výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-venkov, Kategorie III a IV

Moravská Slávie Brno (10. 5. 2018)

60 m - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ParaličMarek Paralič 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 2 07.1 765.00
2 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 6 07.2 732.00
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 1 07.5 637.00
Radim HriczoRadim Hriczo 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 4 07.6 607.00
4 Jiří PatočkaJiří Patočka 03 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 5 07.6 607.00
Adam MusilAdam Musil 04 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 12 07.7 577.00
Radek StudenýRadek Studený 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 13 07.7 577.00
5 Matyáš HutařMatyáš Hutař 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 16 07.7 577.00
6 Filip PšenicaFilip Pšenica 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 14 07.8 548.00
Jiří BrzobohatýJiří Brzobohatý 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 7 07.9 520.00
Šimon ŠpačekŠimon Špaček 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 17 07.9 520.00
Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík 02 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 9 07.9 520.00
7 David VíškaDavid Víška 03 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 8 07.9 520.00
Filip ZourekFilip Zourek 02 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 10 08.0 492.00
Michal DvořáčekMichal Dvořáček 02 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 15 08.0 492.00
8 Martin PetrMartin Petr 02 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 11 08.0 492.00
9 Jan DubskýJan Dubský 02 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 3 08.1 465.00
Celkem 17 závodníků

60 m - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lukáš NejezLukáš Nejez 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 14 08.1 465.00
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 1 08.1 465.00
2 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 15 08.2 439.00
Tomáš DrahošTomáš Drahoš 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 7 08.4 388.00
Miroslav SovaMiroslav Sova 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 18 08.4 388.00
David SosnarDavid Sosnar 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 2 08.4 388.00
3 Filip KrupičkaFilip Krupička 18 ZŠ Veverská BítýškaZŠ Veverská Bítýška 08.4 388.00
4 Dominik AbsolonDominik Absolon 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 4 08.5 364.00
5 Petr LangPetr Lang 05 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 3 08.7 318.00
6 Patrik PastorekPatrik Pastorek 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 16 08.8 295.00
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 06 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 8 09.0 253.00
Adam SedláčekAdam Sedláček 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 17 09.0 253.00
7 Patrik SoučekPatrik Souček 05 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 6 09.0 253.00
8 Richard RybanskýRichard Rybanský 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 5 09.1 233.00
Jan ŚvestkaJan Śvestka 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 11 09.2 214.00
9 Tobiáš SendlerTobiáš Sendler 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 9 09.2 214.00
10 Michal ČernošekMichal Černošek 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 12 09.3 196.00
11 Jonáš KocourekJonáš Kocourek 06 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 10 09.8 115.00
Celkem 18 závodníků

60 m - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 07.7 867.00
Tereza KrálíkováTereza Králíková 03 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 08.0 776.00
2 Helena VackováHelena Vacková 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 08.0 776.00
Natálie FurchováNatálie Furchová 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 08.1 747.00
3 Petra MezuláníkováPetra Mezuláníková 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 08.1 747.00
4 Aneta UngerováAneta Ungerová 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 08.3 690.00
5 Kateřina ValentováKateřina Valentová 04 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 08.4 662.00
Desislava HristováDesislava Hristová 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 08.5 635.00
Karolína PochopováKarolína Pochopová 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 08.5 635.00
6 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 08.5 635.00
7 Andrea ŠtěpánováAndrea Štěpánová 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 08.6 608.00
Denisa KopeckáDenisa Kopecká 04 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 08.8 556.00
Kateřina NečesalováKateřina Nečesalová 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 08.8 556.00
8 Zdeňka KocourkováZdeňka Kocourková 02 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 08.8 556.00
9 Barbora VondrákováBarbora Vondráková 04 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 09.5 391.00
Nikol DaňkováNikol Daňková 04 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 09.7 348.00
Nikol SedlákováNikol Sedláková 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 09.7 348.00
10 Sofie BurnekováSofie Burneková 04 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 09.7 348.00
Celkem 18 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LužováKarolína Lužová 05 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 11 08.5 635.00
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 13 08.8 556.00
2 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 1 08.8 556.00
Valentýna VeseláValentýna Veselá 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 19 09.0 506.00
Vendula VackováVendula Vacková 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 18 09.0 506.00
3 Anna ŠubováAnna Šubová 04 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 12 09.0 506.00
Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová 06 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 15 09.2 458.00
Nikola DvořákováNikola Dvořáková 06 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 14 09.2 458.00
Tereza PutnováTereza Putnová 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 4 09.2 458.00
4 Karolína VaněčkováKarolína Vaněčková 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 5 09.2 458.00
5 Sára ŠmajsováSára Šmajsová 04 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 6 09.4 413.00
Dominika DamborskáDominika Damborská 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 8 09.6 369.00
6 Šárka HaškováŠárka Hašková 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 2 09.6 369.00
7 Adéla ProkešováAdéla Prokešová 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 3 09.8 328.00
8 Pavlina PiknováPavlina Piknová 06 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 16 09.9 308.00
9 Kamila FrantováKamila Frantová 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 9 10.2 252.00
10 Rozálie BambuchováRozálie Bambuchová 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 7 10.3 235.00
11 Lucie ŠikováLucie Šiková 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 17 10.7 170.00
Celkem 18 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 1 1:51.7 638.00
2 Tereza UhnákováTereza Uhnáková 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 4 2:02.1 478.00
3 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 3 2:03.1 464.00
4 Adéla NeveseláAdéla Neveselá 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 15 2:04.9 439.00
5 Rozálie BambuchováRozálie Bambuchová 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 5 2:06.2 421.00
6 Ella StřechováElla Střechová 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 2:07.7 401.00
7 Valentýna VeseláValentýna Veselá 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 18 2:09.3 380.00
8 Anna KadlecováAnna Kadlecová 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 7 2:10.0 371.00
9 Veronika OcáskováVeronika Ocásková 05 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 8 2:11.1 358.00
10 Laura PelčákováLaura Pelčáková 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 16 2:11.2 356.00
11 Kamila FrantováKamila Frantová 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 10 2:11.4 354.00
12 Nela WebrováNela Webrová 06 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 12 2:12.1 345.00
13 Elen ČalkovskáElen Čalkovská 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 13 2:13.3 331.00
14 Natálie MalotováNatálie Malotová 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 14 2:13.8 325.00
15 Tereza BednářováTereza Bednářová 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 6 2:14.9 312.00
16 Dominika PleskačováDominika Pleskačová 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 17 2:16.2 297.00
17 Julie OndrováJulie Ondrová 05 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 9 2:23.2 222.00
18 Markéta CoufalováMarkéta Coufalová 06 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 11 2:25.4 200.00
Celkem 18 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 1 2:27.7 722.00
2 Anežka MachotováAnežka Machotová 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 13 2:41.6 555.00
3 Petra DostálováPetra Dostálová 03 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 12 2:44.6 521.00
4 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 4 2:45.0 517.00
5 Petra KnoflíčkováPetra Knoflíčková 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 3 2:45.4 513.00
6 Kateřina HortováKateřina Hortová 04 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 5 2:47.4 491.00
7 Viktorie HolcnerováViktorie Holcnerová 04 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 7 2:49.8 466.00
8 Karolína SlukováKarolína Sluková 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 16 2:50.7 456.00
9 Barbora PiknováBarbora Piknová 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 9 2:51.5 448.00
10 Tereza VelískováTereza Velísková 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 10 2:53.3 430.00
11 Aneta JurnáAneta Jurná 03 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 6 2:55.1 412.00
Jana KalvodováJana Kalvodová 04 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 11 3:00.3 362.00
12 Zuzana LandoriZuzana Landori 02 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 8 3:00.3 362.00
13 Michaela CibulkováMichaela Cibulková 04 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 2 3:00.4 361.00
14 Vendula NovotnáVendula Novotná 04 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 14 3:10.2 276.00
Petra SklenářováPetra Sklenářová 04 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 15 DNS
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 3 3:03.0 635.00
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 4 3:17.2 506.00
3 Michal MašekMichal Mašek 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 15 3:21.4 470.00
4 Martin FlajšingerMartin Flajšinger 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 8 3:22.6 460.00
5 Richard RybanskýRichard Rybanský 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 10 3:27.3 422.00
6 Tobiáš SendlerTobiáš Sendler 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 5 3:27.7 419.00
7 Tomáš HédlTomáš Hédl 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 12 3:28.9 409.00
8 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 18 3:30.9 394.00
9 Matyáš SendlerMatyáš Sendler 06 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 6 3:31.9 386.00
10 David HédlDavid Hédl 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 13 3:32.6 381.00
11 Jan ŚvestkaJan Śvestka 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 2 3:33.0 378.00
12 Patrik SoučekPatrik Souček 05 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 1 3:42.9 306.00
13 Patrik PastorekPatrik Pastorek 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 16 3:44.3 297.00
14 Matěj KarásekMatěj Karásek 06 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 7 3:46.8 280.00
15 Marek StřechaMarek Střecha 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 17 3:49.1 265.00
16 Vojtěch PilátVojtěch Pilát 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 9 3:55.4 226.00
17 Jan BárekJan Bárek 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 11 4:02.6 185.00
18 Tomáš HoncůTomáš Honců 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 14 4:18.0 110.00
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VíškaDavid Víška 03 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 1 4:54.8 590.00
2 Josef KvětonJosef Květon 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 2 4:57.8 572.00
3 Martin KousalMartin Kousal 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 17 5:02.6 545.00
4 Pavel SmetanaPavel Smetana 04 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 6 5:03.2 541.00
5 Adam LičkaAdam Lička 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 5 5:04.5 534.00
6 Samuel RyšavýSamuel Ryšavý 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 8 5:08.0 515.00
7 Adam TrumpešAdam Trumpeš 02 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 7 5:11.2 497.00
8 Jiří PatočkaJiří Patočka 03 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 3 5:16.6 468.00
9 Viktor MagyarViktor Magyar 03 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 11 5:19.6 452.00
10 Stanislav PoloučekStanislav Polouček 04 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 18 5:22.0 440.00
11 Štěpán MusilŠtěpán Musil 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 4 5:24.7 426.00
12 Jan KohoutJan Kohout 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 14 5:29.0 404.00
13 Marek KlugerMarek Kluger 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 5:30.6 396.00
14 Tomáš KrupicaTomáš Krupica 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 9 5:31.2 393.00
15 Pavel HumpolaPavel Humpola 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 10 5:34.2 379.00
16 Marek ToužínMarek Toužín 02 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 16 5:49.0 311.00
17 Lacina DavidLacina David 03 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 15 6:17.3 198.00
Martin KadlecMartin Kadlec 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 12 DNS
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paralič, Drhlík, Magyar, Misař Paralič, Drhlík, Magyar, Misař ZŠ Tišnov nám. 28. října AZŠ Tišnov nám. 28. října A 6 29.2 638.00
2 Dubský, Chrást, Zedníček, Patočka Dubský, Chrást, Zedníček, Patočka ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 3 29.4 622.00
3 Brzobohatý, Strapáč, Hriczo, Krupica Brzobohatý, Strapáč, Hriczo, Krupica Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 7 29.8 592.00
4 Polouček, Toužín, Jašek, Popela Polouček, Toužín, Jašek, Popela ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 8 30.2 562.00
5 Musil, Studený, Petr, Kresáč Musil, Studený, Petr, Kresáč ZŠ Židlochovice AZŠ Židlochovice A 4 30.3 555.00
6 Hutař, Špaček, Dvořáček, Řezáč Hutař, Špaček, Dvořáček, Řezáč ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 2 30.6 533.00
7 Kadlec, Doležal, Buchta, Březina Kadlec, Doležal, Buchta, Březina Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 9 31.0 504.00
Humpola, Smetana, Pavelka, Pokorný Humpola, Smetana, Pavelka, Pokorný ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 1 32.1 430.00
8 Pšenica, Sychra, Lička, Kluger Pšenica, Sychra, Lička, Kluger ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 10 32.1 430.00
9 David, Kotoul, Kratochvíl, Lukosz David, Kotoul, Kratochvíl, Lukosz ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 11 32.3 417.00
Zourek, Víška, Ševčík, Kremz Zourek, Víška, Ševčík, Kremz ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 12 32.9 379.00
10 Květon, Ryšavý, Ursacher, Slanař Květon, Ryšavý, Ursacher, Slanař ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 5 32.9 379.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sosnar, Hanek, Pastorek, Hanek Sosnar, Hanek, Pastorek, Hanek ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 3 32.6 398.00
2 Hédl, Hédl, Čechovič, Černý Hédl, Hédl, Čechovič, Černý ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 7 32.7 391.00
3 Střecha, Zeman, Srnec, Zduba Střecha, Zeman, Srnec, Zduba ZŠ Veverská Bítýška BZŠ Veverská Bítýška B 12 33.8 325.00
4 Bárek, Horáček, Sorád, Jahoda Bárek, Horáček, Sorád, Jahoda ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 6 34.6 280.00
5 Sendler, Śvestka, Zelinka, Pohanka Sendler, Śvestka, Zelinka, Pohanka ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 4 35.4 238.00
6 Sova, Novotný, Honců, Krupička Sova, Novotný, Honců, Krupička ZŠ Veverská Bítýška BZŠ Veverská Bítýška B 9 35.7 224.00
7 Souček, Procházka, Lang, Minařík Souček, Procházka, Lang, Minařík ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 1 35.8 219.00
8 Drahoš, Absolon, Rybanský, Flajšinger Drahoš, Absolon, Rybanský, Flajšinger ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 8 36.5 186.00
9 Černošek, Sedláček, Nejez, Mašek Černošek, Sedláček, Nejez, Mašek ZŠ Tišnov nám. 28. října AZŠ Tišnov nám. 28. října A 11 36.6 182.00
10 Karásek, Sendler, Koňák, Vrbka Karásek, Sendler, Koňák, Vrbka ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 2 36.7 177.00
11 Kocourek, Pilát, Krytinář, Gunár Kocourek, Pilát, Krytinář, Gunár ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 10 37.4 148.00
Melichar, Horák, Vrbka, Matoušek Melichar, Horák, Vrbka, Matoušek ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 5 DNS
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hristová, Kolegarová, Furchová, Kolegarová Hristová, Kolegarová, Furchová, Kolegarová ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 4 32.0 718.00
2 Mezuláníková, Králíková, Valentová, Jelínková Mezuláníková, Králíková, Valentová, Jelínková ZŠ Tišnov nám. 28. října AZŠ Tišnov nám. 28. října A 12 32.7 669.00
3 Sedláková, Ungerová, Štěpánová, Pavelková Sedláková, Ungerová, Štěpánová, Pavelková Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 3 33.3 627.00
4 Kopecká, Kocourková, Daňková, Poláčkoká Kopecká, Kocourková, Daňková, Poláčkoká ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 5 33.9 587.00
5 Holcnerová, Cibulková, Jurná, Sáblíková Holcnerová, Cibulková, Jurná, Sáblíková ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 9 34.2 567.00
6 Vacková, Vondráková, Pochopová, Sluková Vacková, Vondráková, Pochopová, Sluková Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 11 34.3 561.00
7 Nečesalová, Blažková, Burneková, Knoflíčková Nečesalová, Blažková, Burneková, Knoflíčková ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 1 34.9 523.00
8 Landori, Brázdová, Pokorná, Malášková Landori, Brázdová, Pokorná, Malášková ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 2 35.1 510.00
9 Piknová, Velísková, Kalvodová, Doušková Piknová, Velísková, Kalvodová, Doušková Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 8 35.5 486.00
10 Onrůšková, Pejřilová, Krosčákova, Závodníková Onrůšková, Pejřilová, Krosčákova, Závodníková ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 7 35.6 480.00
11 Sklenářová, Machotová, Pokorná, Novotná Sklenářová, Machotová, Pokorná, Novotná Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 10 36.2 444.00
12 Nečasová, Marková, Viktorínová, Sommerová Nečasová, Marková, Viktorínová, Sommerová ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 6 36.5 427.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šubová, Lužová, Šmajsová, Kovarčíková Šubová, Lužová, Šmajsová, Kovarčíková Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 3 35.4 492.00
2 Uhnáková, Cikánová, Bažantová, Chudosovcevová Uhnáková, Cikánová, Bažantová, Chudosovcevová ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 11 35.6 480.00
3 Sigmundová, Prokešová, Dvořáková, Konečná Sigmundová, Prokešová, Dvořáková, Konečná ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 7 35.8 468.00
4 Veselá, Vacková, Dvořáková, Mitášová Veselá, Vacková, Dvořáková, Mitášová ZŠ Tišnov nám. 28. října AZŠ Tišnov nám. 28. října A 12 35.9 462.00
5 Čalkovská, Křwšťáková, Křešťáková, Petrášová Čalkovská, Křwšťáková, Křešťáková, Petrášová ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 6 36.9 404.00
Pleskačová, Pelčáková, Halouzková, Ježová Pleskačová, Pelčáková, Halouzková, Ježová ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 8 37.0 398.00
6 Vaněčková, Bambuchová, Damborská, Grabovská, Unge Vaněčková, Bambuchová, Damborská, Grabovská, Unge Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 1 37.0 398.00
7 Frantová, Střechová, Holá, Masaryková Frantová, Střechová, Holá, Masaryková ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 4 37.5 371.00
8 Kadlecová, Bednářová, Vetýšková, Kameníková Kadlecová, Bednářová, Vetýšková, Kameníková Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 2 37.7 360.00
9 Šiková, Piknová, Irajnová, Neveselá Šiková, Piknová, Irajnová, Neveselá ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 10 38.0 345.00
10 Hašková, Putnová, Sladká, Webrová Hašková, Putnová, Sladká, Webrová ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 5 39.3 280.00
11 Coufalová, Ondrová, Chalupová, Durmiši Coufalová, Ondrová, Chalupová, Durmiši Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 9 40.0 248.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.281.321.361.401.441.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.90 Body
Matyáš HutařMatyáš Hutař
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
03 1.64 496.00
1 Jakub KremzJakub Kremz
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
02 1.64 496.00
Filip MisařFilip Misař
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
02 1.60 464.00
2 Marek TaschMarek Tasch
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
02 1.60 464.00
David ZedníčekDavid Zedníček
ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A
02 1.56 434.00
Jakub ChrástJakub Chrást
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
02 1.56 434.00
3 Vít BřezinaVít Březina
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
03 1.56 434.00
Adam TrumpešAdam Trumpeš
ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A
02 1.52 404.00
Lukáš BuchtaLukáš Buchta
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
02 1.52 404.00
4 Ondřej SlanařOndřej Slanař
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
03 1.52 404.00
Filip DrhlíkFilip Drhlík
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
02 1.48 374.00
5 Marek KlugerMarek Kluger
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
02 1.48 374.00
6 Oliver OndrušíkOliver Ondrušík
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
02 1.44 345.00
Pavel HumpolaPavel Humpola
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
03 1.40 317.00
7 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
02 1.40 317.00
Jakub JašekJakub Jašek
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
03 1.36 290.00
8 Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
02 1.36 290.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.701.741.781.82 Body
Filip KrupičkaFilip Krupička
ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A
18 1.40 317.00
Lukáš NejezLukáš Nejez
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
05 1.40 317.00
1 Michael HorákMichael Horák
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 1.40 317.00
2 Jakub HoráčekJakub Horáček
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
06 1.36 290.00
Vojtěch ZemanVojtěch Zeman
ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A
18 1.32 263.00
3 Petr LangPetr Lang
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
05 1.32 263.00
Rudolf GunárRudolf Gunár
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
05 1.28 237.00
Vojtěch PilátVojtěch Pilát
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
05 1.28 237.00
Kryštof HanekKryštof Hanek
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 1.28 237.00
4 Ondřej ČernýOndřej Černý
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
05 1.28 237.00
Adam LimberskýAdam Limberský
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
05 1.24 212.00
Ondřej DaněkOndřej Daněk
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
05 1.24 212.00
Marek MatoušekMarek Matoušek
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 1.24 212.00
Ondřej JahodaOndřej Jahoda
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
05 1.24 212.00
5 Michal ČernošekMichal Černošek
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
05 1.24 212.00
6 Dušan KrytinářDušan Krytinář
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
05 1.20 188.00
Tomáš SorádTomáš Sorád
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
05 NM 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.82 Body
Hana BlažkováHana Blažková
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
04 1.46 577.00
1 Kateřina ValentováKateřina Valentová
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
04 1.46 577.00
2 JIřina MarkováJIřina Marková
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
04 1.38 491.00
3 Michaela CibulkováMichaela Cibulková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
04 1.34 449.00
Karolína PochopováKarolína Pochopová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
03 1.30 409.00
Barbora NovotnáBarbora Novotná
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
03 1.30 409.00
Sabina PavelkováSabina Pavelková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
03 1.30 409.00
Žaneta VeteškováŽaneta Vetešková
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
03 1.30 409.00
4 Dorotea PokornáDorotea Pokorná
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
04 1.30 409.00
Aneta JurnáAneta Jurná
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
03 1.26 369.00
Adéla BrázdováAdéla Brázdová
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
03 1.26 369.00
5 Denisa MaláškováDenisa Malášková
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
04 1.26 369.00
Denisa KopeckáDenisa Kopecká
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
04 1.22 331.00
Eliška NečasováEliška Nečasová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
02 1.22 331.00
Andrea ŠtěpánováAndrea Štěpánová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
03 1.22 331.00
Valerie KrosčákovaValerie Krosčákova
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
18 1.22 331.00
6 Eliška DouškováEliška Doušková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
02 1.22 331.00
Nikol DaňkováNikol Daňková
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
04 NM 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.78 Body
1 Nela KameníkováNela Kameníková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
05 1.30 409.00
Kristýna MitášováKristýna Mitášová
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
06 1.26 369.00
2 Alexandra HoláAlexandra Holá
ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice
05 1.26 369.00
Věra ChalupováVěra Chalupová
Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice
06 1.22 331.00
3 Adéla SamsonováAdéla Samsonová
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
06 1.22 331.00
Michaela VetýškováMichaela Vetýšková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
05 1.18 293.00
Anna ŠubováAnna Šubová
Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice
04 1.18 293.00
4 Adéla NeveseláAdéla Neveselá
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
05 1.18 293.00
Tereza BednářováTereza Bednářová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
05 1.14 257.00
Adéla CikánováAdéla Cikánová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
06 1.14 257.00
Veronika HalouzkováVeronika Halouzková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
06 1.14 257.00
5 Kristýna VitkováKristýna Vitková
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
06 1.14 257.00
6 Nikola DvořákováNikola Dvořáková
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
06 1.10 222.00
Monika PospíchalováMonika Pospíchalová
ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice
06 NM 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ParaličMarek Paralič
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
02 5.58 0.0 498.00
2 Jakub KremzJakub Kremz
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
02 5.56 0.0 494.00
3 Radim HriczoRadim Hriczo
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
03 5.55 0.0 492.00
4 Viktor MagyarViktor Magyar
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
03 5.05 0.0 392.00
5 Šimon ŠpačekŠimon Špaček
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
03 5.00 0.0 382.00
6 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
04 4.99 0.0 380.00
7 Jakub ChrástJakub Chrást
ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A
02 4.96 0.0 375.00
8 Jakub JašekJakub Jašek
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
03 4.84 0.0 352.00
9 Oliver OndrušíkOliver Ondrušík
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
02 4.81 0.0 346.00
10 Jakub ŘezáčJakub Řezáč
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
02 4.80 0.0 345.00
11 Michal DvořáčekMichal Dvořáček
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
02 4.58 0.0 304.00
12 Radek StudenýRadek Studený
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
03 4.55 0.0 299.00
13 Stanislav PoloučekStanislav Polouček
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
04 4.53 0.0 295.00
14 Miroslav KresáčMiroslav Kresáč
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
03 4.52 0.0 294.00
15 Ondřej DoležalOndřej Doležal
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
04 4.41 0.0 274.00
16 Lacina DavidLacina David
ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A
03 4.26 0.0 249.00
17 Tomáš KotoulTomáš Kotoul
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
04 4.16 0.0 232.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David SosnarDavid Sosnar
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 4.40 0.0 273.00
2 Michal MašekMichal Mašek
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
05 4.31 0.0 257.00
3 Ondřej ČernýOndřej Černý
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
05 4.24 0.0 245.00
4 Tomáš VrbkaTomáš Vrbka
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 4.21 0.0 240.00
5 Michael HorákMichael Horák
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 4.20 0.0 239.00
Lukáš SrnecLukáš Srnec
ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A
18 3.98 0.0 203.00
6 Vít PohankaVít Pohanka
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
05 3.98 0.0 203.00
7 Adam SedláčekAdam Sedláček
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
06 3.91 0.0 191.00
8 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
06 3.90 0.0 190.00
9 Tomáš HoncůTomáš Honců
ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A
18 3.82 0.0 177.00
10 Jaroslav ZdubaJaroslav Zduba
ZŠ Veverská BítýškaZŠ Veverská Bítýška
18 3.77 0.0 170.00
11 Jan BárekJan Bárek
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
05 3.76 0.0 168.00
Jonáš KocourekJonáš Kocourek
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
06 3.69 0.0 158.00
12 Kryštof ZelinkaKryštof Zelinka
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
05 3.69 0.0 158.00
13 Tomáš SorádTomáš Sorád
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
05 3.66 0.0 153.00
14 Adam MinaříkAdam Minařík
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
05 3.62 0.0 147.00
15 Martin FlajšingerMartin Flajšinger
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
05 3.52 0.0 133.00
Ondřej KoňákOndřej Koňák
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
06 NM 0.0 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena VackováHelena Vacková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
02 4.64 0.0 464.00
2 Martina HedbávnáMartina Hedbávná
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
04 4.48 0.0 423.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
03 4.43 0.0 411.00
4 Aneta KolegarováAneta Kolegarová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
02 4.35 0.0 391.00
5 Anna KolegarováAnna Kolegarová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
02 4.29 0.0 376.00
6 Petra MezuláníkováPetra Mezuláníková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
02 4.25 0.0 367.00
7 Denisa SommerováDenisa Sommerová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
04 4.19 0.0 352.00
8 Nikol SedlákováNikol Sedláková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
03 4.16 0.0 345.00
9 Sofie BurnekováSofie Burneková
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
04 4.06 0.0 322.00
10 Kateřina NečesalováKateřina Nečesalová
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
03 4.00 0.0 308.00
11 Petra SklenářováPetra Sklenářová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
04 3.89 0.0 283.00
12 Barbora PiknováBarbora Piknová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
02 3.86 0.0 276.00
13 Barbora VondrákováBarbora Vondráková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
04 3.84 0.0 272.00
14 Beata PoláčkokáBeata Poláčkoká
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
04 3.81 0.0 265.00
15 Petra PokornáPetra Pokorná
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
02 3.79 0.0 261.00
16 Sabina PavelkováSabina Pavelková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
03 3.59 0.0 218.00
17 Valerie KrosčákovaValerie Krosčákova
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
18 3.57 0.0 214.00
18 Eva ZávodníkováEva Závodníková
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
04 3.46 0.0 192.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna MitášováKristýna Mitášová
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
06 4.13 0.0 338.00
2 Karolína LužováKarolína Lužová
Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice
05 4.00 0.0 308.00
3 Barbora KovarčíkováBarbora Kovarčíková
Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice
05 3.80 0.0 263.00
4 Tereza GrabovskáTereza Grabovská
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
05 3.79 0.0 261.00
5 Věra ChalupováVěra Chalupová
Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice
06 3.74 0.0 250.00
6 Alexandra HoláAlexandra Holá
ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice
05 3.73 0.0 248.00
7 Michaela VetýškováMichaela Vetýšková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
05 3.71 0.0 244.00
8 Tereza UhnákováTereza Uhnáková
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 3.67 0.0 235.00
9 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
06 3.65 0.0 231.00
10 Adéla BažantováAdéla Bažantová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 3.60 0.0 220.00
11 Anna KadlecováAnna Kadlecová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
05 3.59 0.0 218.00
12 Adéla CikánováAdéla Cikánová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
06 3.55 0.0 210.00
13 Ella StřechováElla Střechová
ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice
05 3.54 0.0 208.00
14 Natálie MalotováNatálie Malotová
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
05 3.47 0.0 194.00
Veronika HalouzkováVeronika Halouzková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
06 3.44 0.0 188.00
15 Šárka HaškováŠárka Hašková
ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice
05 3.44 0.0 188.00
16 Tereza PetrášováTereza Petrášová
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
04 3.41 0.0 182.00
17 Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
06 3.37 0.0 174.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
03 09.67 0.0 508.00
2 Adéla BrázdováAdéla Brázdová
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
03 08.83 0.0 453.00
Tereza KrálíkováTereza Králíková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
03 08.78 0.0 450.00
3 Petra KnoflíčkováPetra Knoflíčková
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
03 08.78 0.0 450.00
4 Magdaléna WeisováMagdaléna Weisová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
03 08.54 0.0 434.00
5 Aneta UngerováAneta Ungerová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
03 08.43 0.0 427.00
6 Štěpánka NovotnáŠtěpánka Novotná
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
04 08.33 0.0 421.00
7 Eliška DouškováEliška Doušková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
02 08.04 0.0 402.00
8 Petra PokornáPetra Pokorná
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
02 07.90 0.0 393.00
9 Adéla SáblíkováAdéla Sáblíková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
02 07.47 0.0 365.00
10 Ivona ZavřelováIvona Zavřelová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
03 07.45 0.0 364.00
11 Adéla ViktorínováAdéla Viktorínová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
03 07.13 0.0 343.00
12 Zuzka PejřilováZuzka Pejřilová
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
03 07.07 0.0 340.00
13 Magda BurianováMagda Burianová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
02 06.64 0.0 312.00
14 Žaneta VeteškováŽaneta Vetešková
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
03 06.61 0.0 310.00
15 Dorotea PokornáDorotea Pokorná
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
04 06.60 0.0 309.00
16 Zdeňka KocourkováZdeňka Kocourková
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
02 06.06 0.0 275.00
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf CahaRudolf Caha
ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A
03 11.75 0.0 591.00
2 Lukáš BuchtaLukáš Buchta
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
02 11.73 0.0 590.00
3 Ondřej SlanařOndřej Slanař
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
03 11.37 0.0 568.00
4 Denis UrsacherDenis Ursacher
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
02 11.34 0.0 566.00
5 Šimon MerhoutŠimon Merhout
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
04 11.00 0.0 546.00
6 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
02 10.86 0.0 537.00
7 Jindřich PavelkaJindřich Pavelka
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
03 10.67 0.0 526.00
8 Filip ZourekFilip Zourek
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
02 10.48 0.0 515.00
9 Jan BalášJan Baláš
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
02 10.26 0.0 501.00
10 Vít BřezinaVít Březina
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
03 10.20 0.0 498.00
11 Filip PšenicaFilip Pšenica
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
02 09.39 0.0 449.00
Tomáš PokornýTomáš Pokorný
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
02 09.26 0.0 441.00
12 Robert GunárRobert Gunár
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
02 09.26 0.0 441.00
13 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A
03 09.19 0.0 437.00
14 Marek PopelaMarek Popela
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
04 09.04 0.0 428.00
15 Tomáš KotoulTomáš Kotoul
ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A
04 08.96 0.0 423.00
16 Ondřej DoležalOndřej Doležal
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
04 08.06 0.0 370.00
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Petra DostálováPetra Dostálová
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
03 00.00 0.0
Zuzka PejřilováZuzka Pejřilová
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
03 00.00 0.0
Zdeňka KocourkováZdeňka Kocourková
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
02 00.00 0.0
Celkem 3 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík 02 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0520
Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 1017
MS Martin KousalMartin Kousal 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0545
Michal DvořáčekMichal Dvořáček 02 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0533
Šimon ŠpačekŠimon Špaček 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0902
Matyáš HutařMatyáš Hutař 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 1073
Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 1370
Marek ParaličMarek Paralič 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 1263
Radim HriczoRadim Hriczo 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 1691
Filip PšenicaFilip Pšenica 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0449
Radek StudenýRadek Studený 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0876
Adam MusilAdam Musil 04 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0577
David ZedníčekDavid Zedníček 02 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 0434
Jakub ChrástJakub Chrást 02 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 0809
Jan DubskýJan Dubský 02 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 1087
David VíškaDavid Víška 03 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 1110
Filip ZourekFilip Zourek 02 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0515
Martin PetrMartin Petr 02 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0000
Jiří BrzobohatýJiří Brzobohatý 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Štěpán MusilŠtěpán Musil 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0426
Pavel SmetanaPavel Smetana 04 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0541
Pavel HumpolaPavel Humpola 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0000
Tomáš KrupicaTomáš Krupica 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Martin KadlecMartin Kadlec 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Jan KohoutJan Kohout 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0404
Stanislav PoloučekStanislav Polouček 04 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0440
Marek ToužínMarek Toužín 02 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0000
Lacina DavidLacina David 03 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 0249
Jiří PatočkaJiří Patočka 03 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 1075
Samuel RyšavýSamuel Ryšavý 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0515
Adam TrumpešAdam Trumpeš 02 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 0497
Viktor MagyarViktor Magyar 03 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0844
Josef KvětonJosef Květon 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0572
Adam LičkaAdam Lička 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0534
Vojtěch SychraVojtěch Sychra 03 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0000
Marek KlugerMarek Kluger 02 ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 0374
Filip MisařFilip Misař 02 ZŠ Tišnov nám. 28. října AZŠ Tišnov nám. 28. října A 0464
Miroslav KresáčMiroslav Kresáč 03 ZŠ Židlochovice AZŠ Židlochovice A 0555
Denis UrsacherDenis Ursacher 02 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0566
Ondřej SlanařOndřej Slanař 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0972
Tomáš KotoulTomáš Kotoul 04 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 0000
Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 03 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 0437
Jakub LukoszJakub Lukosz 03 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 0000
Jakub JašekJakub Jašek 03 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 1204
Marek PopelaMarek Popela 04 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0000
Jakub KremzJakub Kremz 02 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0990
Ondřej DoležalOndřej Doležal 04 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Lukáš BuchtaLukáš Buchta 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0590
Vít BřezinaVít Březina 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0932
Jindřich PavelkaJindřich Pavelka 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0526
Tomáš PokornýTomáš Pokorný 02 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0000
Jakub ŘezáčJakub Řezáč 02 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0345
Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0854
Jan BalášJan Baláš 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0501
Robert GunárRobert Gunár 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0000
Rudolf CahaRudolf Caha 03 ZŠ a MŠ Pohořelice AZŠ a MŠ Pohořelice A 0591
Šimon MerhoutŠimon Merhout 04 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0546
Oliver OndrušíkOliver Ondrušík 02 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0691
Marek TaschMarek Tasch 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0464
Celkem 59 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Richard RybanskýRichard Rybanský 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0422
Jan ŚvestkaJan Śvestka 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0592
Patrik PastorekPatrik Pastorek 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0000
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 1498
David SosnarDavid Sosnar 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0661
Lukáš NejezLukáš Nejez 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0782
Adam SedláčekAdam Sedláček 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0253
Michal ČernošekMichal Černošek 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0000
Tomáš KrupičkaTomáš Krupička 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 0000
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 0750
Miroslav SovaMiroslav Sova 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 0388
Petr LangPetr Lang 05 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0581
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 06 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0190
Patrik SoučekPatrik Souček 05 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0778
Dominik AbsolonDominik Absolon 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0364
Tomáš DrahošTomáš Drahoš 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0388
Jonáš KocourekJonáš Kocourek 06 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0158
Tobiáš SendlerTobiáš Sendler 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0633
David HédlDavid Hédl 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0000
Tomáš HoncůTomáš Honců 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 0177
Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 0657
Marek StřechaMarek Střecha 18 ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A 0265
Matěj KarásekMatěj Karásek 06 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0000
Matyáš SendlerMatyáš Sendler 06 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0386
Martin FlajšingerMartin Flajšinger 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0460
Jan BárekJan Bárek 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0448
Vojtěch PilátVojtěch Pilát 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0237
Michal MašekMichal Mašek 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0727
Tomáš HédlTomáš Hédl 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0409
Kryštof HanekKryštof Hanek 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0743
Martin ČechovičMartin Čechovič 05 ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 0663
Ondřej ČernýOndřej Černý 05 ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 0482
Lukáš SrnecLukáš Srnec 18 ZŠ Veverská Bítýška BZŠ Veverská Bítýška B 0528
Jaroslav ZdubaJaroslav Zduba 18 ZŠ Veverská Bítýška BZŠ Veverská Bítýška B 0252
Filip KrupičkaFilip Krupička 18 ZŠ Veverská Bítýška BZŠ Veverská Bítýška B 0317
Ondřej KoňákOndřej Koňák 06 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0000
Martin VrbkaMartin Vrbka 05 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0255
Adam MinaříkAdam Minařík 05 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0147
Šimon MelicharŠimon Melichar 06 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0305
Michael HorákMichael Horák 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0317
Tomáš VrbkaTomáš Vrbka 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0499
Marek MatoušekMarek Matoušek 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0000
Jakub HoráčekJakub Horáček 06 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0661
Tomáš SorádTomáš Sorád 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0153
Ondřej JahodaOndřej Jahoda 05 ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna 0585
Dušan KrytinářDušan Krytinář 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0000
Rudolf GunárRudolf Gunár 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0237
Kryštof ZelinkaKryštof Zelinka 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0459
Vít PohankaVít Pohanka 05 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0464
Jakub BačaJakub Bača 05 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0208
Ondřej DaněkOndřej Daněk 05 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0262
Adam LimberskýAdam Limberský 05 ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice 0212
Celkem 52 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej JahodaOndřej Jahoda
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
05 57.61 0.0 373.00
2 Jakub HoráčekJakub Horáček
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
06 57.37 0.0 371.00
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A
18 50.36 0.0 311.00
4 Šimon MelicharŠimon Melichar
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
06 49.68 0.0 305.00
5 Martin ČechovičMartin Čechovič
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
05 45.81 0.0 272.00
6 Ondřej DaněkOndřej Daněk
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
05 44.50 0.0 262.00
7 Vít PohankaVít Pohanka
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
05 44.40 0.0 261.00
8 Tomáš DrahošTomáš Drahoš
ZŠ Újezd u BrnaZŠ Újezd u Brna
05 44.24 0.0 259.00
9 Tomáš VrbkaTomáš Vrbka
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 44.19 0.0 259.00
10 Martin VrbkaMartin Vrbka
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
05 43.66 0.0 255.00
11 Jaroslav ZdubaJaroslav Zduba
ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A
18 43.34 0.0 252.00
12 Adam MinaříkAdam Minařík
ZŠ a MŠ PohořeliceZŠ a MŠ Pohořelice
05 41.52 0.0 237.00
13 Lukáš SrnecLukáš Srnec
ZŠ Veverská Bítýška AZŠ Veverská Bítýška A
18 41.03 0.0 233.00
14 Kryštof ZelinkaKryštof Zelinka
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
05 39.58 0.0 221.00
15 Jakub BačaJakub Bača
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
05 38.00 0.0 208.00
16 Rudolf GunárRudolf Gunár
ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840
05 35.50 0.0 187.00
17 Tomáš HédlTomáš Hédl
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
05 34.90 0.0 183.00
Celkem 17 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Beata PoláčkokáBeata Poláčkoká 04 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0265
Barbora VondrákováBarbora Vondráková 04 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Natálie FurchováNatálie Furchová 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 2187
Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0391
Desislava HristováDesislava Hristová 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0635
Andrea ŠtěpánováAndrea Štěpánová 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0939
Aneta UngerováAneta Ungerová 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 1744
Nikol SedlákováNikol Sedláková 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0345
Karolína PochopováKarolína Pochopová 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1044
Sofie BurnekováSofie Burneková 04 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0845
Kateřina NečesalováKateřina Nečesalová 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0864
Kateřina ValentováKateřina Valentová 04 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 1246
Tereza KrálíkováTereza Králíková 03 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 1226
Petra MezuláníkováPetra Mezuláníková 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0747
Nikol DaňkováNikol Daňková 04 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0587
MS Zdeňka KocourkováZdeňka Kocourková 02 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0831
Denisa KopeckáDenisa Kopecká 04 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0887
Hana BlažkováHana Blažková 04 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 1444
Helena VackováHelena Vacková 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1801
Barbora PiknováBarbora Piknová 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0724
Jana KalvodováJana Kalvodová 04 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Tereza VelískováTereza Velísková 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0430
Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0893
Anežka MachotováAnežka Machotová 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0555
Karolína SlukováKarolína Sluková 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0456
Petra SklenářováPetra Sklenářová 04 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0283
Kateřina HortováKateřina Hortová 04 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0491
Zuzana LandoriZuzana Landori 02 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0000
Petra KnoflíčkováPetra Knoflíčková 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0963
Adéla OnrůškováAdéla Onrůšková 02 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0000
Vendula NovotnáVendula Novotná 04 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0276
Petra DostálováPetra Dostálová 03 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0521
Aneta JurnáAneta Jurná 03 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0412
Michaela CibulkováMichaela Cibulková 04 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0449
Viktorie HolcnerováViktorie Holcnerová 04 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0466
Adéla SáblíkováAdéla Sáblíková 02 ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 0000
Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 ZŠ Tišnov nám. 28. října AZŠ Tišnov nám. 28. října A 0919
Zuzka PejřilováZuzka Pejřilová 03 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0340
Valerie KrosčákovaValerie Krosčákova 18 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0545
Eva ZávodníkováEva Závodníková 04 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0000
Sabina PavelkováSabina Pavelková 03 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0409
MS Magda BurianováMagda Burianová 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Dorotea PokornáDorotea Pokorná 04 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0409
Barbora NovotnáBarbora Novotná 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Eliška DouškováEliška Doušková 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0402
Eliška NečasováEliška Nečasová 02 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0000
JIřina MarkováJIřina Marková 04 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0491
Adéla ViktorínováAdéla Viktorínová 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0343
Denisa SommerováDenisa Sommerová 04 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0000
Adéla BrázdováAdéla Brázdová 03 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0453
Petra PokornáPetra Pokorná 02 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0000
Denisa MaláškováDenisa Malášková 04 ZŠ Tišnov, Smíškova 840ZŠ Tišnov, Smíškova 840 0369
Magdaléna WeisováMagdaléna Weisová 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0434
Žaneta VeteškováŽaneta Vetešková 03 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0409
Štěpánka NovotnáŠtěpánka Novotná 04 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0421
Ivona ZavřelováIvona Zavřelová 03 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0364
Martina HedbávnáMartina Hedbávná 04 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0423
Celkem 57 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Sára ŠmajsováSára Šmajsová 04 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 0000
Kamila FrantováKamila Frantová 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0725
Tereza PutnováTereza Putnová 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0458
Šárka HaškováŠárka Hašková 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0369
Nikola DvořákováNikola Dvořáková 06 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0680
Rozálie BambuchováRozálie Bambuchová 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0819
Vendula VackováVendula Vacková 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0685
Valentýna VeseláValentýna Veselá 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0886
Dominika DamborskáDominika Damborská 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0369
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0787
Pavlina PiknováPavlina Piknová 06 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0308
Adéla ProkešováAdéla Prokešová 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0000
Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 1194
Lucie ŠikováLucie Šiková 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0000
Tereza UhnákováTereza Uhnáková 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0715
Karolína LužováKarolína Lužová 05 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 1435
Anna ŠubováAnna Šubová 04 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 0799
Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová 06 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0601
Karolína VaněčkováKarolína Vaněčková 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0458
Tereza UhnákováTereza Uhnáková 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0478
Adéla NeveseláAdéla Neveselá 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0732
Elen ČalkovskáElen Čalkovská 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0735
Natálie MalotováNatálie Malotová 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0194
Markéta CoufalováMarkéta Coufalová 06 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 0000
Julie OndrováJulie Ondrová 05 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 0222
Veronika OcáskováVeronika Ocásková 05 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 0628
Markéta KonečnáMarkéta Konečná 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0471
Dominika PleskačováDominika Pleskačová 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0000
Laura PelčákováLaura Pelčáková 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0356
Veronika SladkáVeronika Sladká 06 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0353
Nela WebrováNela Webrová 06 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0372
Anna KadlecováAnna Kadlecová 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0371
Tereza BednářováTereza Bednářová 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Adéla CikánováAdéla Cikánová 06 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0257
Adéla BažantováAdéla Bažantová 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0220
Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0000
Karolína KřwšťákováKarolína Křwšťáková 06 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0000
Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková 06 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0000
Tereza PetrášováTereza Petrášová 04 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0182
Barbora KovarčíkováBarbora Kovarčíková 05 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 0263
Věra ChalupováVěra Chalupová 06 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 0331
Tereza DurmišiTereza Durmiši 04 Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice 0279
Tereza GrabovskáTereza Grabovská 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0605
Anika Elsa UngeAnika Elsa Unge 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0516
MS Michaela VetýškováMichaela Vetýšková 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0537
MS Nela KameníkováNela Kameníková 05 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0409
Ella StřechováElla Střechová 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0609
Alexandra HoláAlexandra Holá 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0617
Denisa MasarykováDenisa Masaryková 06 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0000
Veronika HalouzkováVeronika Halouzková 06 ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 0000
Anna JežováAnna Ježová 05 ZŠ Tišnov nám. 28. října BZŠ Tišnov nám. 28. října B 0328
Kristýna MitášováKristýna Mitášová 06 ZŠ Tišnov nám. 28. října AZŠ Tišnov nám. 28. října A 0707
Sofie ChudosovcevováSofie Chudosovcevová 05 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 0346
Anna ŠustováAnna Šustová 05 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0000
Karolina VágnerováKarolina Vágnerová 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0000
Marie CivínováMarie Civínová 05 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0178
Adéla SamsonováAdéla Samsonová 06 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 0331
Monika PospíchalováMonika Pospíchalová 06 ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice 0000
Kristýna VitkováKristýna Vitková 06 ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov 0257
Celkem 59 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anika Elsa UngeAnika Elsa Unge
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
05 52.93 0.0 516.00
2 Markéta KonečnáMarkéta Konečná
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 49.33 0.0 471.00
3 Nela WebrováNela Webrová
ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice
06 41.36 0.0 372.00
4 Veronika SladkáVeronika Sladká
ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice
06 39.80 0.0 353.00
5 Sofie ChudosovcevováSofie Chudosovcevová
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
05 39.20 0.0 346.00
6 Tereza GrabovskáTereza Grabovská
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
05 39.08 0.0 344.00
7 Anna ŠustováAnna Šustová
ZŠ a MŠ Dolní KouniceZŠ a MŠ Dolní Kounice
05 38.70 0.0 339.00
8 Anna JežováAnna Ježová
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
05 37.76 0.0 328.00
9 Karolína VaněčkováKarolína Vaněčková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
05 34.47 0.0 288.00
10 Tereza DurmišiTereza Durmiši
Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice
04 33.65 0.0 279.00
11 Veronika OcáskováVeronika Ocásková
Gymnázium ŽidlochoviceGymnázium Židlochovice
05 32.91 0.0 270.00
12 Vendula VackováVendula Vacková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
06 28.95 0.0 223.00
13 Marie CivínováMarie Civínová
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
05 25.09 0.0 178.00
14 Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
06 22.00 0.0 143.00
15 Laura PelčákováLaura Pelčáková
ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října
06 20.83 0.0 130.00
16 Karolina VágnerováKarolina Vágnerová
ZŠ Mokrá-HorákovZŠ Mokrá-Horákov
05 20.78 0.0 129.00
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 1691
2 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 1370
3 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 1263
4 ZŠ Újezd u Brna{8} 1204
5 ZŠ Újezd u Brna{8} 1110
6 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 1087
7 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 1075
8 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 1073
9 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 1017
10 ZŠ Újezd u Brna{8} 990
11 ZŠ Židlochovice{8} 972
12 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 932
13 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 902
14 ZŠ Židlochovice{8} 876
15 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 854
16 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 844
17 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 809
18 ZŠ Židlochovice{8} 691
19 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 591
20 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 590
21 ZŠ Židlochovice{8} 577
22 ZŠ Židlochovice{8} 572
23 ZŠ Židlochovice{8} 566
24 ZŠ Židlochovice{8} 555
25 ZŠ Újezd u Brna{8} 546
26 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 545
27 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 541
28 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 534
29 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 533
30 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 526
31 ZŠ Újezd u Brna{8} 520
32 ZŠ Újezd u Brna{8} 515
32 ZŠ Židlochovice{8} 515
34 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 501
35 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 497
36 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 464
36 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 464
38 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 449
39 ZŠ Újezd u Brna{8} 440
40 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 437
41 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 434
42 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 426
43 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 404
44 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 374
45 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 345
46 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 249
47 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 0
47 ZŠ Újezd u Brna{8} 0
47 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 0
47 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 0
47 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 0
47 ZŠ Židlochovice{8} 0
47 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 0
47 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 0
47 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 0
47 ZŠ Újezd u Brna{8} 0
47 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 0
47 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 0
47 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 0
Celkem 59 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Židlochovice{8} 1498
2 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 782
3 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 778
4 ZŠ Veverská Bítýška{8} 750
5 ZŠ Židlochovice{8} 743
6 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 727
7 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 663
8 ZŠ Židlochovice{8} 661
8 ZŠ Újezd u Brna{8} 661
10 ZŠ Veverská Bítýška{8} 657
11 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 633
12 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 592
13 ZŠ Újezd u Brna{8} 585
14 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 581
15 ZŠ Veverská Bítýška{8} 528
16 ZŠ Židlochovice{8} 499
17 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 482
18 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 464
19 ZŠ Újezd u Brna{8} 460
20 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 459
21 ZŠ Újezd u Brna{8} 448
22 ZŠ Újezd u Brna{8} 422
23 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 409
24 ZŠ Veverská Bítýška{8} 388
24 ZŠ Újezd u Brna{8} 388
26 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 386
27 ZŠ Újezd u Brna{8} 364
28 ZŠ Veverská Bítýška{8} 317
28 ZŠ Židlochovice{8} 317
30 ZŠ Židlochovice{8} 305
31 ZŠ Veverská Bítýška{8} 265
32 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 262
33 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 255
34 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 253
35 ZŠ Veverská Bítýška{8} 252
36 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 237
36 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 237
38 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 212
39 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 208
40 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 190
41 ZŠ Veverská Bítýška{8} 177
42 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 158
43 ZŠ Újezd u Brna{8} 153
44 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 147
45 ZŠ Židlochovice{8} 0
45 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 0
45 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 0
45 ZŠ Veverská Bítýška{8} 0
45 ZŠ Židlochovice{8} 0
45 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 0
45 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 0
45 ZŠ a MŠ Pohořelice{8} 0
Celkem 52 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Židlochovice{8} 2187
2 Gymnáyium Tišnov{8} 1801
3 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 1744
4 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 1444
5 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 1246
6 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 1226
7 Gymnáyium Tišnov{8} 1044
8 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 963
9 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 939
10 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 919
11 ZŠ Židlochovice{8} 893
12 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 887
13 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 864
14 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 845
15 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 831
16 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 747
17 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 724
18 ZŠ Židlochovice{8} 635
19 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 587
20 Gymnáyium Tišnov{8} 555
21 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 545
22 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 521
23 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 491
23 ZŠ Židlochovice{8} 491
25 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 466
26 Gymnáyium Tišnov{8} 456
27 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 453
28 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 449
29 ZŠ Židlochovice{8} 434
30 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 430
31 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 423
32 Gymnáyium Tišnov{8} 421
33 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 412
34 ZŠ Židlochovice{8} 409
34 Gymnáyium Tišnov{8} 409
34 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 409
37 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 402
38 ZŠ Židlochovice{8} 391
39 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 369
40 Gymnáyium Tišnov{8} 364
41 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 345
42 ZŠ Židlochovice{8} 343
43 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 340
44 Gymnáyium Tišnov{8} 283
45 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 276
46 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 265
47 Gymnáyium Tišnov{8} 0
47 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 0
47 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 0
47 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 0
47 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 0
47 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 0
47 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 0
47 ZŠ Židlochovice{8} 0
47 ZŠ Tišnov, Smíškova 840{8} 0
47 ZŠ Židlochovice{8} 0
47 Gymnáyium Tišnov{8} 0
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Židlochovice{8} 1435
2 ZŠ Židlochovice{8} 1194
3 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 886
4 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 819
5 Gymnázium Židlochovice{8} 799
6 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 787
7 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 735
8 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 732
9 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 725
10 ZŠ Židlochovice{8} 715
11 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 707
12 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 685
13 ZŠ Židlochovice{8} 680
14 Gymnázium Židlochovice{8} 628
15 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 617
16 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 609
17 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 605
18 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 601
19 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 537
20 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 516
21 ZŠ Židlochovice{8} 478
22 ZŠ Židlochovice{8} 471
23 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 458
23 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 458
25 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 409
26 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 372
27 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 371
28 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 369
28 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 369
30 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 356
31 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 353
32 ZŠ Židlochovice{8} 346
33 Gymnázium Židlochovice{8} 331
33 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 331
35 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 328
36 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 308
37 Gymnázium Židlochovice{8} 279
38 Gymnázium Židlochovice{8} 263
39 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 257
39 ZŠ Židlochovice{8} 257
41 Gymnázium Židlochovice{8} 222
42 ZŠ Židlochovice{8} 220
43 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 194
44 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 182
45 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 178
46 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 0
46 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 0
46 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 0
46 ZŠ a MŠ Dolní Kounice{8} 0
46 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 0
46 Gymnázium Židlochovice{8} 0
46 ZŠ Tišnov nám. 28. října{8} 0
46 ZŠ Židlochovice{8} 0
46 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 0
46 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 0
46 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 0
46 ZŠ Židlochovice{8} 0
46 ZŠ Mokrá-Horákov{8} 0
46 Gymnázium Židlochovice{8} 0
Celkem 59 závodníků