Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV

Vlašim (10. 5. 2018)

skok daleký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam NádvorníkAdam Nádvorník
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 5.58 0.0 498.00
2 Josef AronJosef Aron
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
02 5.32 0.0 445.00
3 Evžen PecharEvžen Pechar
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 4.98 0.0 378.00
4 Aleš MíkaAleš Míka
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
02 4.95 0.0 373.00
5 Daniel ŠtorcDaniel Štorc
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 4.85 0.0 354.00
6= David DoležalDavid Doležal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 4.82 0.0 348.00
6= Ondřej PovejšilOndřej Povejšil
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
02 4.82 0.0 348.00
8= Adam HniličkaAdam Hnilička
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 4.81 0.0 346.00
8= David PopovyčDavid Popovyč
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
02 4.81 0.0 346.00
10 Daniel BabišDaniel Babiš
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 4.80 0.0 345.00
11 Michal VANĚČEKMichal VANĚČEK
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 4.73 0.0 332.00
12 Zdeněk HájekZdeněk Hájek
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 4.72 0.0 330.00
13 David RekDavid Rek
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 4.70 0.0 326.00
14 Vojtěch KlápaVojtěch Klápa
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 4.68 0.0 323.00
15 Lukáš JůzaLukáš Jůza
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 4.67 0.0 321.00
16 Adam BoušekAdam Boušek
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 4.63 0.0 313.00
17 Filip ChromýFilip Chromý
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
02 4.62 0.0 312.00
18= Lukáš PešákLukáš Pešák
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
02 4.59 0.0 306.00
18= Miloslav VladykaMiloslav Vladyka
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
02 4.59 0.0 306.00
18= Daniel KlímaDaniel Klíma
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
02 4.59 0.0 306.00
21 Adam EichlerAdam Eichler
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 4.54 0.0 297.00
22 Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 4.47 0.0 285.00
23 Pavel HaryevPavel Haryev
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 4.46 0.0 283.00
24= Filip StrnadFilip Strnad
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 4.43 0.0 278.00
24= Matěj BENÁKMatěj BENÁK
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 4.43 0.0 278.00
24= Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 4.43 0.0 278.00
27 Adam VrzalAdam Vrzal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
02 4.42 0.0 276.00
28 Jiří SlabaJiří Slaba
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 4.40 0.0 273.00
29 Marek PešekMarek Pešek
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 4.32 0.0 259.00
30 Filip ZachFilip Zach
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 4.28 0.0 252.00
31 Lukáš ŘÍHALukáš ŘÍHA
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 4.24 0.0 245.00
32 Jiří ŠindelářJiří Šindelář
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 4.20 0.0 239.00
33 Josef KotJosef Kot
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 4.11 0.0 224.00
34 Matěj DUREKMatěj DUREK
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 4.01 0.0 207.00
35 Jakub SichaJakub Sicha
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 3.97 0.0 201.00
36 Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 3.89 0.0 188.00
37 Adam BalíkAdam Balík
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 3.87 0.0 185.00
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 4.96 0.0 548.00
2 Nikola ŠtikováNikola Štiková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 4.66 0.0 469.00
3 Milada ReichelováMilada Reichelová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 4.59 0.0 451.00
4 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
04 4.42 0.0 408.00
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
02 4.35 0.0 391.00
6 Sára FantyšováSára Fantyšová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
03 4.17 0.0 347.00
7 Agáta SOBOTKOVÁAgáta SOBOTKOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 4.16 0.0 345.00
8 Monika ProkopováMonika Prokopová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 4.05 0.0 319.00
9 Lucie ZemanováLucie Zemanová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 4.02 0.0 312.00
10 Denisa PapírníkováDenisa Papírníková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 3.96 0.0 299.00
11 Nikola BarkováNikola Barková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
02 3.94 0.0 294.00
12= Lenka ProvazníkováLenka Provazníková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
02 3.93 0.0 292.00
12= Linda KratochvílováLinda Kratochvílová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 3.93 0.0 292.00
14 Denisa LimburkováDenisa Limburková
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 3.90 0.0 285.00
15 Anna TkáčováAnna Tkáčová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
04 3.88 0.0 281.00
16 Adéla KosováAdéla Kosová
ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim
04 3.82 0.0 267.00
17 Hana BoušováHana Boušová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 3.77 0.0 257.00
18 Diana KratochvílováDiana Kratochvílová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 3.76 0.0 254.00
19 Hana NOŽKOVÁHana NOŽKOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 3.75 0.0 252.00
20 Michaela BudilováMichaela Budilová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 3.74 0.0 250.00
21 Sára LakatosováSára Lakatosová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 3.70 0.0 242.00
22 Lucie HavránkováLucie Havránková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 3.69 0.0 239.00
23 Tereza KotoučováTereza Kotoučová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 3.65 0.0 231.00
24 Monika JuklováMonika Juklová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
02 3.63 0.0 227.00
25 Anna TomkováAnna Tomková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 3.60 0.0 220.00
26= Andrea PlachtováAndrea Plachtová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 3.58 0.0 216.00
26= Nikola KopeckáNikola Kopecká
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 3.58 0.0 216.00
28 Veronika ChrpováVeronika Chrpová
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 3.51 0.0 202.00
29 Ivana BlažkováIvana Blažková
ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice
03 3.45 0.0 190.00
30 Tereza MartínkováTereza Martínková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 3.43 0.0 186.00
31 Jana HERDINOVÁJana HERDINOVÁ
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 3.41 0.0 182.00
32 Barbora ŠabatováBarbora Šabatová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 2.77 0.0 70.00
Celkem 32 závodníků