Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV

Vlašim (10. 5. 2018)
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Ondřej PovejšilOndřej Povejšil 02 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 1357
Lukáš NádvorníkLukáš Nádvorník 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0663
Filip HonzákFilip Honzák 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Antonín CajthamlAntonín Cajthaml 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0489
Matěj BrožekMatěj Brožek 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0459
Jiří KYCLERJiří KYCLER 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0642
Patrik FerklPatrik Ferkl 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0538
Tomáš DrábTomáš Dráb 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0551
Lukáš BáraLukáš Bára 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0933
Tomáš PriknerTomáš Prikner 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0728
Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1072
Matěj BENÁKMatěj BENÁK 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0278
Jakub VykoukJakub Vykouk 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0557
Vojta BernatVojta Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0588
Michal HERDINMichal HERDIN 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Michal FaraMichal Fara 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0173
Jan SmítkaJan Smítka 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Štěpán BudilŠtěpán Budil 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0399
Lukáš ŘÍHALukáš ŘÍHA 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Josef MAREŠJosef MAREŠ 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0753
Jakub VykoukJakub Vykouk 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0324
Vojtěch GrycVojtěch Gryc 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0629
Jan PlíšekJan Plíšek 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0355
Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Ondřej PetrásekOndřej Petrásek 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0508
Jaroslav FraněkJaroslav Franěk 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Tomáš KakosTomáš Kakos 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0557
Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0381
Adam BoušekAdam Boušek 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0724
Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Adam NádvorníkAdam Nádvorník 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0909
Daniel ŠtorcDaniel Štorc 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0858
Adam VrzalAdam Vrzal 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Pavel HaryevPavel Haryev 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Adam HniličkaAdam Hnilička 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0346
Jiří SlabaJiří Slaba 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0352
Vojtěch KlápaVojtěch Klápa 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0647
Martin KyptaMartin Kypta 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0381
Josef AronJosef Aron 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0445
Václav MikinaVáclav Mikina 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0544
Aleš MíkaAleš Míka 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0959
Tomáš HavránekTomáš Havránek 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0753
Filip StrnadFilip Strnad 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1031
Jakub ChabadaJakub Chabada 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0566
Václav SmítkaVáclav Smítka 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Ondřej DolejšOndřej Dolejš 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0895
Jan TesaříkJan Tesařík 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Marek PešekMarek Pešek 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0450
Václav ČičatkaVáclav Čičatka 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0370
David KorousDavid Korous 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0900
Dan ŠtětinaDan Štětina 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0376
Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0537
Daniel DoležalDaniel Doležal 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0553
Daniel KlímaDaniel Klíma 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0863
Ondřej PohanOndřej Pohan 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0495
David RekDavid Rek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0326
Šimon NedělaŠimon Neděla 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0843
Jaroslav MěřínskýJaroslav Měřínský 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
David DoležalDavid Doležal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0348
Filip KakosFilip Kakos 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0634
Dominik JežekDominik Ježek 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1244
Josef KahounJosef Kahoun 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0517
Lukáš PešákLukáš Pešák 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0790
Lukáš JůzaLukáš Jůza 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0943
Adam EichlerAdam Eichler 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0656
Zdeněk HájekZdeněk Hájek 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1213
Filip VávraFilip Vávra 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0604
Tomáš ŘíhaTomáš Říha 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0500
Jakub VindemanJakub Vindeman 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0959
Martin MrhaMartin Mrha 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0401
Adam BalíkAdam Balík 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0947
Filip ZachFilip Zach 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0675
Daniel BabišDaniel Babiš 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0879
Jiří AdamecJiří Adamec 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0504
Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0637
Evžen PecharEvžen Pechar 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0946
Tomáš VorálekTomáš Vorálek 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0216
Miloslav VladykaMiloslav Vladyka 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0626
Josef KotJosef Kot 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0437
Ivo DimitrovIvo Dimitrov 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Matěj LukešMatěj Lukeš 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1644
Lukáš KrňanskýLukáš Krňanský 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0538
Matěj ŠvarcMatěj Švarc 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0486
Richard DvořákRichard Dvořák 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0947
Martin MatoušekMartin Matoušek 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0497
Jan HanzalJan Hanzal 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Michal KabátMichal Kabát 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0352
Michael BllažekMichael Bllažek 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 1114
Jakub BernatJakub Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0319
Michal KrunertMichal Krunert 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0980
Jakub ŠkvorJakub Škvor 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0359
Jakub SichaJakub Sicha 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0623
Vojta BernatVojta Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0216
David PopovyčDavid Popovyč 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1391
Vojtěch JAHODAVojtěch JAHODA 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0557
Michal VANĚČEKMichal VANĚČEK 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0753
Matěj DUREKMatěj DUREK 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0811
Jan HoráčekJan Horáček 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0955
Filip ChromýFilip Chromý 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0723
Jakub ŠtolbaJakub Štolba 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0381
Tomáš KulhaTomáš Kulha 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0468
Adam MarešAdam Mareš 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
David UllreichDavid Ullreich 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Celkem 107 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Gabriela HeinrichováGabriela Heinrichová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0422
Daniela RichterováDaniela Richterová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0319
Tereza ŠimoníkováTereza Šimoníková 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0506
Michaela BudilováMichaela Budilová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0402
Fatima BenakchaFatima Benakcha 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0365
Tereza ŽilkováTereza Žilková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0352
Terezie PažitkováTerezie Pažitková 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0422
Andrea KovářováAndrea Kovářová 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Tereza KarabelováTereza Karabelová 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0322
Kateřina MensováKateřina Mensová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0276
Adéla BrzkováAdéla Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0732
Andrea PlachtováAndrea Plachtová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0600
Veronika SlunečkováVeronika Slunečková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0434
Veronika BarochováVeronika Barochová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Anna TomkováAnna Tomková 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Ludmila BrýlováLudmila Brýlová 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0707
Klára VenderováKlára Venderová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0406
Monika KňazíkováMonika Kňazíková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Hana BoušováHana Boušová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1003
Helena PejšováHelena Pejšová 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0435
Adéla NulíčkováAdéla Nulíčková 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0634
Karolína BuřičováKarolína Buřičová 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0325
Denisa BursíkováDenisa Bursíková 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Kateřina ŠuráňováKateřina Šuráňová 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0340
Viktorie KůstkováViktorie Kůstková 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0419
Aneta MartínkováAneta Martínková 04 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0302
Hana PejšováHana Pejšová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Markéta ProcházkováMarkéta Procházková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0419
Sabina KollárováSabina Kollárová 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0460
Veronika DosoudilováVeronika Dosoudilová 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0419
Jana HERDINOVÁJana HERDINOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Linda KratochvílováLinda Kratochvílová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0671
Nikola ŠtikováNikola Štiková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0809
Tereza KotoučováTereza Kotoučová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0650
Agáta SOBOTKOVÁAgáta SOBOTKOVÁ 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0805
Hana NOŽKOVÁHana NOŽKOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0554
Milada ReichelováMilada Reichelová 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0995
Lucie HavránkováLucie Havránková 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0239
Alice PřibylováAlice Přibylová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1226
Nikola BarkováNikola Barková 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0294
Barbora ŠabatováBarbora Šabatová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Adéla KosováAdéla Kosová 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0000
Tereza MaceškováTereza Macešková 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0375
Andrea PlachtováAndrea Plachtová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0205
Marie ŽákováMarie Žáková 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0544
Antonie PodanáAntonie Podaná 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Sabina KovářováSabina Kovářová 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0552
Diana KratochvílováDiana Kratochvílová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 1190
Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1058
Denisa PapírníkováDenisa Papírníková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0643
Štěpánka BubákováŠtěpánka Bubáková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Nikola POKORNÁNikola POKORNÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0846
Tereza MartínkováTereza Martínková 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0435
Veronika KotoučováVeronika Kotoučová 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0746
Bára KUDIBALOVÁBára KUDIBALOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0511
Monika ProkopováMonika Prokopová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0811
Sára LakatosováSára Lakatosová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1073
Zuzana BílkováZuzana Bílková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0345
Justina NovákováJustina Nováková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0784
Tereza SmítkováTereza Smítková 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 1744
Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0961
Denisa DojáčkováDenisa Dojáčková 02 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0421
Sára FantyšováSára Fantyšová 03 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0863
Anna TkáčováAnna Tkáčová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0777
Renata ToulováRenata Toulová 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0413
Tereza HoráčkováTereza Horáčková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0340
Nikola KopeckáNikola Kopecká 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0528
Lucie TomaidesováLucie Tomaidesová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0966
Karolína BrzybohatáKarolína Brzybohatá 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0449
Vendula LoušováVendula Loušová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0649
Adéla ChmátalováAdéla Chmátalová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0585
Eva TůmováEva Tůmová 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0406
Anna HELMOVÁAnna HELMOVÁ 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0615
Ivana BlažkováIvana Blažková 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0636
Veronika ValouchováVeronika Valouchová 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0655
Denisa LimburkováDenisa Limburková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0505
Leona BrožováLeona Brožová 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Lenka ProvazníkováLenka Provazníková 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0657
Vanda DOLEŽALOVÁVanda DOLEŽALOVÁ 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0477
Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0543
Martina ProcházkováMartina Procházková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0403
Magdaléna ŠediváMagdaléna Šedivá 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1177
Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Aneta MaryskováAneta Marysková 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0548
Zuzana MihaliakováZuzana Mihaliaková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Anna HolubářováAnna Holubářová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Lucie TůmováLucie Tůmová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0504
Jana MíkováJana Míková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0320
Valentýna BrzkováValentýna Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 1041
Zuzana ČadilováZuzana Čadilová 04 ZŠ Sídliště VlašimZŠ Sídliště Vlašim 0352
Kateřina DrožováKateřina Drožová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Veronika ChrpováVeronika Chrpová 03 ZŠ a MŠ PostupiceZŠ a MŠ Postupice 0534
Celkem 93 závodníků