Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Břeclav, Kategorie III a IV
Břeclav (16. 5. 2018)skok daleký - Žáci
(st, 16.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim HřebačkaRadim Hřebačka
Základní škola Břeclav Kome... |
03 | 5.60 | 0.0 | 502.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub HalášekJakub Halášek
Základní škola Břeclav Kome... |
02 | 5.57 | 0.0 | 496.00 | ||||||||||||||
3 |
Vít HlavenkaVít Hlavenka
ZŠ Břeclav Slovácká |
03 | 5.45 | 0.0 | 471.00 | ||||||||||||||
4 |
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
ZŠ Břeclav Slovácká |
02 | 5.35 | 0.0 | 451.00 | ||||||||||||||
5 |
Tadeáš MankTadeáš Mank
ZŠ Břeclav Slovácká |
02 | 4.98 | 0.0 | 378.00 | ||||||||||||||
6 |
Richard KrutákRichard Kruták
ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1 |
04 | 4.88 | 0.0 | 360.00 | ||||||||||||||
7 |
Pavel KurialPavel Kurial
Gymnázium Břeclav |
03 | 4.75 | 0.0 | 335.00 | ||||||||||||||
8 |
Samuel TalábSamuel Taláb
ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1 |
03 | 4.74 | 0.0 | 333.00 | ||||||||||||||
9 |
Marek MagulaMarek Magula
Gymnázium Břeclav |
02 | 4.69 | 0.0 | 324.00 | ||||||||||||||
10 |
Jiří LašekJiří Lašek
Gymnázium Břeclav |
03 | 4.56 | 0.0 | 301.00 | ||||||||||||||
11 |
Tomáš KováčTomáš Kováč
ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1 |
04 | 4.54 | 0.0 | 297.00 | ||||||||||||||
12 |
Samuel HerzaSamuel Herza
Základní škola Břeclav Kome... |
04 | 4.26 | 0.0 | 249.00 | ||||||||||||||
13 |
Lukáš OpavskýLukáš Opavský
Základní škola Břeclav, Na ... |
03 | 3.98 | 0.0 | 203.00 | ||||||||||||||
14 |
Lukáš KochanLukáš Kochan
Základní škola Břeclav, Na ... |
04 | 3.89 | 0.0 | 188.00 | ||||||||||||||
15 |
Filip NavrátilFilip Navrátil
Základní škola Břeclav, Na ... |
04 | 3.75 | 0.0 | 167.00 | ||||||||||||||
MS |
Jakub HrubýJakub Hrubý
Gymnázium Břeclav |
04 | 4.32 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 16.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej ZapletalOndřej Zapletal
Základní škola Břeclav, Na ... |
05 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
1 |
Filip VlašicFilip Vlašic
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.40 | 0.0 | 273.00 | ||||||||||||||
2 |
Tadeáš PařenicaTadeáš Pařenica
Základní škola Břeclav Kome... |
05 | 4.36 | 0.0 | 266.00 | ||||||||||||||
3 |
Filip StaněkFilip Staněk
Základní škola Břeclav, Na ... |
06 | 4.18 | 0.0 | 235.00 | ||||||||||||||
4 |
Dominik BařinaDominik Bařina
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.11 | 0.0 | 224.00 | ||||||||||||||
5 |
Kryštof HasíkKryštof Hasík
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.06 | 0.0 | 215.00 | ||||||||||||||
6 |
Ondřej GajdošOndřej Gajdoš
Základní škola Břeclav Kome... |
05 | 4.04 | 0.0 | 212.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 16.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie KošutkováViktorie Košutková
Základní škola Břeclav, Na ... |
03 | 4.87 | 0.0 | 524.00 | ||||||||||||||
2 |
Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková
ZŠ Břeclav Slovácká |
04 | 4.42 | 0.0 | 408.00 | ||||||||||||||
3 |
Radka HelešicováRadka Helešicová
Základní škola Břeclav Kome... |
04 | 4.39 | 0.0 | 401.00 | ||||||||||||||
4 |
Soňa BaránkováSoňa Baránková
Základní škola Břeclav Kome... |
03 | 4.32 | 0.0 | 384.00 | ||||||||||||||
5 |
Vanesa MartincováVanesa Martincová
ZŠ Dolní Věstonice A |
04 | 4.21 | 0.0 | 357.00 | ||||||||||||||
6 |
Lucie MichnováLucie Michnová
ZŠ Dolní Věstonice A |
04 | 4.17 | 0.0 | 347.00 | ||||||||||||||
7 |
Klára KachyňováKlára Kachyňová
ZŠ Břeclav Slovácká |
04 | 4.14 | 0.0 | 340.00 | ||||||||||||||
8 |
Veronika PrágerováVeronika Prágerová
ZŠ Dolní Věstonice |
02 | 3.96 | 0.0 | 299.00 | ||||||||||||||
9 |
Leona MihalíkováLeona Mihalíková
Gymnázium Břeclav |
03 | 3.87 | 0.0 | 279.00 | ||||||||||||||
10 |
Tereza KašparováTereza Kašparová
Základní škola Břeclav Kome... |
04 | 3.84 | 0.0 | 272.00 | ||||||||||||||
11 |
Linda KaňováLinda Kaňová
Gymnázium Břeclav |
03 | 3.57 | 0.0 | 214.00 | ||||||||||||||
12 |
M. RaclavskáM. Raclavská
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 3.50 | 0.0 | 200.00 | ||||||||||||||
13 |
Tereza ČechováTereza Čechová
Základní škola Břeclav, Na ... |
02 | 3.18 | 0.0 | 139.00 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 16.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VrzalováTereza Vrzalová
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.54 | 0.0 | 438.00 | ||||||||||||||
2 |
Jana PiškulováJana Piškulová
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.40 | 0.0 | 403.00 | ||||||||||||||
3 |
Kristýna HricováKristýna Hricová
Základní škola Břeclav Kome... |
05 | 4.33 | 0.0 | 386.00 | ||||||||||||||
4 |
Eliška FikejsováEliška Fikejsová
Základní škola Břeclav Kome... |
05 | 3.93 | 0.0 | 292.00 | ||||||||||||||
5 |
Sára VladárováSára Vladárová
ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1 |
05 | 3.92 | 0.0 | 290.00 | ||||||||||||||
6 |
Tereza NěmečkováTereza Němečková
ZŠ Břeclav Slovácká |
06 | 3.74 | 0.0 | 250.00 | ||||||||||||||
7 |
Tereza KubíkováTereza Kubíková
Základní škola Břeclav Kome... |
05 | 3.70 | 0.0 | 242.00 | ||||||||||||||
8 |
Elen GilarováElen Gilarová
Základní škola Břeclav, Na ... |
05 | 3.35 | 0.0 | 170.00 | ||||||||||||||
9 |
Natálie NešporováNatálie Nešporová
ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1 |
05 | 3.32 | 0.0 | 165.00 | ||||||||||||||
10 |
Michaela ŠimkováMichaela Šimková
ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1 |
05 | 3.27 | 0.0 | 155.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |