Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III

Beroun (10. 5. 2018)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KřížRoman Kříž
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 4.78 0.0 341.00
2 Václav BokVáclav Bok
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 4.66 0.0 319.00
3= Matyáš HorkýMatyáš Horký
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 4.44 0.0 280.00
3= Nikolas WackerNikolas Wacker
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 4.44 0.0 280.00
5 Matouš NovotnýMatouš Novotný
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 4.42 0.0 276.00
6 2 Petr NovýPetr Nový
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 4.38 0.0 269.00
7= 13 Michal JarošMichal Jaroš
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 4.28 0.0 252.00
7= Adam HuttrAdam Huttr
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 4.28 0.0 252.00
9 12 Filip KrtekFilip Krtek
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 4.23 0.0 244.00
10 43 Kryštof FryšKryštof Fryš
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 4.18 0.0 235.00
11= Jakub GregovskýJakub Gregovský
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 4.10 0.0 222.00
11= Tomáš ZavázalTomáš Zavázal
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 4.10 0.0 222.00
13 Denis KrbecDenis Krbec
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 4.07 0.0 217.00
14 50 Adam VolrábAdam Volráb
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 3.97 0.0 201.00
15 Tomáš CipraTomáš Cipra
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 3.96 0.0 199.00
16 Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 3.90 0.0 190.00
17 František VčeličkaFrantišek Včelička
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
06 3.85 0.0 182.00
18 Jakub ScherberJakub Scherber
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 3.78 0.0 171.00
19 Martin NechybaMartin Nechyba
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 3.76 0.0 168.00
20 54 Matyáš UrbanMatyáš Urban
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 3.75 0.0 167.00
21 Mikoláš NovýMikoláš Nový
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.74 0.0 165.00
22= Sebastian LibišSebastian Libiš
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 3.73 0.0 164.00
22= Alan SchlesingerAlan Schlesinger
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 3.73 0.0 164.00
24= Filip DoležalFilip Doležal
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 3.71 0.0 161.00
24= David ŠplíchalDavid Šplíchal
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 3.71 0.0 161.00
26= Samuel ŠmidbergerSamuel Šmidberger
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.68 0.0 156.00
26= 56 Robert KobrRobert Kobr
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 3.68 0.0 156.00
28 62 Matěj MullerMatěj Muller
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
06 3.65 0.0 152.00
29 Tomáš HůlaTomáš Hůla
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 3.62 0.0 147.00
30 Matyáš MalecMatyáš Malec
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
06 3.44 0.0 122.00
31 Jakub NavrátilJakub Navrátil
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
05 3.29 0.0 102.00
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 3.98 0.0 303.00
1= Markéta ForejtováMarkéta Forejtová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 3.98 0.0 303.00
3 Nikola HendrychováNikola Hendrychová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.96 0.0 299.00
4 Alžběta HatinováAlžběta Hatinová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 3.92 0.0 290.00
5 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 3.90 0.0 285.00
6 Kateřina PaloušováKateřina Paloušová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 3.88 0.0 281.00
7 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 3.86 0.0 276.00
8 52 Ema VinšováEma Vinšová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 3.72 0.0 246.00
9= Kateřina KříkavováKateřina Kříkavová
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 3.71 0.0 244.00
9= Kateřina KrocováKateřina Krocová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 3.71 0.0 244.00
11= Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 3.70 0.0 242.00
11= Anna KrajnikovskáAnna Krajnikovská
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
06 3.70 0.0 242.00
11= 33 Hermína ČillíkováHermína Čillíková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.70 0.0 242.00
14 Sofia ZhukSofia Zhuk
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 3.65 0.0 231.00
15 Kateřina HotaříkováKateřina Hotaříková
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 3.55 0.0 210.00
16 Natálka VaculíkováNatálka Vaculíková
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 3.54 0.0 208.00
17 Lucie CaithamlováLucie Caithamlová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
06 3.53 0.0 206.00
18 Sandra JarošováSandra Jarošová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 3.52 0.0 204.00
19 Josefína JahelkováJosefína Jahelková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 3.51 0.0 202.00
20 Irena TomanováIrena Tomanová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 3.48 0.0 196.00
21 Adéla MizerováAdéla Mizerová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 3.39 0.0 178.00
22 Andrea ČernáAndrea Černá
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.30 0.0 161.00
23 Eliška BartizalováEliška Bartizalová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
06 3.28 0.0 157.00
24 Dita HolovskáDita Holovská
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 3.18 0.0 139.00
25 Hana ZimováHana Zimová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 3.08 0.0 121.00
Tereza ŠpiclováTereza Špiclová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 DNS 0.0 0.00
Rozálie PavlováRozálie Pavlová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 DNS 0.0 0.00
Ema ŠtambergováEma Štambergová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků