Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III

Beroun (10. 5. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
05 59.50 0.0 389.00
2 Michael FialaMichael Fiala
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 52.78 0.0 331.00
3 Jakub KvasničkaJakub Kvasnička
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
05 50.50 0.0 312.00
4 30 Štěpán PalataŠtěpán Palata
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 47.30 0.0 285.00
5 Michal MašekMichal Mašek
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 47.04 0.0 283.00
6 14 Jakub BudínJakub Budín
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 44.93 0.0 265.00
7 48 Josef ČapekJosef Čapek
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
06 44.22 0.0 259.00
8 Matěj HrnčířMatěj Hrnčíř
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
06 43.82 0.0 256.00
9 Tomáš VaněkTomáš Vaněk
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 43.60 0.0 254.00
10 Tomáš KellerTomáš Keller
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 43.45 0.0 253.00
11 Sebastian LibišSebastian Libiš
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 43.14 0.0 250.00
12 Tomáš KokyTomáš Koky
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 42.38 0.0 244.00
13 Mikoláš NovýMikoláš Nový
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 42.22 0.0 243.00
14 Dominik RokosDominik Rokos
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
05 41.75 0.0 239.00
15 Matěj BurešMatěj Bureš
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
06 41.33 0.0 235.00
16 Jan ŠmídJan Šmíd
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 40.45 0.0 228.00
17 Josef BeldaJosef Belda
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 40.00 0.0 224.00
18 Václav KrýůVáclav Krýů
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 39.51 0.0 220.00
19 Ivan HrudnákIvan Hrudnák
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 38.71 0.0 214.00
20 Milan BurešMilan Bureš
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 38.64 0.0 213.00
21 58 Michal TrčkaMichal Trčka
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
06 37.56 0.0 204.00
22 Tomáš JandovskýTomáš Jandovský
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 37.14 0.0 201.00
23 Viktor PetrViktor Petr
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 36.64 0.0 197.00
24 18 Marek ChlebounMarek Chleboun
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 34.45 0.0 179.00
25 Dominik ŠťastnýDominik Šťastný
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 32.83 0.0 166.00
26 Adam VácaAdam Váca
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
05 31.37 0.0 154.00
27 Petr JordánPetr Jordán
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 31.30 0.0 154.00
28 Matouš CísařMatouš Císař
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
05 30.33 0.0 146.00
29 Jakub ReschJakub Resch
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
02 26.75 0.0 118.00
30 Richard MarekRichard Marek
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 25.93 0.0 111.00
31 Matěj ZítMatěj Zít
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 25.81 0.0 111.00
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 39.51 0.0 349.00
2 Amálie HavlíčkováAmálie Havlíčková
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 39.40 0.0 348.00
3 Justina KylianováJustina Kylianová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 39.10 0.0 344.00
4 Kateřina ZimováKateřina Zimová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 38.86 0.0 341.00
5 Kateřina PanochováKateřina Panochová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
05 38.49 0.0 337.00
6 Nicol BarchánkováNicol Barchánková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 36.43 0.0 312.00
7 45 Ludmila KynclováLudmila Kynclová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 35.93 0.0 306.00
8 Andrea PtáčkováAndrea Ptáčková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 35.05 0.0 295.00
9 47 Valentýna VokůrkováValentýna Vokůrková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
06 34.89 0.0 293.00
10 Aneta SchonováAneta Schonová
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
06 34.12 0.0 284.00
11 Erika ŠvecováErika Švecová
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 33.84 0.0 281.00
13 Anna KrajnikovskáAnna Krajnikovská
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
06 32.46 0.0 264.00
14 Viktorie Anna KremlováViktorie Anna Kremlová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 31.89 0.0 258.00
15 Michaela GregorováMichaela Gregorová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 30.92 0.0 246.00
16 Kateřina SokolováKateřina Sokolová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 30.20 0.0 238.00
17 Hana ZimováHana Zimová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 28.74 0.0 220.00
18 Nikola ZavadilováNikola Zavadilová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
05 26.86 0.0 198.00
19 Andrea ČernáAndrea Černá
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 25.67 0.0 185.00
20 Veronika KalováVeronika Kalová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 25.60 0.0 184.00
21 Vanda VáňováVanda Váňová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 24.51 0.0 171.00
22 Vanesa ŠpačkováVanesa Špačková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 24.50 0.0 171.00
23 Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 24.35 0.0 170.00
24 40 Nikola DardováNikola Dardová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 24.17 0.0 167.00
25 Elisabeth NatanailiduElisabeth Natanailidu
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 23.92 0.0 165.00
26 Natálka VaculíkováNatálka Vaculíková
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 18.25 0.0 101.00
51 Anna BramborováAnna Bramborová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 DNS 0.0 0.00
Celkem 26 závodníků