
5 Adam KubátAdam Kubát 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 3 09.43 216.00
6 Filip HalamaFilip Halama 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 4 09.92 132.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SalátekFilip Salátek 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 6 08.48 428.00
2 Roman KuntošRoman Kuntoš 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 08.84 340.00
3 Tadeáš ZábranskýTadeáš Zábranský 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 7 09.10 282.00
4 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 09.18 266.00
5 Stanislav TichýStanislav Tichý 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 2 09.56 192.00
6 Patrik JakešPatrik Jakeš 05 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 5 09.87 140.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 03 (st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PešekAdam Pešek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 5 08.47 431.00
2 Daniel MejdrechDaniel Mejdrech 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 4 08.73 366.00
3 Filip VeselkaFilip Veselka 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 2 09.50 203.00
4 Vojtěch VacekVojtěch Vacek 05 GBNGBN 6 09.58 188.00
5 Tomáš PistoriusTomáš Pistorius 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 09.76 158.00
6 Jakub VilímovskýJakub Vilímovský 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 7 09.83 146.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 04 (st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CettlJakub Cettl 05 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 4 08.53 416.00
2 Pavel SamkoPavel Samko 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 08.57 406.00
3 Petr SolařPetr Solař 06 GBNGBN 6 09.03 298.00
4 Matěj PeškaMatěj Peška 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 5 09.12 278.00
5 David TopičDavid Topič 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 2 09.47 208.00
6 Vít VáňaVít Váňa 06 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 7 09.92 132.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 05 (st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NovákPavel Novák 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 6 08.54 413.00
2 Šimon KameníkŠimon Kameník 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 5 08.73 366.00
3 Martin ŘezníčekMartin Řezníček 05 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 2 08.85 338.00
4 Marek TesáčekMarek Tesáček 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 09.01 302.00
5 Jakub KotekJakub Kotek 05 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 3 09.07 289.00
6 Martin BambasMartin Bambas 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 4 09.60 185.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 06 (st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SmetanaLukáš Smetana 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 08.61 396.00
2 Jiří PiskačJiří Piskač 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 3 08.97 311.00
3 Jan RůžekJan Růžek 06 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 6 09.39 224.00
4 Matěj HodekMatěj Hodek 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 09.56 192.00
5 Tomáš DolanskýTomáš Dolanský 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 09.62 181.00
6 David ŠetekDavid Šetek 06 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 7 10.04 115.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 9.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.54 690.00
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 08.67 654.00
3 Jasmína GeorgievováJasmína Georgievová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 09.22 511.00
4 Anna KladivováAnna Kladivová 05 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 6 09.29 494.00
5 Tereza HájkováTereza Hájková 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 09.89 359.00
6 Emma BarthézováEmma Barthézová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 4 10.14 308.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 9.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 08.71 643.00
2 Eliška PinkasováEliška Pinkasová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 08.97 574.00
3 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 09.04 556.00
4 Petra ZdeňkováPetra Zdeňková 05 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 7 09.22 511.00
5 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 04 GBNGBN 4 09.40 468.00
6 Šárka ŠvejdováŠárka Švejdová 05 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 2 09.76 386.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 03 (st, 9.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 6 09.15 528.00
2 Anna KlejnováAnna Klejnová 07 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 4 09.51 442.00
3 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 GBNGBN 3 09.54 435.00
4 Michaela PohunkováMichaela Pohunková 06 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 2 09.90 357.00
5 Andrea KorcováAndrea Korcová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 09.98 340.00
Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 04 (st, 9.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 09.23 509.00
2 Marika StuchlíkováMarika Stuchlíková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 09.28 496.00
3 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 5 09.42 463.00
4 Veronika TokárováVeronika Tokárová 05 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 7 09.60 422.00
5 Barbora DojáčkováBarbora Dojáčková 05 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 4 09.84 369.00
6 Jana JeništováJana Jeništová 05 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 10.53 236.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 05 (st, 9.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 05 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 7 09.50 444.00
2 Jana HelešicováJana Helešicová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 09.86 365.00
3 Lucie KučerováLucie Kučerová 06 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 09.89 359.00
4 Simona BenkovskáSimona Benkovská 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 10.00 336.00
5 Adéla SetničkováAdéla Setničková 06 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 2 10.06 324.00
6 Berta FilipskáBerta Filipská 06 GBNGBN 5 10.08 320.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 06 (st, 9.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠimánkováNatálie Šimánková 05 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 2 08.87 600.00
2 Lucie FedorováLucie Fedorová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 09.21 513.00
3 Eliška BurdováEliška Burdová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 09.83 371.00
4 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 05 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 10.23 291.00
5 Markéta SvobodováMarkéta Svobodová 05 ZŠ ČechticeZŠ Čechtice 6 10.26 285.00
6 Veronika MárovcováVeronika Márovcová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 10.56 231.00
Celkem 6 závodníků