Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III

Beroun (10. 5. 2018)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1:59.0 524.00
2 28 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:00.0 509.00
3 29 Lucie ValachováLucie Valachová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:01.2 491.00
4 23 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 2:05.1 436.00
5 45 Ludmila KynclováLudmila Kynclová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:12.7 338.00
6 51 Anna BramborováAnna Bramborová 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:14.7 314.00
7 46 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:22.8 226.00
8 33 Hermína ČillíkováHermína Čillíková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:30.0 159.00
9 34 Tereza BečvářováTereza Bečvářová 06 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:32.8 135.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Martina VavřičkováMartina Vavřičková 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1:52.0 633.00
2 16 Bára JedličkováBára Jedličková 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1:54.6 591.00
3 9 Dominika PolákováDominika Poláková 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1:55.3 580.00
4 10 Helena KrátkáHelena Krátká 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1:59.4 518.00
5 70 Josefína DoležalováJosefína Doležalová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:10.4 366.00
6 69 Kristýna VelebováKristýna Velebová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:14.0 322.00
7 52 Ema VinšováEma Vinšová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:16.4 294.00
8 Amálie HavlíčkováAmálie Havlíčková 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:19.3 262.00
9 47 Valentýna VokůrkováValentýna Vokůrková 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:19.4 261.00
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1:52.6 623.00
2 21 Natálie ŠlehoferováNatálie Šlehoferová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1:58.4 533.00
3 41 Barbora ŠtochlováBarbora Štochlová 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:00.1 507.00
4 11 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 2:00.8 497.00
5= 40 Nikola DardováNikola Dardová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:10.4 366.00
5= 22 Tereza BábelováTereza Bábelová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 2:10.4 366.00
7 53 Jindra HorákováJindra Horáková 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:22.1 233.00
8 Marie VoloskynaMarie Voloskyna 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:28.9 168.00
9 35 Aneta MyškováAneta Myšková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:30.1 158.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Martina VavřičkováMartina Vavřičková 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1:52.0 633.00
2 15 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1:52.6 623.00
3 16 Bára JedličkováBára Jedličková 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1:54.6 591.00
4 9 Dominika PolákováDominika Poláková 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1:55.3 580.00
5 21 Natálie ŠlehoferováNatálie Šlehoferová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1:58.4 533.00
6 27 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1:59.0 524.00
7 10 Helena KrátkáHelena Krátká 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1:59.4 518.00
8 28 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:00.0 509.00
9 41 Barbora ŠtochlováBarbora Štochlová 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:00.1 507.00
10 11 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 2:00.8 497.00
11 29 Lucie ValachováLucie Valachová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:01.2 491.00
12 23 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 2:05.1 436.00
13 70 Josefína DoležalováJosefína Doležalová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:10.4 366.00
13 40 Nikola DardováNikola Dardová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:10.4 366.00
13 22 Tereza BábelováTereza Bábelová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 2:10.4 366.00
16 45 Ludmila KynclováLudmila Kynclová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:12.7 338.00
17 69 Kristýna VelebováKristýna Velebová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:14.0 322.00
18 51 Anna BramborováAnna Bramborová 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:14.7 314.00
19 52 Ema VinšováEma Vinšová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:16.4 294.00
20 Amálie HavlíčkováAmálie Havlíčková 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:19.3 262.00
21 47 Valentýna VokůrkováValentýna Vokůrková 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:19.4 261.00
22 53 Jindra HorákováJindra Horáková 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:22.1 233.00
23 46 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:22.8 226.00
24 Marie VoloskynaMarie Voloskyna 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:28.9 168.00
25 33 Hermína ČillíkováHermína Čillíková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:30.0 159.00
26 35 Aneta MyškováAneta Myšková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:30.1 158.00
27 34 Tereza BečvářováTereza Bečvářová 06 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:32.8 135.00