výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV

Vlašim (10. 5. 2018)

60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 07.75 634.00
2 Lukáš JůzaLukáš Jůza 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 5 07.79 622.00
3 Filip VávraFilip Vávra 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 07.85 604.00
4 Jan HoráčekJan Horáček 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 4 08.18 509.00
5 Filip KakosFilip Kakos 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 3 08.52 418.00
Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VANĚČEKMichal VANĚČEK 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 7 08.51 421.00
2 Filip ChromýFilip Chromý 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 08.55 411.00
3 Martin MrhaMartin Mrha 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 3 08.67 381.00
4 Dan ŠtětinaDan Štětina 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.69 376.00
5 David DoležalDavid Doležal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 08.70 374.00
6 Lukáš PešákLukáš Pešák 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 6 10.86 25.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 03 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JežekDominik Ježek 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 5 07.74 637.00
2 Evžen PecharEvžen Pechar 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 07.97 568.00
3 Daniel KlímaDaniel Klíma 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 08.01 557.00
4 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 2 08.21 500.00
5 Filip ZachFilip Zach 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 7 08.50 423.00
6 Adam EichlerAdam Eichler 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 08.76 359.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 04 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PopovyčDavid Popovyč 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 2 08.04 548.00
2 Daniel BabišDaniel Babiš 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 08.09 534.00
3 Josef KahounJosef Kahoun 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 3 08.15 517.00
4 Tomáš KulhaTomáš Kulha 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 08.33 468.00
5 Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 7 08.40 449.00
6 Vojtěch JAHODAVojtěch JAHODA 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 5 09.15 272.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 05 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VindemanJakub Vindeman 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 7 08.04 548.00
2 David RekDavid Rek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 08.14 520.00
3 Zdeněk HájekZdeněk Hájek 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 08.53 416.00
4 Daniel DoležalDaniel Doležal 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 4 08.55 411.00
5 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 08.57 406.00
6 Matěj DUREKMatěj DUREK 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 5 09.03 298.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 06 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PovejšilOndřej Povejšil 02 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 2 07.94 577.00
2 Adam BalíkAdam Balík 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 4 08.17 511.00
3 Ondřej PohanOndřej Pohan 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 08.23 495.00
4 Jaroslav MěřínskýJaroslav Měřínský 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 09.09 285.00
5 Vojta BernatVojta Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 09.26 249.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka BubákováŠtěpánka Bubáková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 08.84 608.00
2 Nikola POKORNÁNikola POKORNÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 2 09.14 531.00
3 Sára LakatosováSára Lakatosová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 09.18 521.00
4 Diana KratochvílováDiana Kratochvílová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 09.43 461.00
5 Gabriela HeinrichováGabriela Heinrichová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 09.60 422.00
6 Lucie TomaidesováLucie Tomaidesová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 7 09.64 413.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa PapírníkováDenisa Papírníková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 08.71 643.00
2 Nikola KopeckáNikola Kopecká 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 09.15 528.00
3 Anna TkáčováAnna Tkáčová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 09.28 496.00
4 Anna HolubářováAnna Holubářová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 5 09.51 442.00
5 Valentýna BrzkováValentýna Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 4 09.86 365.00
6 Bára KUDIBALOVÁBára KUDIBALOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 6 10.45 250.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 6 08.54 690.00
2 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 4 09.20 516.00
3 Lucie TůmováLucie Tůmová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 7 09.25 504.00
4 Renata ToulováRenata Toulová 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 09.36 477.00
5 Justina NovákováJustina Nováková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 09.40 468.00
6 Zuzana MihaliakováZuzana Mihaliaková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 5 10.35 268.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 04 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 08.62 667.00
2 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 5 09.05 553.00
3 Aneta MaryskováAneta Marysková 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 2 09.07 548.00
4 Veronika KotoučováVeronika Kotoučová 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 09.35 480.00
5 Tereza MartínkováTereza Martínková 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 6 09.54 435.00
6 Kateřina MensováKateřina Mensová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 10.48 245.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 05 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ProkopováMonika Prokopová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 09.30 492.00
2 Jana MíkováJana Míková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 09.59 424.00
3 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 09.65 411.00
4 Denisa DojáčkováDenisa Dojáčková 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 5 09.71 397.00
5 Zuzana BílkováZuzana Bílková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 10.10 316.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ChmátalováAdéla Chmátalová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 2 2:38.96 585.00
2 Sabina KovářováSabina Kovářová 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 4 2:41.85 552.00
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 6 2:50.48 459.00
4 Martina ProcházkováMartina Procházková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 9 2:55.98 403.00
5 Lenka ProvazníkováLenka Provazníková 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 10 3:00.04 365.00
6 Monika KňazíkováMonika Kňazíková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 3:01.64 350.00
7 Nikola POKORNÁNikola POKORNÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 8 3:05.64 315.00
8 Vendula LoušováVendula Loušová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 3:06.26 309.00
9 Leona BrožováLeona Brožová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 1 3:22.84 182.00
Antonie PodanáAntonie Podaná 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 7 DNS
Celkem 10 závodníků
Žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 2:42.66 543.00
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 9 2:50.48 459.00
3 Veronika SlunečkováVeronika Slunečková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 8 2:52.93 434.00
4 Ludmila BrýlováLudmila Brýlová 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 2:59.85 367.00
5 Anna HELMOVÁAnna HELMOVÁ 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 4 3:04.10 328.00
6 Justina NovákováJustina Nováková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 7 3:05.48 316.00
7 Viktorie KůstkováViktorie Kůstková 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 6 3:06.10 311.00
8 Veronika ValouchováVeronika Valouchová 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 10 3:12.39 259.00
9 Ivana BlažkováIvana Blažková 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 1 3:24.03 174.00
10 Gabriela HeinrichováGabriela Heinrichová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 4:56.75 0.00
Celkem 10 závodníků
Žákyně 03 (čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna ŠediváMagdaléna Šedivá 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 8 2:43.02 539.00
2 Denisa DojáčkováDenisa Dojáčková 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 4 2:54.23 421.00
3 Klára VenderováKlára Venderová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 10 2:55.76 406.00
4 Anna TomkováAnna Tomková 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 9 3:10.04 278.00
5 Veronika BarochováVeronika Barochová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 1 3:12.54 257.00
6 Vanda DOLEŽALOVÁVanda DOLEŽALOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 5 3:15.62 234.00
7 Denisa LimburkováDenisa Limburková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 3:17.45 220.00
8 Valentýna BrzkováValentýna Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 2 3:18.69 211.00
9 Andrea PlachtováAndrea Plachtová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 7 3:19.58 205.00
10 Karolína BrzybohatáKarolína Brzybohatá 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 3:22.73 183.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 4:49.25 623.00
2 Vojtěch JAHODAVojtěch JAHODA 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 4 5:00.55 557.00
3 Martin MatoušekMartin Matoušek 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 5:11.20 497.00
4 Jan HoráčekJan Horáček 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 5:20.73 446.00
5 Josef KotJosef Kot 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 5 5:22.48 437.00
6 Jakub SichaJakub Sicha 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 8 5:31.37 393.00
7 Jan HanzalJan Hanzal 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 2 5:34.92 375.00
8 Jakub ŠkvorJakub Škvor 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 9 5:46.63 321.00
9 Miloslav VladykaMiloslav Vladyka 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 11 5:46.94 320.00
10 Tomáš VorálekTomáš Vorálek 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 12 6:12.24 216.00
11 Vojta BernatVojta Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1 6:12.37 216.00
MS David UllreichDavid Ullreich 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 10 5:09.69
Celkem 12 závodníků
Žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michael BllažekMichael Bllažek 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 2 5:01.44 551.00
2 David KorousDavid Korous 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 5:02.03 548.00
3 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 12 5:13.24 486.00
4 Štěpán BudilŠtěpán Budil 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 5:15.63 473.00
5 Marek PešekMarek Pešek 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 9 5:20.09 450.00
6 Josef MAREŠJosef MAREŠ 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 7 5:25.59 421.00
7 Martin MrhaMartin Mrha 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 8 5:29.70 401.00
8 Lukáš ŘÍHALukáš ŘÍHA 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 10 5:40.89 347.00
9 Jan SmítkaJan Smítka 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 11 5:58.19 272.00
10 Filip BenešFilip Beneš 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1 6:23.24 177.00
11 Ivo DimitrovIvo Dimitrov 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 6:53.12 89.00
Michal KabátMichal Kabát 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 5 DNS
Celkem 12 závodníků
Žáci 03 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj LukešMatěj Lukeš 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 9 4:34.90 713.00
2 Lukáš KrňanskýLukáš Krňanský 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 5:03.83 538.00
3 Richard DvořákRichard Dvořák 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 3 5:07.36 518.00
4 Michal KrunertMichal Krunert 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 8 5:09.14 508.00
5 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 10 5:30.87 395.00
6 Václav ČičatkaVáclav Čičatka 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 5:36.15 370.00
7 Jan PlíšekJan Plíšek 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 11 5:39.13 355.00
8 Vojtěch GrycVojtěch Gryc 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 5:44.15 332.00
9 Michal HERDINMichal HERDIN 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 6 5:46.57 321.00
10 Jakub BernatJakub Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1 5:47.19 319.00
11 Michal FaraMichal Fara 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 4 6:24.51 173.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Vávra, Rek, Krňanský Ježek, Vávra, Rek, Krňanský Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1 29.84 607.00
2 Vindeman, Bllažek, Krunert, Říha Vindeman, Bllažek, Krunert, Říha ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 6 30.42 563.00
3 Klíma, Doležal, Nádvorník, Ferkl Klíma, Doležal, Nádvorník, Ferkl ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 4 30.56 553.00
4 DUREK, VANĚČEK, ŘÍHA, BENÁK DUREK, VANĚČEK, ŘÍHA, BENÁK ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 3 31.12 513.00
5 Hájek, Eichler, Dimitrov, Slaba Hájek, Eichler, Dimitrov, Slaba ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 31.78 467.00
6 Balík, Mrha, Šťovíček, Brožek Balík, Mrha, Šťovíček, Brožek ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 5 32.25 436.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Popovyč, Chromý, Měřínský, Gryc Popovyč, Chromý, Měřínský, Gryc ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 2 31.35 497.00
2 Stejskal, Babiš, Doležal, Lukeš Stejskal, Babiš, Doležal, Lukeš ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 31.45 490.00
3 Pešák, Kahoun, Štolba, Haryev Pešák, Kahoun, Štolba, Haryev Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 3 31.53 484.00
4 Štětina, Novák, Štorc, Kulha Štětina, Novák, Štorc, Kulha Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 32.01 452.00
5 Pechar, Horáček, Neděla, Boušek Pechar, Horáček, Neděla, Boušek ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 32.06 448.00
6 Zach, Povejšil, Kot, Prikner Zach, Povejšil, Kot, Prikner ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 1 32.31 432.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 03 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čičatka, Vladyka, Adamec, Kapko Čičatka, Vladyka, Adamec, Kapko Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 33.31 368.00
2 Vykouk, Vorálek, Tožička, Beneš Vykouk, Vorálek, Tožička, Beneš ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 2 33.72 344.00
3 Růžička, Dušek, Dráb, Vrzal Růžička, Dušek, Dráb, Vrzal ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 6 33.81 338.00
4 Škvor, Plíšek, Kypta, Klápa Škvor, Plíšek, Kypta, Klápa ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 3 34.67 289.00
JAHODA, HERDIN, MAREŠ, BENÁK JAHODA, HERDIN, MAREŠ, BENÁK ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Žáci 04 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pešek, Kabát, Hnilička, Buchta Pešek, Kabát, Hnilička, Buchta Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 31.22 506.00
2 Jůza, Dvořák, Hanzal, Dolejš Jůza, Dvořák, Hanzal, Dolejš Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 6 32.47 421.00
3 Korous, Matoušek, Budil, Strnad Korous, Matoušek, Budil, Strnad ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 32.64 410.00
4 Kakos, Sicha, Aron, Míka Kakos, Sicha, Aron, Míka ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 5 32.81 399.00
5 Bernat, Bernat, Znor, Franěk Bernat, Bernat, Znor, Franěk ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 36.02 220.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartůšková, Papírníková, Bubáková, Šedivá Bartůšková, Papírníková, Bubáková, Šedivá ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 33.38 638.00
2 Toulová, Prokopová, Lakatosová, Přibylová Toulová, Prokopová, Lakatosová, Přibylová Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 34.67 552.00
3 POKORNÁ, HELMOVÁ, DOLEŽALOVÁ, SOBOTKOVÁ POKORNÁ, HELMOVÁ, DOLEŽALOVÁ, SOBOTKOVÁ ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 6 35.88 477.00
4 Bílková, Nováková, Kotoučová, Barková Bílková, Nováková, Kotoučová, Barková ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 37.72 372.00
5 Tkáčová, Heinrichová, Mensová, Boušová Tkáčová, Heinrichová, Mensová, Boušová ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 37.81 367.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubářová, Smítková, Žáková, Reichelová Holubářová, Smítková, Žáková, Reichelová Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 3 34.02 595.00
2 Tomaidesová, Kopecká, Limburková, Štiková Tomaidesová, Kopecká, Limburková, Štiková ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 2 34.66 553.00
3 Tůmová, Míková, Kratochvílová, Kratochvílová Tůmová, Míková, Kratochvílová, Kratochvílová ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 4 35.91 475.00
4 Brzková, Provazníková, Nulíčková, Kotoučová Brzková, Provazníková, Nulíčková, Kotoučová ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 5 36.09 465.00
5 Cvrčková, Dojáčková, Fantyšová, Kovářová Cvrčková, Dojáčková, Fantyšová, Kovářová ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 6 39.14 299.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 03 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Peterková, Zemanová, Dosoudilová, Kollárová Peterková, Zemanová, Dosoudilová, Kollárová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 35.50 500.00
2 Slunečková, Barochová, Procházková, Budilová Slunečková, Barochová, Procházková, Budilová ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 36.11 463.00
3 Marysková, Chmátalová, Tomková, Richterová Marysková, Chmátalová, Tomková, Richterová Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 4 38.02 356.00
4 Blažková, Martínková, Buřičová, Chrpová Blažková, Martínková, Buřičová, Chrpová ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 5 39.70 272.00
5 Brzybohatá, Loušová, Šabatová, Bursíková Brzybohatá, Loušová, Šabatová, Bursíková ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 41.78 183.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 04 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mihaliaková, Martínková, Tůmová, Brzková Mihaliaková, Martínková, Tůmová, Brzková ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 5 37.29 396.00
2 Brýlová, Venderová, Kňazíková, Drožová Brýlová, Venderová, Kňazíková, Drožová Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 37.52 383.00
3 Plachtová, Podaná, Juklová, Žilková Plachtová, Podaná, Juklová, Žilková ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 37.71 373.00
4 Čadilová, Kosová, Šuráňová, Kůstková Čadilová, Kosová, Šuráňová, Kůstková ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 2 38.10 352.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Jiří AdamecJiří Adamec
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 1.65 504.00
1= Daniel ŠtorcDaniel Štorc
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 1.65 504.00
1= Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 1.65 504.00
4 Michal KrunertMichal Krunert
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 1.61 472.00
5 Matěj LukešMatěj Lukeš
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
02 1.57 441.00
6= Adam NádvorníkAdam Nádvorník
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 1.53 411.00
6= Adam BoušekAdam Boušek
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 1.53 411.00
6= Lukáš BáraLukáš Bára
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 1.53 411.00
6= Jakub VindemanJakub Vindeman
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
02 1.53 411.00
10= Matěj StejskalMatěj Stejskal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 1.49 381.00
10= Jiří ŠindelářJiří Šindelář
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 1.49 381.00
10= Ondřej DolejšOndřej Dolejš
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 1.49 381.00
10= Jakub ŠtolbaJakub Štolba
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 1.49 381.00
10= Martin KyptaMartin Kypta
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 1.49 381.00
15= David KorousDavid Korous
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 1.45 352.00
15= Tomáš PriknerTomáš Prikner
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 1.45 352.00
15= Michal KabátMichal Kabát
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 1.45 352.00
15= Jiří SlabaJiří Slaba
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 1.45 352.00
19= Jakub VykoukJakub Vykouk
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 1.41 324.00
19= Michael BllažekMichael Bllažek
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
02 1.41 324.00
19= Vojtěch KlápaVojtěch Klápa
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 1.41 324.00
19= Ondřej PetrásekOndřej Petrásek
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 1.41 324.00
19= Matěj BrožekMatěj Brožek
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 1.41 324.00
24= Jiří KYCLERJiří KYCLER
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 1.37 297.00
24= Vojtěch GrycVojtěch Gryc
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
02 1.37 297.00
24= Dominik JežekDominik Ježek
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 1.37 297.00
27= Daniel DoležalDaniel Doležal
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 1.33 270.00
27= Josef KahounJosef Kahoun
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 1.33 270.00
27= Tomáš HavránekTomáš Havránek
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 1.33 270.00
30= Lukáš NádvorníkLukáš Nádvorník
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 1.29 244.00
30= Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 1.29 244.00
Michal HERDINMichal HERDIN
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 NM 0.00
Ivo DimitrovIvo Dimitrov
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 NM 0.00
Celkem 33 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 1.55 678.00
2= Marie ŽákováMarie Žáková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 1.43 544.00
2= Milada ReichelováMilada Reichelová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 1.43 544.00
4= Sabina KollárováSabina Kollárová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 1.35 460.00
4= Agáta SOBOTKOVÁAgáta SOBOTKOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 1.35 460.00
6= Veronika DosoudilováVeronika Dosoudilová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
02 1.31 419.00
6= Markéta ProcházkováMarkéta Procházková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 1.31 419.00
6= Tereza KotoučováTereza Kotoučová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 1.31 419.00
6= Viktorie KůstkováViktorie Kůstková
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
04 1.31 419.00
6= Aneta MaryskováAneta Marysková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 1.31 419.00
10 Linda KratochvílováLinda Kratochvílová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 1.27 379.00
11= Vendula LoušováVendula Loušová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 1.23 340.00
11= Eliška PeterkováEliška Peterková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
04 1.23 340.00
11= Tereza HoráčkováTereza Horáčková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 1.23 340.00
11= Nikola ŠtikováNikola Štiková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 1.23 340.00
11= Kateřina ŠuráňováKateřina Šuráňová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
04 1.23 340.00
11= Ludmila BrýlováLudmila Brýlová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 1.23 340.00
18= Jana HERDINOVÁJana HERDINOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 1.19 302.00
18= Adéla NulíčkováAdéla Nulíčková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 1.19 302.00
18= Hana NOŽKOVÁHana NOŽKOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 1.19 302.00
18= Hana PejšováHana Pejšová
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
04 1.19 302.00
18= Aneta MartínkováAneta Martínková
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
04 1.19 302.00
18= Lucie TůmováLucie Tůmová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 1.19 302.00
24= Karolína BrzybohatáKarolína Brzybohatá
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 1.15 266.00
24= Denisa BursíkováDenisa Bursíková
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
02 1.15 266.00
24= Veronika KotoučováVeronika Kotoučová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
02 1.15 266.00
24= Kateřina DrožováKateřina Drožová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 1.15 266.00
Tereza ŽilkováTereza Žilková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 DNS 0.00
Zuzana MihaliakováZuzana Mihaliaková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 NM 0.00
Sabina KovářováSabina Kovářová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 NM 0.00
Antonie PodanáAntonie Podaná
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 NM 0.00
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam NádvorníkAdam Nádvorník
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 5.58 0.0 498.00
2 Josef AronJosef Aron
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
02 5.32 0.0 445.00
3 Evžen PecharEvžen Pechar
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 4.98 0.0 378.00
4 Aleš MíkaAleš Míka
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
02 4.95 0.0 373.00
5 Daniel ŠtorcDaniel Štorc
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 4.85 0.0 354.00
6= David DoležalDavid Doležal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 4.82 0.0 348.00
6= Ondřej PovejšilOndřej Povejšil
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
02 4.82 0.0 348.00
8= Adam HniličkaAdam Hnilička
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 4.81 0.0 346.00
8= David PopovyčDavid Popovyč
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
02 4.81 0.0 346.00
10 Daniel BabišDaniel Babiš
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 4.80 0.0 345.00
11 Michal VANĚČEKMichal VANĚČEK
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 4.73 0.0 332.00
12 Zdeněk HájekZdeněk Hájek
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 4.72 0.0 330.00
13 David RekDavid Rek
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 4.70 0.0 326.00
14 Vojtěch KlápaVojtěch Klápa
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 4.68 0.0 323.00
15 Lukáš JůzaLukáš Jůza
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 4.67 0.0 321.00
16 Adam BoušekAdam Boušek
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 4.63 0.0 313.00
17 Filip ChromýFilip Chromý
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
02 4.62 0.0 312.00
18= Lukáš PešákLukáš Pešák
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
02 4.59 0.0 306.00
18= Miloslav VladykaMiloslav Vladyka
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
02 4.59 0.0 306.00
18= Daniel KlímaDaniel Klíma
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
02 4.59 0.0 306.00
21 Adam EichlerAdam Eichler
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 4.54 0.0 297.00
22 Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 4.47 0.0 285.00
23 Pavel HaryevPavel Haryev
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 4.46 0.0 283.00
24= Filip StrnadFilip Strnad
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 4.43 0.0 278.00
24= Matěj BENÁKMatěj BENÁK
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 4.43 0.0 278.00
24= Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 4.43 0.0 278.00
27 Adam VrzalAdam Vrzal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
02 4.42 0.0 276.00
28 Jiří SlabaJiří Slaba
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 4.40 0.0 273.00
29 Marek PešekMarek Pešek
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 4.32 0.0 259.00
30 Filip ZachFilip Zach
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 4.28 0.0 252.00
31 Lukáš ŘÍHALukáš ŘÍHA
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 4.24 0.0 245.00
32 Jiří ŠindelářJiří Šindelář
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 4.20 0.0 239.00
33 Josef KotJosef Kot
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 4.11 0.0 224.00
34 Matěj DUREKMatěj DUREK
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 4.01 0.0 207.00
35 Jakub SichaJakub Sicha
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 3.97 0.0 201.00
36 Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 3.89 0.0 188.00
37 Adam BalíkAdam Balík
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 3.87 0.0 185.00
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 4.96 0.0 548.00
2 Nikola ŠtikováNikola Štiková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 4.66 0.0 469.00
3 Milada ReichelováMilada Reichelová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 4.59 0.0 451.00
4 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
04 4.42 0.0 408.00
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
02 4.35 0.0 391.00
6 Sára FantyšováSára Fantyšová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 4.17 0.0 347.00
7 Agáta SOBOTKOVÁAgáta SOBOTKOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 4.16 0.0 345.00
8 Monika ProkopováMonika Prokopová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 4.05 0.0 319.00
9 Lucie ZemanováLucie Zemanová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 4.02 0.0 312.00
10 Denisa PapírníkováDenisa Papírníková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 3.96 0.0 299.00
11 Nikola BarkováNikola Barková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
02 3.94 0.0 294.00
12= Lenka ProvazníkováLenka Provazníková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
02 3.93 0.0 292.00
12= Linda KratochvílováLinda Kratochvílová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 3.93 0.0 292.00
14 Denisa LimburkováDenisa Limburková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 3.90 0.0 285.00
15 Anna TkáčováAnna Tkáčová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
04 3.88 0.0 281.00
16 Adéla KosováAdéla Kosová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
04 3.82 0.0 267.00
17 Hana BoušováHana Boušová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 3.77 0.0 257.00
18 Diana KratochvílováDiana Kratochvílová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 3.76 0.0 254.00
19 Hana NOŽKOVÁHana NOŽKOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 3.75 0.0 252.00
20 Michaela BudilováMichaela Budilová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 3.74 0.0 250.00
21 Sára LakatosováSára Lakatosová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 3.70 0.0 242.00
22 Lucie HavránkováLucie Havránková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 3.69 0.0 239.00
23 Tereza KotoučováTereza Kotoučová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 3.65 0.0 231.00
24 Monika JuklováMonika Juklová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
02 3.63 0.0 227.00
25 Anna TomkováAnna Tomková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 3.60 0.0 220.00
26= Andrea PlachtováAndrea Plachtová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 3.58 0.0 216.00
26= Nikola KopeckáNikola Kopecká
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 3.58 0.0 216.00
28 Veronika ChrpováVeronika Chrpová
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 3.51 0.0 202.00
29 Ivana BlažkováIvana Blažková
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 3.45 0.0 190.00
30 Tereza MartínkováTereza Martínková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 3.43 0.0 186.00
31 Jana HERDINOVÁJana HERDINOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 3.41 0.0 182.00
32 Barbora ŠabatováBarbora Šabatová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 2.77 0.0 70.00
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠimoníkováTereza Šimoníková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
02 09.64 0.0 506.00
2 Helena PejšováHelena Pejšová
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 08.55 0.0 435.00
3 Terezie PažitkováTerezie Pažitková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 08.35 0.0 422.00
4 Lucie ZemanováLucie Zemanová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 08.32 0.0 420.00
5 Renata ToulováRenata Toulová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 08.21 0.0 413.00
6 Eva TůmováEva Tůmová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 08.11 0.0 406.00
7 Michaela BudilováMichaela Budilová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 08.04 0.0 402.00
8 Veronika ValouchováVeronika Valouchová
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 07.95 0.0 396.00
9 Hana BoušováHana Boušová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 07.69 0.0 379.00
10 Tereza MaceškováTereza Macešková
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 07.63 0.0 375.00
11 Leona BrožováLeona Brožová
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
04 07.50 0.0 367.00
12 Fatima BenakchaFatima Benakcha
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 07.46 0.0 365.00
13 Tereza ŽilkováTereza Žilková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 07.27 0.0 352.00
14 Zuzana BílkováZuzana Bílková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 07.16 0.0 345.00
15= Adéla NulíčkováAdéla Nulíčková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 06.95 0.0 332.00
15= Veronika ChrpováVeronika Chrpová
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 06.95 0.0 332.00
17 Karolína BuřičováKarolína Buřičová
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 06.84 0.0 325.00
18 Tereza KarabelováTereza Karabelová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
04 06.80 0.0 322.00
19 Jana MíkováJana Míková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 06.76 0.0 320.00
20 Daniela RichterováDaniela Richterová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 06.75 0.0 319.00
21 Štěpánka BubákováŠtěpánka Bubáková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 06.56 0.0 307.00
22 Veronika BarochováVeronika Barochová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 06.49 0.0 302.00
23 Anna HELMOVÁAnna HELMOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 06.25 0.0 287.00
24 Kateřina MensováKateřina Mensová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 06.08 0.0 276.00
25= Adéla BrzkováAdéla Brzková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 05.98 0.0 270.00
25= Monika JuklováMonika Juklová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
02 05.98 0.0 270.00
27 Bára KUDIBALOVÁBára KUDIBALOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 05.83 0.0 261.00
28 Vanda DOLEŽALOVÁVanda DOLEŽALOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 05.82 0.0 260.00
29 Barbora ŠabatováBarbora Šabatová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 05.80 0.0 259.00
30 Zuzana ČadilováZuzana Čadilová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
04 05.71 0.0 253.00
Andrea KovářováAndrea Kovářová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít NovákVít Novák
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
02 12.23 0.0 620.00
2 Benjamin ZnorBenjamin Znor
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 11.69 0.0 588.00
3 Aleš MíkaAleš Míka
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
02 11.66 0.0 586.00
4 Jakub ChabadaJakub Chabada
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 11.33 0.0 566.00
5= Lubomír TožičkaLubomír Tožička
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
02 11.19 0.0 557.00
5= Tomáš KakosTomáš Kakos
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 11.19 0.0 557.00
7 Tomáš DrábTomáš Dráb
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 11.09 0.0 551.00
8 Václav MikinaVáclav Mikina
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 10.97 0.0 544.00
9 Patrik FerklPatrik Ferkl
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
02 10.87 0.0 538.00
10 Jakub MatoušekJakub Matoušek
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 10.86 0.0 537.00
11 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 10.68 0.0 527.00
12 Lukáš BáraLukáš Bára
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 10.61 0.0 522.00
13 Václav SmítkaVáclav Smítka
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 10.55 0.0 519.00
14 Ondřej DolejšOndřej Dolejš
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 10.47 0.0 514.00
15 Ondřej PetrásekOndřej Petrásek
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 10.38 0.0 508.00
16 Antonín CajthamlAntonín Cajthaml
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 10.05 0.0 489.00
17 Tomáš HavránekTomáš Havránek
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 09.95 0.0 483.00
18= Matěj DušekMatěj Dušek
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 09.62 0.0 463.00
18= Adam MarešAdam Mareš
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 09.62 0.0 463.00
20 Matěj BrožekMatěj Brožek
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 09.55 0.0 459.00
21 Filip HonzákFilip Honzák
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
02 09.16 0.0 435.00
22 Richard DvořákRichard Dvořák
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
02 09.06 0.0 429.00
23 Lukáš NádvorníkLukáš Nádvorník
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 08.89 0.0 419.00
24 Štěpán BudilŠtěpán Budil
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 08.55 0.0 399.00
25= Jan TesaříkJan Tesařík
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 08.25 0.0 381.00
25= Filip StrnadFilip Strnad
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 08.25 0.0 381.00
27 Tomáš PriknerTomáš Prikner
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 08.16 0.0 376.00
28 Jan SmítkaJan Smítka
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 07.97 0.0 365.00
29 Jaroslav FraněkJaroslav Franěk
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 07.96 0.0 364.00
30 Michal FaraMichal Fara
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 07.88 0.0 359.00
31 Jakub ŠkvorJakub Škvor
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
02 07.87 0.0 359.00
32= Jiří KYCLERJiří KYCLER
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 07.64 0.0 345.00
32= Martin KyptaMartin Kypta
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 07.64 0.0 345.00
34 Josef MAREŠJosef MAREŠ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 07.42 0.0 332.00
35 Matěj BENÁKMatěj BENÁK
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 07.29 0.0 324.00
Josef AronJosef Aron
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 36 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Ondřej PovejšilOndřej Povejšil 02 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 1357
Lukáš NádvorníkLukáš Nádvorník 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0663
Filip HonzákFilip Honzák 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Antonín CajthamlAntonín Cajthaml 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0489
Matěj BrožekMatěj Brožek 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0459
Jiří KYCLERJiří KYCLER 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0642
Patrik FerklPatrik Ferkl 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0538
Tomáš DrábTomáš Dráb 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0551
Lukáš BáraLukáš Bára 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0933
Tomáš PriknerTomáš Prikner 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0728
Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1072
Matěj BENÁKMatěj BENÁK 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0278
Jakub VykoukJakub Vykouk 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0557
Vojta BernatVojta Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0588
Michal HERDINMichal HERDIN 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Michal FaraMichal Fara 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0173
Jan SmítkaJan Smítka 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Štěpán BudilŠtěpán Budil 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0399
Lukáš ŘÍHALukáš ŘÍHA 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Josef MAREŠJosef MAREŠ 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0753
Jakub VykoukJakub Vykouk 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0324
Vojtěch GrycVojtěch Gryc 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0629
Jan PlíšekJan Plíšek 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0355
Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Ondřej PetrásekOndřej Petrásek 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0508
Jaroslav FraněkJaroslav Franěk 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Tomáš KakosTomáš Kakos 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0557
Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0381
Adam BoušekAdam Boušek 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0724
Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Adam NádvorníkAdam Nádvorník 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0909
Daniel ŠtorcDaniel Štorc 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0858
Adam VrzalAdam Vrzal 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Pavel HaryevPavel Haryev 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Adam HniličkaAdam Hnilička 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0346
Jiří SlabaJiří Slaba 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0352
Vojtěch KlápaVojtěch Klápa 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0647
Martin KyptaMartin Kypta 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0381
Josef AronJosef Aron 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0445
Václav MikinaVáclav Mikina 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0544
Aleš MíkaAleš Míka 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0959
Tomáš HavránekTomáš Havránek 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0753
Filip StrnadFilip Strnad 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1031
Jakub ChabadaJakub Chabada 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0566
Václav SmítkaVáclav Smítka 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Ondřej DolejšOndřej Dolejš 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0895
Jan TesaříkJan Tesařík 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Marek PešekMarek Pešek 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0450
Václav ČičatkaVáclav Čičatka 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0370
David KorousDavid Korous 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0900
Dan ŠtětinaDan Štětina 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0376
Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0537
Daniel DoležalDaniel Doležal 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0553
Daniel KlímaDaniel Klíma 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0863
Ondřej PohanOndřej Pohan 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0495
David RekDavid Rek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0326
Šimon NedělaŠimon Neděla 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0843
Jaroslav MěřínskýJaroslav Měřínský 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
David DoležalDavid Doležal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0348
Filip KakosFilip Kakos 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0634
Dominik JežekDominik Ježek 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1244
Josef KahounJosef Kahoun 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0517
Lukáš PešákLukáš Pešák 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0790
Lukáš JůzaLukáš Jůza 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0943
Adam EichlerAdam Eichler 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0656
Zdeněk HájekZdeněk Hájek 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1213
Filip VávraFilip Vávra 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0604
Tomáš ŘíhaTomáš Říha 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0500
Jakub VindemanJakub Vindeman 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0959
Martin MrhaMartin Mrha 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0401
Adam BalíkAdam Balík 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0947
Filip ZachFilip Zach 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0675
Daniel BabišDaniel Babiš 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0879
Jiří AdamecJiří Adamec 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0504
Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0637
Evžen PecharEvžen Pechar 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0946
Tomáš VorálekTomáš Vorálek 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0216
Miloslav VladykaMiloslav Vladyka 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0626
Josef KotJosef Kot 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0437
Ivo DimitrovIvo Dimitrov 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Matěj LukešMatěj Lukeš 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1644
Lukáš KrňanskýLukáš Krňanský 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0538
Matěj ŠvarcMatěj Švarc 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0486
Richard DvořákRichard Dvořák 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0947
Martin MatoušekMartin Matoušek 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0497
Jan HanzalJan Hanzal 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Michal KabátMichal Kabát 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0352
Michael BllažekMichael Bllažek 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 1114
Jakub BernatJakub Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0319
Michal KrunertMichal Krunert 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0980
Jakub ŠkvorJakub Škvor 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0359
Jakub SichaJakub Sicha 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0623
Vojta BernatVojta Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0216
David PopovyčDavid Popovyč 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1391
Vojtěch JAHODAVojtěch JAHODA 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0557
Michal VANĚČEKMichal VANĚČEK 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0753
Matěj DUREKMatěj DUREK 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0811
Jan HoráčekJan Horáček 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0955
Filip ChromýFilip Chromý 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0723
Jakub ŠtolbaJakub Štolba 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0381
Tomáš KulhaTomáš Kulha 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0468
Adam MarešAdam Mareš 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
David UllreichDavid Ullreich 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Celkem 107 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Gabriela HeinrichováGabriela Heinrichová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0422
Daniela RichterováDaniela Richterová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0319
Tereza ŠimoníkováTereza Šimoníková 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0506
Michaela BudilováMichaela Budilová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0402
Fatima BenakchaFatima Benakcha 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0365
Tereza ŽilkováTereza Žilková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0352
Terezie PažitkováTerezie Pažitková 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0422
Andrea KovářováAndrea Kovářová 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Tereza KarabelováTereza Karabelová 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0322
Kateřina MensováKateřina Mensová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0276
Adéla BrzkováAdéla Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0732
Andrea PlachtováAndrea Plachtová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0600
Veronika SlunečkováVeronika Slunečková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0434
Veronika BarochováVeronika Barochová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Anna TomkováAnna Tomková 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Ludmila BrýlováLudmila Brýlová 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0707
Klára VenderováKlára Venderová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0406
Monika KňazíkováMonika Kňazíková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Hana BoušováHana Boušová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1003
Helena PejšováHelena Pejšová 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0435
Adéla NulíčkováAdéla Nulíčková 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0634
Karolína BuřičováKarolína Buřičová 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0325
Denisa BursíkováDenisa Bursíková 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Kateřina ŠuráňováKateřina Šuráňová 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0340
Viktorie KůstkováViktorie Kůstková 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0419
Aneta MartínkováAneta Martínková 04 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0302
Hana PejšováHana Pejšová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Markéta ProcházkováMarkéta Procházková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0419
Sabina KollárováSabina Kollárová 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0460
Veronika DosoudilováVeronika Dosoudilová 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0419
Jana HERDINOVÁJana HERDINOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Linda KratochvílováLinda Kratochvílová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0671
Nikola ŠtikováNikola Štiková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0809
Tereza KotoučováTereza Kotoučová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0650
Agáta SOBOTKOVÁAgáta SOBOTKOVÁ 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0805
Hana NOŽKOVÁHana NOŽKOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0554
Milada ReichelováMilada Reichelová 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0995
Lucie HavránkováLucie Havránková 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0239
Alice PřibylováAlice Přibylová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1226
Nikola BarkováNikola Barková 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0294
Barbora ŠabatováBarbora Šabatová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Adéla KosováAdéla Kosová 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Tereza MaceškováTereza Macešková 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0375
Andrea PlachtováAndrea Plachtová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0205
Marie ŽákováMarie Žáková 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0544
Antonie PodanáAntonie Podaná 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Sabina KovářováSabina Kovářová 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0552
Diana KratochvílováDiana Kratochvílová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 1190
Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1058
Denisa PapírníkováDenisa Papírníková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0643
Štěpánka BubákováŠtěpánka Bubáková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Nikola POKORNÁNikola POKORNÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0846
Tereza MartínkováTereza Martínková 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0435
Veronika KotoučováVeronika Kotoučová 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0746
Bára KUDIBALOVÁBára KUDIBALOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0511
Monika ProkopováMonika Prokopová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0811
Sára LakatosováSára Lakatosová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1073
Zuzana BílkováZuzana Bílková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0345
Justina NovákováJustina Nováková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0784
Tereza SmítkováTereza Smítková 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 1744
Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0961
Denisa DojáčkováDenisa Dojáčková 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0421
Sára FantyšováSára Fantyšová 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0863
Anna TkáčováAnna Tkáčová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0777
Renata ToulováRenata Toulová 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0413
Tereza HoráčkováTereza Horáčková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0340
Nikola KopeckáNikola Kopecká 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0528
Lucie TomaidesováLucie Tomaidesová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0966
Karolína BrzybohatáKarolína Brzybohatá 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0449
Vendula LoušováVendula Loušová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0649
Adéla ChmátalováAdéla Chmátalová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0585
Eva TůmováEva Tůmová 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0406
Anna HELMOVÁAnna HELMOVÁ 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0615
Ivana BlažkováIvana Blažková 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0636
Veronika ValouchováVeronika Valouchová 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0655
Denisa LimburkováDenisa Limburková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0505
Leona BrožováLeona Brožová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Lenka ProvazníkováLenka Provazníková 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0657
Vanda DOLEŽALOVÁVanda DOLEŽALOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0477
Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0543
Martina ProcházkováMartina Procházková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0403
Magdaléna ŠediváMagdaléna Šedivá 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1177
Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Aneta MaryskováAneta Marysková 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0548
Zuzana MihaliakováZuzana Mihaliaková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Anna HolubářováAnna Holubářová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Lucie TůmováLucie Tůmová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0504
Jana MíkováJana Míková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0320
Valentýna BrzkováValentýna Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 1041
Zuzana ČadilováZuzana Čadilová 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0352
Kateřina DrožováKateřina Drožová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Veronika ChrpováVeronika Chrpová 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0534
Celkem 93 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1644
2 ZŠ Čerčany{8} 1391
3 ZŠ a MŠ Postupice{8} 1357
4 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 1244
5 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 1213
6 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 1114
7 Gymnázium Vlašim{8} 1072
8 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 1031
9 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 980
10 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 959
10 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 959
12 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 955
13 ZŠ Karlov Benešov{8} 947
13 Gymnázium Benešov{8} 947
15 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 946
16 Gymnázium Benešov{8} 943
17 ZŠ Benešov Dukelská{8} 933
18 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 909
19 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 900
20 Gymnázium Benešov{8} 895
21 ZŠ Benešov Dukelská{8} 879
22 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 863
23 Gymnázium Vlašim{8} 858
24 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 843
25 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 811
26 Gymnázium Benešov{8} 790
27 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 753
27 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 753
27 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 753
30 ZŠ a MŠ Postupice{8} 728
31 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 724
32 ZŠ Čerčany{8} 723
33 ZŠ a MŠ Postupice{8} 675
34 ZŠ a MŠ Postupice{8} 663
35 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 656
36 ZŠ Karlov Benešov{8} 647
37 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 642
38 ZŠ Karlov Benešov{8} 637
39 ZŠ Benešov Dukelská{8} 634
40 ZŠ Čerčany{8} 629
41 Gymnázium Vlašim{8} 626
42 ZŠ Benešov Dukelská{8} 623
43 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 604
44 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 588
45 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 566
46 ZŠ Čerčany{8} 557
46 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 557
46 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 557
49 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 553
50 ZŠ Benešov Dukelská{8} 551
51 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 544
52 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 538
52 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 538
54 Gymnázium Vlašim{8} 537
55 Gymnázium Benešov{8} 517
56 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 508
57 Gymnázium Vlašim{8} 504
58 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 500
59 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 497
60 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 495
61 ZŠ Čerčany{8} 489
62 Gymnázium Benešov{8} 486
63 Gymnázium Vlašim{8} 468
64 ZŠ Karlov Benešov{8} 459
65 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 450
66 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 445
67 ZŠ a MŠ Postupice{8} 437
68 ZŠ Karlov Benešov{8} 401
69 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 399
70 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 381
70 ZŠ Karlov Benešov{8} 381
70 Gymnázium Benešov{8} 381
73 Gymnázium Vlašim{8} 376
74 Gymnázium Vlašim{8} 370
75 ZŠ Karlov Benešov{8} 359
76 ZŠ Karlov Benešov{8} 355
77 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 352
77 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 352
79 ZŠ Benešov Dukelská{8} 348
80 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 346
81 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 326
82 ZŠ Čerčany{8} 324
83 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 319
84 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 278
85 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 216
85 ZŠ Čerčany{8} 216
87 ZŠ a MŠ Postupice{8} 173
88 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 0
88 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 0
88 ZŠ Čerčany{8} 0
88 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 0
88 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
88 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 0
88 ZŠ Čerčany{8} 0
88 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
88 Gymnázium Benešov{8} 0
88 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 0
88 ZŠ Čerčany{8} 0
88 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 0
88 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 0
88 Gymnázium Benešov{8} 0
88 Gymnázium Benešov{8} 0
88 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 0
88 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 0
88 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 0
88 Gymnázium Vlašim{8} 0
88 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 0
Celkem 107 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Benešov{8} 1744
2 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 1226
3 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 1190
4 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1177
5 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 1073
6 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1058
7 ZŠ Karlov Benešov{8} 1041
8 ZŠ Čerčany{8} 1003
9 Gymnázium Benešov{8} 995
10 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 966
11 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 961
12 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 863
13 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 846
14 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 811
15 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 809
16 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 805
17 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 784
18 ZŠ Čerčany{8} 777
19 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 746
20 ZŠ Benešov Dukelská{8} 732
21 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 707
22 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 671
23 ZŠ Karlov Benešov{8} 657
24 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 655
25 ZŠ Karlov Benešov{8} 650
26 ZŠ Čerčany{8} 649
27 ZŠ Benešov Dukelská{8} 643
28 ZŠ a MŠ Postupice{8} 636
29 ZŠ Karlov Benešov{8} 634
30 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 615
31 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 600
32 Gymnázium Benešov{8} 585
33 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 554
34 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 552
35 Gymnázium Benešov{8} 548
36 Gymnázium Benešov{8} 544
37 ZŠ Benešov Dukelská{8} 543
38 ZŠ a MŠ Postupice{8} 534
39 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 528
40 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 511
41 ZŠ Benešov Dukelská{8} 506
42 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 505
43 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 504
44 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 477
45 ZŠ Benešov Dukelská{8} 460
46 ZŠ Čerčany{8} 449
47 ZŠ Karlov Benešov{8} 435
47 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 435
49 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 434
50 ZŠ Čerčany{8} 422
50 Gymnázium Benešov{8} 422
52 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 421
53 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 419
53 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 419
53 ZŠ Benešov Dukelská{8} 419
56 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 413
57 ZŠ Karlov Benešov{8} 406
57 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 406
59 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 403
60 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 402
61 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 375
62 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 365
63 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 352
63 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 352
65 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 345
66 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 340
66 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 340
68 ZŠ a MŠ Postupice{8} 325
69 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 322
70 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 320
71 Gymnázium Benešov{8} 319
72 ZŠ a MŠ Postupice{8} 302
73 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 294
74 ZŠ Čerčany{8} 276
75 Gymnázium Benešov{8} 239
76 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 205
77 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 0
77 ZŠ Čerčany{8} 0
77 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 0
77 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
77 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 0
77 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 0
77 ZŠ Čerčany{8} 0
77 ZŠ Karlov Benešov{8} 0
77 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 0
77 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 0
77 Gymnázium Benešov{8} 0
77 ZŠ Sídliště Vlašim{8} 0
77 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 0
77 ZŠ Karlov Benešov{8} 0
77 Gymnázium Benešov{8} 0
77 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
77 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 0
Celkem 93 závodníků