Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie IV

Beroun (11. 5. 2018)
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1531
2 Martin KobáskoMartin Kobásko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1490
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1436
4 Marek KynclMarek Kyncl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 1308
5 Jan CelnerJan Celner 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1258
6 Adam KočíAdam Kočí 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 1242
7 Nikolas NatanailidisNikolas Natanailidis 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1213
8 Filip KračmerFilip Kračmer 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1212
9 David MittelbachDavid Mittelbach 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1128
10 Michal ŽílaMichal Žíla 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1105
11 Martin VenhodaMartin Venhoda 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 1067
12 Matěj SklenářMatěj Sklenář 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1026
13 Kryštof MachKryštof Mach 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0970
14 Jiří PechJiří Pech 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0963
15 Jan RešlJan Rešl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0954
16 Michal SmetanaMichal Smetana 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0930
17 Marek KrbecMarek Krbec 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0927
18 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0925
19 Damien BoubínDamien Boubín 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0921
20 Jakub HamšíkJakub Hamšík 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0915
21 Vojtěch NovákVojtěch Novák 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0880
22 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0872
23 Martin RabochMartin Raboch 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0866
24 Jan HolečekJan Holeček 02 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0858
25 David KadeřábekDavid Kadeřábek 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0833
26 Michal VospálekMichal Vospálek 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0822
27 Jakub VerešJakub Vereš 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0821
28 Adam KoželuhAdam Koželuh 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0810
29 Tomáš KratochvíleTomáš Kratochvíle 02 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0805
30 Tomáš KodetTomáš Kodet 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0786
31 Tomáš VeselýTomáš Veselý 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0785
32 Bruno UlbertBruno Ulbert 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0769
33 Pavel VisingerPavel Visinger 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0768
34 Vadym BatrymVadym Batrym 01 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0764
35 Jáchym ValentaJáchym Valenta 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0743
36 Michal PalásekMichal Palásek 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0707
37 Patrik ParadiPatrik Paradi 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0706
38 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0668
Šimon MarešŠimon Mareš 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0664
39 Vlastimil JiráňVlastimil Jiráň 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0664
40 David ŠtětkaDavid Štětka 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0607
41 Patrik JežekPatrik Ježek 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0599
42 Jakub TrefnýJakub Trefný 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0589
43 Radek VokůrkaRadek Vokůrka 02 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0584
44 Martin RottaMartin Rotta 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0581
45 Vít ŠindelářVít Šindelář 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0577
Antonín MaříkAntonín Mařík 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0543
46 Jan LizecJan Lizec 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0543
47 Pavel KotvaldPavel Kotvald 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0539
48 Jakub ProšekJakub Prošek 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0535
49 Filip SrpFilip Srp 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0534
50 Matěj LandaMatěj Landa 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0520
51 Daniel ČámskýDaniel Čámský 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0514
52 David ŠvarcDavid Švarc 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0497
Miroslav BurešMiroslav Bureš 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0496
53 Lukáš BrousilLukáš Brousil 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0496
54 Marek KindlMarek Kindl 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0494
Simon HejdaSimon Hejda 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0493
55 Lukáš ZmrzlýLukáš Zmrzlý 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0493
56 Marek ZemanMarek Zeman 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0492
57 Ladislav PappLadislav Papp 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0490
58 Dominik FoltínDominik Foltín 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0467
59 Adam BenešAdam Beneš 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0459
60 Michal BorovskýMichal Borovský 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0451
61 Petr AbrahámPetr Abrahám 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0426
62 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0423
63 Martin PateraMartin Patera 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0418
Ondřej ČepelákOndřej Čepelák 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0413
Filip FilipFilip Filip 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0413
64 Filip LukášFilip Lukáš 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0413
65 Lukáš HumlLukáš Huml 03 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0410
66 Jakub KřížJakub Kříž 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0404
67 David FořtlDavid Fořtl 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0398
68 Václav SklenářVáclav Sklenář 02 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0386
69 Daniel BeranDaniel Beran 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0375
70 Valentýn PhylipetsValentýn Phylipets 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0364
71 Niklas KovandaNiklas Kovanda 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0351
72 David MolnárDavid Molnár 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0349
73 Michal KlimešMichal Klimeš 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0345
74 David ZemanDavid Zeman 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0341
Nikolaj KotočikovNikolaj Kotočikov 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0317
Jakub MarekJakub Marek 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0317
75 Zdeněk ProkešZdeněk Prokeš 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0317
76 Vít VojtkoVít Vojtko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0314
77 Matyáš ŠapovalivMatyáš Šapovaliv 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0307
Šimon ŠtochlŠimon Štochl 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0290
78 Matěj DejdarMatěj Dejdar 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0290
79 Ondřej ŠebestaOndřej Šebesta 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0276
Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0244
80 Ondřej KošťálOndřej Košťál 02 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0244
81 Michal CihelkaMichal Cihelka 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0240
82 Mikuláš MatějkaMikuláš Matějka 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0133
Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Jakub ReschJakub Resch 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Pavel FišerPavel Fišer 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Arsen RomanchukevychArsen Romanchukevych 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Jan BlažejJan Blažej 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Vlastimil ToušVlastimil Touš 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Kryštof HochKryštof Hoch 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Jakub LevJakub Lev 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Václav RoztočilVáclav Roztočil 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Marek WagnerMarek Wagner 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Tomáš BergerTomáš Berger 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Jan SássJan Sáss 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Ondřej HrudkaOndřej Hrudka 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Michael MaierMichael Maier 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
David ŠimůnekDavid Šimůnek 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Vojtěch OndráčekVojtěch Ondráček 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Pavel JíchaPavel Jícha 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Maxim RotaruMaxim Rotaru 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Kryštof DaněkKryštof Daněk 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Vít ŽebraVít Žebra 02 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Václav MotlVáclav Motl 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Filip VeverkaFilip Veverka 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Matouš MikušíkMatouš Mikušík 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Karel MüllerKarel Müller 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Pavel LaštovičkaPavel Laštovička 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Jan BubeníkJan Bubeník 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Tomáš HolečekTomáš Holeček 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Jan DušekJan Dušek 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Dominik NáhlíkDominik Náhlík 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Marek SoučekMarek Souček 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Jan AutrataJan Autrata 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Jakub ChmelařJakub Chmelař 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Vít KolovratVít Kolovrat 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Vojtěch MüllerVojtěch Müller 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Daniel SunDaniel Sun 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Martin OpaleckýMartin Opalecký 06 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
83 Štěpán ŠtochlŠtěpán Štochl 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Celkem 130 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1707
2 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 1680
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1545
4 Nela AnýžováNela Anýžová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1361
5 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1304
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1262
7 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1226
8 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1162
9 Natálie MüllerováNatálie Müllerová 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1063
10 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1043
11 Karolína VikusováKarolína Vikusová 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 1029
12 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 1009
13 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1006
14 Bára BartůňkováBára Bartůňková 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0987
15 Adéla KřivánkováAdéla Křivánková 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0961
16 Nikol ŠtuksováNikol Štuksová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0946
17 Naděžda KřečkováNaděžda Křečková 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0940
18 Anna Monika MlezyvaAnna Monika Mlezyva 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0939
19 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0938
20 Marie JedličkováMarie Jedličková 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0908
21 Nela HavlováNela Havlová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0889
22 Václava ČernáVáclava Černá 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0869
23 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0814
24 Jitka LukáškováJitka Lukášková 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0807
25 Karolína AbrahámováKarolína Abrahámová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0801
26 Kateřina HasoňováKateřina Hasoňová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0749
27 Anna MorávkováAnna Morávková 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0719
28 Adéla ŠapovalivováAdéla Šapovalivová 06 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0713
29 Alice NovotnáAlice Novotná 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0708
30 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0675
31 Marie KrejčíMarie Krejčí 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0635
32 Denisa ČervenkováDenisa Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0621
33 Lada BaštováLada Baštová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0591
34 Dita KottováDita Kottová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0583
35 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0567
36 Jessica ParkosováJessica Parkosová 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0538
37 Juliana JaníkováJuliana Janíková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0508
Petra KlikováPetra Kliková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0502
Barbora SlámováBarbora Slámová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0502
38 Helena JankůHelena Janků 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0502
39 Tereza GrünerováTereza Grünerová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0482
40 Kristýna HolienčinováKristýna Holienčinová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0460
Denisa PazderováDenisa Pazderová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0433
41 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0433
42 Andrea VydrováAndrea Vydrová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0430
43 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0428
44 Michaela SkoupáMichaela Skoupá 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0425
45 Anna HoskovcováAnna Hoskovcová 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0411
46 Eliška KomancováEliška Komancová 02 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0410
47 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0406
48 Kateřina HradilováKateřina Hradilová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0389
49 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0370
50 Sandra FuňováSandra Fuňová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0363
51 Adéla KantorováAdéla Kantorová 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0356
Barbora SmrčinováBarbora Smrčinová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0340
52 Silvie BartošováSilvie Bartošová 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0340
53 Barbora MácováBarbora Mácová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0337
54 Tereza RýpalováTereza Rýpalová 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0336
55 Anna Helena TauberováAnna Helena Tauberová 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0328
Kristýna PaschalisováKristýna Paschalisová 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0326
56 Claudie ĎuráčováClaudie Ďuráčová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0326
57 Karolína HavelkováKarolína Havelková 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0324
58 Eliška KlimešováEliška Klimešová 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0320
Nikola KrejčováNikola Krejčová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0315
Kateřina MerhoutováKateřina Merhoutová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0315
59 Julie BaštováJulie Baštová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0315
60 Veronika KunzfeldováVeronika Kunzfeldová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0314
61 Veronika TrnkováVeronika Trnková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0311
62 Barbora BalounováBarbora Balounová 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0308
63 Natálie ŠtochlováNatálie Štochlová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0304
64 Lucie ŠteinerováLucie Šteinerová 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0302
65 Jitřenka MeltonJitřenka Melton 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0280
66 Michaela HumlováMichaela Humlová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0259
67 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0254
68 Jitka KrajíčkováJitka Krajíčková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0252
69 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0250
70 Lucie PřádováLucie Přádová 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0210
Gabriela VětrovskáGabriela Větrovská 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Jůlie SkálováJůlie Skálová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Anna KalousováAnna Kalousová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Michaela CiskováMichaela Cisková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Natálie VargováNatálie Vargová 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Karolína BrodeckáKarolína Brodecká 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Lucie ProcházkováLucie Procházková 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0000
Anika GibsonováAnika Gibsonová 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Barbora SoučkováBarbora Součková 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Anastázie KozováAnastázie Kozová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Anastasie PavlováAnastasie Pavlová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Lenka VelkáLenka Velká 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Markéta LipinskáMarkéta Lipinská 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Aneta VajnerováAneta Vajnerová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Nataša DacejováNataša Dacejová 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Kateřina LednickáKateřina Lednická 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
Barbora ChlustinováBarbora Chlustinová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0000
Alice GrebáčováAlice Grebáčová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Lucie JarošováLucie Jarošová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Petra VávrováPetra Vávrová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Nikola HorkáNikola Horká 02 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0000
Julie KroyováJulie Kroyová 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0000
Dominika LukešováDominika Lukešová 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Šárka JarošováŠárka Jarošová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Adéla FerenčíkováAdéla Ferenčíková 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
Barbora RadvákováBarbora Radváková 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Magdaléna TůmováMagdaléna Tůmová 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0000
Anna FerenčíkováAnna Ferenčíková 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
Anežka AbrahámováAnežka Abrahámová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Anastazie PavlováAnastazie Pavlová 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
71 Natálie KopřivováNatálie Kopřivová 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
Celkem 109 závodníků