Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV
Vlašim (10. 5. 2018)60 m - Žáci
Žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub MatoušekJakub Matoušek | 03 | Gymnázium Vlašim | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 03 | ZŠ Benešov Dukelská | 2 | 07.75 | 634.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš JůzaLukáš Jůza | 03 | Gymnázium Benešov | 5 | 07.79 | 622.00 | |||||||||||||
3 | Filip VávraFilip Vávra | 02 | Základní škola Vorlina Vlašim | 7 | 07.85 | 604.00 | |||||||||||||
4 | Jan HoráčekJan Horáček | 03 | ZŠ Trhový Štěpánov | 4 | 08.18 | 509.00 | |||||||||||||
5 | Filip KakosFilip Kakos | 02 | ZŠ Sídliště Vlašim | 3 | 08.52 | 418.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal VANĚČEKMichal VANĚČEK | 02 | ZŠ Benešov Jiráskova | 7 | 08.51 | 421.00 | |||||||||||||
2 | Filip ChromýFilip Chromý | 02 | ZŠ Čerčany | 5 | 08.55 | 411.00 | |||||||||||||
3 | Martin MrhaMartin Mrha | 03 | ZŠ Karlov Benešov | 3 | 08.67 | 381.00 | |||||||||||||
4 | Dan ŠtětinaDan Štětina | 02 | Gymnázium Vlašim | 2 | 08.69 | 376.00 | |||||||||||||
5 | David DoležalDavid Doležal | 03 | ZŠ Benešov Dukelská | 4 | 08.70 | 374.00 | |||||||||||||
6 | Lukáš PešákLukáš Pešák | 02 | Gymnázium Benešov | 6 | 10.86 | 25.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žáci 03 (čt, 10.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik JežekDominik Ježek | 02 | Základní škola Vorlina Vlašim | 5 | 07.74 | 637.00 | |||||||||||||
2 | Evžen PecharEvžen Pechar | 02 | ZŠ Trhový Štěpánov | 6 | 07.97 | 568.00 | |||||||||||||
3 | Daniel KlímaDaniel Klíma | 02 | ZŠ a MŠ VOTICE | 3 | 08.01 | 557.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš ŘíhaTomáš Říha | 02 | ZŠ Sídliště Vlašim | 2 | 08.21 | 500.00 | |||||||||||||
5 | Filip ZachFilip Zach | 03 | ZŠ a MŠ Postupice | 7 | 08.50 | 423.00 | |||||||||||||
6 | Adam EichlerAdam Eichler | 04 | ZŠ Týnec nad Sázavou | 4 | 08.76 | 359.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žáci 04 (čt, 10.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David PopovyčDavid Popovyč | 02 | ZŠ Čerčany | 2 | 08.04 | 548.00 | |||||||||||||
2 | Daniel BabišDaniel Babiš | 03 | ZŠ Benešov Dukelská | 4 | 08.09 | 534.00 | |||||||||||||
3 | Josef KahounJosef Kahoun | 03 | Gymnázium Benešov | 3 | 08.15 | 517.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš KulhaTomáš Kulha | 03 | Gymnázium Vlašim | 6 | 08.33 | 468.00 | |||||||||||||
5 | Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček | 03 | ZŠ Karlov Benešov | 7 | 08.40 | 449.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch JAHODAVojtěch JAHODA | 04 | ZŠ Benešov Jiráskova | 5 | 09.15 | 272.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žáci 05 (čt, 10.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VindemanJakub Vindeman | 02 | ZŠ Sídliště Vlašim | 7 | 08.04 | 548.00 | |||||||||||||
2 | David RekDavid Rek | 04 | Základní škola Vorlina Vlašim | 2 | 08.14 | 520.00 | |||||||||||||
3 | Zdeněk HájekZdeněk Hájek | 03 | ZŠ Týnec nad Sázavou | 3 | 08.53 | 416.00 | |||||||||||||
4 | Daniel DoležalDaniel Doležal | 03 | ZŠ a MŠ VOTICE | 4 | 08.55 | 411.00 | |||||||||||||
5 | Šimon NedělaŠimon Neděla | 04 | ZŠ Trhový Štěpánov | 6 | 08.57 | 406.00 | |||||||||||||
6 | Matěj DUREKMatěj DUREK | 03 | ZŠ Benešov Jiráskova | 5 | 09.03 | 298.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žáci 06 (čt, 10.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PovejšilOndřej Povejšil | 02 | ZŠ a MŠ Postupice | 2 | 07.94 | 577.00 | |||||||||||||
2 | Adam BalíkAdam Balík | 04 | ZŠ Karlov Benešov | 4 | 08.17 | 511.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej PohanOndřej Pohan | 03 | ZŠ a MŠ VOTICE | 6 | 08.23 | 495.00 | |||||||||||||
4 | Jaroslav MěřínskýJaroslav Měřínský | 02 | ZŠ Čerčany | 3 | 09.09 | 285.00 | |||||||||||||
5 | Vojta BernatVojta Bernat | 01 | ZŠ Týnec nad Sázavou | 5 | 09.26 | 249.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně
Žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka BubákováŠtěpánka Bubáková | 03 | ZŠ Benešov Dukelská | 4 | 08.84 | 608.00 | |||||||||||||
2 | Nikola POKORNÁNikola POKORNÁ | 03 | ZŠ Benešov Jiráskova | 2 | 09.14 | 531.00 | |||||||||||||
3 | Sára LakatosováSára Lakatosová | 02 | Základní škola Vorlina Vlašim | 6 | 09.18 | 521.00 | |||||||||||||
4 | Diana KratochvílováDiana Kratochvílová | 04 | ZŠ a MŠ VOTICE | 3 | 09.43 | 461.00 | |||||||||||||
5 | Gabriela HeinrichováGabriela Heinrichová | 03 | ZŠ Čerčany | 5 | 09.60 | 422.00 | |||||||||||||
6 | Lucie TomaidesováLucie Tomaidesová | 04 | ZŠ Trhový Štěpánov | 7 | 09.64 | 413.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PapírníkováDenisa Papírníková | 03 | ZŠ Benešov Dukelská | 2 | 08.71 | 643.00 | |||||||||||||
2 | Nikola KopeckáNikola Kopecká | 03 | ZŠ Trhový Štěpánov | 3 | 09.15 | 528.00 | |||||||||||||
3 | Anna TkáčováAnna Tkáčová | 04 | ZŠ Čerčany | 7 | 09.28 | 496.00 | |||||||||||||
4 | Anna HolubářováAnna Holubářová | 04 | Gymnázium Benešov | 5 | 09.51 | 442.00 | |||||||||||||
5 | Valentýna BrzkováValentýna Brzková | 04 | ZŠ Karlov Benešov | 4 | 09.86 | 365.00 | |||||||||||||
6 | Bára KUDIBALOVÁBára KUDIBALOVÁ | 03 | ZŠ Benešov Jiráskova | 6 | 10.45 | 250.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žákyně 03 (čt, 10.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | Gymnázium Benešov | 6 | 08.54 | 690.00 | |||||||||||||
2 | Sára FantyšováSára Fantyšová | 03 | ZŠ Sídliště Vlašim | 4 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
3 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 03 | ZŠ a MŠ VOTICE | 7 | 09.25 | 504.00 | |||||||||||||
4 | Renata ToulováRenata Toulová | 03 | Základní škola Vorlina Vlašim | 2 | 09.36 | 477.00 | |||||||||||||
5 | Justina NovákováJustina Nováková | 03 | ZŠ Týnec nad Sázavou | 3 | 09.40 | 468.00 | |||||||||||||
6 | Zuzana MihaliakováZuzana Mihaliaková | 04 | ZŠ Karlov Benešov | 5 | 10.35 | 268.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žákyně 04 (čt, 10.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | ZŠ Benešov Dukelská | 4 | 08.62 | 667.00 | |||||||||||||
2 | Karla CvrčkováKarla Cvrčková | 04 | ZŠ Sídliště Vlašim | 5 | 09.05 | 553.00 | |||||||||||||
3 | Aneta MaryskováAneta Marysková | 03 | Gymnázium Benešov | 2 | 09.07 | 548.00 | |||||||||||||
4 | Veronika KotoučováVeronika Kotoučová | 02 | ZŠ Týnec nad Sázavou | 3 | 09.35 | 480.00 | |||||||||||||
5 | Tereza MartínkováTereza Martínková | 03 | ZŠ Karlov Benešov | 6 | 09.54 | 435.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina MensováKateřina Mensová | 03 | ZŠ Čerčany | 7 | 10.48 | 245.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žákyně 05 (čt, 10.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ProkopováMonika Prokopová | 02 | Základní škola Vorlina Vlašim | 2 | 09.30 | 492.00 | |||||||||||||
2 | Jana MíkováJana Míková | 04 | ZŠ a MŠ VOTICE | 6 | 09.59 | 424.00 | |||||||||||||
3 | Tereza HoráčkováTereza Horáčková | 03 | ZŠ Trhový Štěpánov | 3 | 09.65 | 411.00 | |||||||||||||
4 | Denisa DojáčkováDenisa Dojáčková | 02 | ZŠ Sídliště Vlašim | 5 | 09.71 | 397.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana BílkováZuzana Bílková | 03 | ZŠ Týnec nad Sázavou | 4 | 10.10 | 316.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |