Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV

Vlašim (10. 5. 2018)

60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 07.75 634.00
2 Lukáš JůzaLukáš Jůza 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 5 07.79 622.00
3 Filip VávraFilip Vávra 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 07.85 604.00
4 Jan HoráčekJan Horáček 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 4 08.18 509.00
5 Filip KakosFilip Kakos 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 3 08.52 418.00
Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VANĚČEKMichal VANĚČEK 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 7 08.51 421.00
2 Filip ChromýFilip Chromý 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 08.55 411.00
3 Martin MrhaMartin Mrha 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 3 08.67 381.00
4 Dan ŠtětinaDan Štětina 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.69 376.00
5 David DoležalDavid Doležal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 08.70 374.00
6 Lukáš PešákLukáš Pešák 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 6 10.86 25.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 03 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JežekDominik Ježek 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 5 07.74 637.00
2 Evžen PecharEvžen Pechar 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 07.97 568.00
3 Daniel KlímaDaniel Klíma 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 08.01 557.00
4 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 2 08.21 500.00
5 Filip ZachFilip Zach 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 7 08.50 423.00
6 Adam EichlerAdam Eichler 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 08.76 359.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 04 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PopovyčDavid Popovyč 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 2 08.04 548.00
2 Daniel BabišDaniel Babiš 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 08.09 534.00
3 Josef KahounJosef Kahoun 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 3 08.15 517.00
4 Tomáš KulhaTomáš Kulha 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 08.33 468.00
5 Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 7 08.40 449.00
6 Vojtěch JAHODAVojtěch JAHODA 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 5 09.15 272.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 05 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VindemanJakub Vindeman 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 7 08.04 548.00
2 David RekDavid Rek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 08.14 520.00
3 Zdeněk HájekZdeněk Hájek 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 08.53 416.00
4 Daniel DoležalDaniel Doležal 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 4 08.55 411.00
5 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 08.57 406.00
6 Matěj DUREKMatěj DUREK 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 5 09.03 298.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 06 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PovejšilOndřej Povejšil 02 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 2 07.94 577.00
2 Adam BalíkAdam Balík 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 4 08.17 511.00
3 Ondřej PohanOndřej Pohan 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 08.23 495.00
4 Jaroslav MěřínskýJaroslav Měřínský 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 09.09 285.00
5 Vojta BernatVojta Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 5 09.26 249.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka BubákováŠtěpánka Bubáková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 08.84 608.00
2 Nikola POKORNÁNikola POKORNÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 2 09.14 531.00
3 Sára LakatosováSára Lakatosová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 09.18 521.00
4 Diana KratochvílováDiana Kratochvílová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 09.43 461.00
5 Gabriela HeinrichováGabriela Heinrichová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 09.60 422.00
6 Lucie TomaidesováLucie Tomaidesová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 7 09.64 413.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa PapírníkováDenisa Papírníková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 08.71 643.00
2 Nikola KopeckáNikola Kopecká 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 09.15 528.00
3 Anna TkáčováAnna Tkáčová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 09.28 496.00
4 Anna HolubářováAnna Holubářová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 5 09.51 442.00
5 Valentýna BrzkováValentýna Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 4 09.86 365.00
6 Bára KUDIBALOVÁBára KUDIBALOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 6 10.45 250.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 6 08.54 690.00
2 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 4 09.20 516.00
3 Lucie TůmováLucie Tůmová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 7 09.25 504.00
4 Renata ToulováRenata Toulová 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 09.36 477.00
5 Justina NovákováJustina Nováková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 09.40 468.00
6 Zuzana MihaliakováZuzana Mihaliaková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 5 10.35 268.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 04 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 08.62 667.00
2 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 5 09.05 553.00
3 Aneta MaryskováAneta Marysková 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 2 09.07 548.00
4 Veronika KotoučováVeronika Kotoučová 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 09.35 480.00
5 Tereza MartínkováTereza Martínková 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 6 09.54 435.00
6 Kateřina MensováKateřina Mensová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 7 10.48 245.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 05 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ProkopováMonika Prokopová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 09.30 492.00
2 Jana MíkováJana Míková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 6 09.59 424.00
3 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 09.65 411.00
4 Denisa DojáčkováDenisa Dojáčková 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 5 09.71 397.00
5 Zuzana BílkováZuzana Bílková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 4 10.10 316.00
Celkem 5 závodníků