výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Havlíčkův Brod, Kategorie IV

Světlá nad Sázavou (16. 5. 2018)

60 m - Žáci

(út, 15.5.2018 - 23:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StrašíkVáclav Strašík 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 07.4 668.00
2 Michal HlaváčekMichal Hlaváček 04 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 07.6 607.00
3 Ondřej HanuliakOndřej Hanuliak 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 07.6 607.00
4 Pavel KubátPavel Kubát 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 07.8 548.00
5 Vojtěch LebedaVojtěch Lebeda 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 07.8 548.00
6 Pavel BártaPavel Bárta 03 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 07.8 548.00
7 Jakub PazderkaJakub Pazderka 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 07.8 548.00
8 Tadeáš HaklTadeáš Hakl 02 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 07.9 520.00
9 Frederik MichalčíkFrederik Michalčík 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 07.9 520.00
10 Robin KolářRobin Kolář 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 07.9 520.00
11 Radoslav SmejkalRadoslav Smejkal 02 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 08.0 492.00
12 Dominik KůrkaDominik Kůrka 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 08.0 492.00
13 Filip DymákFilip Dymák 03 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 08.1 465.00
14 Hynek FilipHynek Filip 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 08.2 439.00
15 Milan KožnarMilan Kožnar 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 08.2 439.00
16 Pavel ZhřívalPavel Zhříval 04 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 08.2 439.00
17 Vojtěch BeznoskaVojtěch Beznoska 03 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 08.2 439.00
18 Matěj CísařMatěj Císař 04 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 08.3 413.00
19 David MuzikářDavid Muzikář 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 08.3 413.00
20 Jan PošíkJan Pošík 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 08.4 388.00
21 Jaroslav BenešJaroslav Beneš 04 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 08.5 364.00
22 Jan SpěvákJan Spěvák 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 08.7 318.00
23 Jakub JokschJakub Joksch 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 08.9 274.00
Celkem 23 závodníků

60 m - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VondrováDenisa Vondrová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 08.6 608.00
2 Máša HeřmanskáMáša Heřmanská 04 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 08.6 608.00
3 Zuzana PfefferováZuzana Pfefferová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 08.7 582.00
4 Kristýna DoležalováKristýna Doležalová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 08.7 582.00
5 Natálie StehlíkováNatálie Stehlíková 02 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 08.9 531.00
6= Daniela KrampolováDaniela Krampolová 04 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 08.9 531.00
6= Dorota StránskáDorota Stránská 04 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 08.9 531.00
8 Veronika CísařováVeronika Císařová 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 09.0 506.00
9 Karolína KopeckáKarolína Kopecká 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 09.1 482.00
10 Karolína ZárubováKarolína Zárubová 02 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 09.2 458.00
11 Karolína TušlováKarolína Tušlová 04 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 09.2 458.00
12 Aneta ProcházkováAneta Procházková 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 09.3 435.00
13 Gabriela RůžičkováGabriela Růžičková 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 09.3 435.00
14 Natálie SommerováNatálie Sommerová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 09.3 435.00
15 Adéla BeranováAdéla Beranová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 09.4 413.00
16 Rozálie StejkozováRozálie Stejkozová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 09.4 413.00
17 Veronika FialkováVeronika Fialková 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 09.6 369.00
18 Tereza ŠtindlováTereza Štindlová 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 09.8 328.00
19 Vendula FišerováVendula Fišerová 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 09.8 328.00
Celkem 19 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 16.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 00.0
Sabina KadlečkováSabina Kadlečková 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 00.0
Veronika ŽaloudkováVeronika Žaloudková 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 00.0
Celkem 3 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(st, 16.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Simona PejřimovskáSimona Pejřimovská 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0:00.0
Veronika ŽaloudkováVeronika Žaloudková 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0:00.0
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 22:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 2:47.0 495.00
2 Natálie SommerováNatálie Sommerová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 2:50.0 464.00
3 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 2:51.0 453.00
4 Veronika CísařováVeronika Císařová 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 3:00.0 365.00
5 Zuzana PfefferováZuzana Pfefferová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 3:05.0 320.00
6= Lucie MálkováLucie Málková 04 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 3:06.0 311.00
6= Adéla HalákováAdéla Haláková 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 3:06.0 311.00
8= Eliška KovačkováEliška Kovačková 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 3:07.0 303.00
8= Barbora BílkováBarbora Bílková 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 3:07.0 303.00
8= Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 3:07.0 303.00
11 Natálie PiskačováNatálie Piskačová 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 3:09.0 286.00
12 Štěpánka VálováŠtěpánka Válová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 3:13.0 254.00
13 Kristýna MacelováKristýna Macelová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 3:16.0 231.00
14 Simona KodešováSimona Kodešová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 3:18.0 216.00
15 Klára SýkorováKlára Sýkorová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 3:20.0 202.00
16 Gabriela PiskačováGabriela Piskačová 02 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 3:21.0 195.00
17 Rozálie StejkozováRozálie Stejkozová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 3:31.0 131.00
18 Gabriela RůžičkováGabriela Růžičková 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 3:35.0 109.00
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 15.5.2018 - 22:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hynek FilipHynek Filip 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5:10.0 504.00
2 Jakub JechaJakub Jecha 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 5:11.0 498.00
3 David MuzikářDavid Muzikář 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5:12.0 493.00
4= Oto KovářOto Kovář 02 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 5:14.0 482.00
4= Tomáš SlanařTomáš Slanař 03 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 5:15.0 476.00
6 Jakub JokschJakub Joksch 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5:15.0 476.00
7 Daniel MálekDaniel Málek 04 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 5:16.0 471.00
8 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 5:17.0 466.00
9 Michal HlaváčekMichal Hlaváček 04 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 5:18.0 461.00
10 David KrpálekDavid Krpálek 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 5:19.0 455.00
11 David NeprašDavid Nepraš 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 5:22.0 440.00
12 Filip VašákFilip Vašák 04 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 5:26.0 419.00
13 Patrik PeřinaPatrik Peřina 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 5:29.0 404.00
14 Daniel KrálDaniel Král 03 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 5:30.0 399.00
15 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 5:34.0 380.00
16 Tomáš TrtíkTomáš Trtík 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 5:35.0 375.00
17 Pavel ZhřívalPavel Zhříval 04 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 5:40.0 351.00
18= Jan PošíkJan Pošík 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 5:44.0 333.00
18= Michal NěmecMichal Němec 02 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 5:44.0 333.00
20 Adam WeingartnerAdam Weingartner 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 5:54.0 289.00
21 Patrik HokePatrik Hoke 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 5:55.0 285.00
22 Jakub ValentaJakub Valenta 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 6:23.0 178.00
Celkem 22 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(út, 15.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strašík, Kubát, Pazderka, Kulja Strašík, Kubát, Pazderka, Kulja ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 31.6 463.00
2 Smejkal, Krečman, Hlaváček, Kovář Smejkal, Krečman, Hlaváček, Kovář Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 31.9 443.00
3 Beneš, Bárta, Zhříval, Slanař Beneš, Bárta, Zhříval, Slanař ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 32.0 436.00
4 Kolář, Krpálek, Dušek, Kožnar Kolář, Krpálek, Dušek, Kožnar ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 32.6 398.00
5 Hanuliak, Pošík, Polívka, Holcner Hanuliak, Pošík, Polívka, Holcner ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 32.7 391.00
6 Kůrka, Michalčík, Lebeda, Koutník Kůrka, Michalčík, Lebeda, Koutník ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 33.0 373.00
7 Dymák, Hakl, Beznoska, Endl Dymák, Hakl, Beznoska, Endl ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 33.3 354.00
8 Karaba, Filip, Joksch, Muzikář Karaba, Filip, Joksch, Muzikář Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 33.5 342.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 22:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stehlíková, Tušlová, Havlíčková, Hájková Stehlíková, Tušlová, Havlíčková, Hájková Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 34.5 548.00
2 Pfefferová, Kopecká, Nekovářová, Heřmanská Pfefferová, Kopecká, Nekovářová, Heřmanská Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 35.3 498.00
3 Zárubová, Procházková, Rutschová, Nepokojová Zárubová, Procházková, Rutschová, Nepokojová ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 35.3 498.00
4 Vondrová, Sommerová, Doležalová, Bednářová Vondrová, Sommerová, Doležalová, Bednářová ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 35.4 492.00
5 Štindlová, Stránská, Růžičková, Piskačová Štindlová, Stránská, Růžičková, Piskačová ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 36.8 410.00
6 Fišerová, Fialková, Císařová, Chmelová Fišerová, Fialková, Císařová, Chmelová ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 37.1 393.00
7 Vosyková, Stejkozová, Válová, Benešová Vosyková, Stejkozová, Válová, Benešová ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 42.6 143.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(st, 16.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kadlečková, Žaloudková, Němcová, Němcová Kadlečková, Žaloudková, Němcová, Němcová ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 00.0
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 15.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alex EndlAlex Endl
ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A
03 1.65 504.00
2= Frederik MichalčíkFrederik Michalčík
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 1.60 464.00
2= Petr PolívkaPetr Polívka
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 1.60 464.00
4 Tomáš KarabaTomáš Karaba
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 1.50 389.00
5= Vojtěch BeznoskaVojtěch Beznoska
ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A
03 1.45 352.00
5= David NeprašDavid Nepraš
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 1.45 352.00
5= Vojtěch LebedaVojtěch Lebeda
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 1.45 352.00
5= Ondřej ŽáčekOndřej Žáček
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 1.45 352.00
9= Miroslav JandaMiroslav Janda
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
03 1.40 317.00
9= Tomáš SlanařTomáš Slanař
ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř
03 1.40 317.00
9= Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř
02 1.40 317.00
9= Richard KabíčekRichard Kabíček
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 1.40 317.00
13 Matyáš ČejkaMatyáš Čejka
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 1.35 283.00
14= Daniel KrálDaniel Král
ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A
03 1.30 250.00
14= Jakub ValentaJakub Valenta
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
03 1.30 250.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 22:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie BednářováNatálie Bednářová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 1.40 512.00
2= Soňa NekovářováSoňa Nekovářová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
03 1.35 460.00
2= Klára ChmelováKlára Chmelová
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
04 1.35 460.00
2= Simona KodešováSimona Kodešová
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 1.35 460.00
2= Nikol NepokojováNikol Nepokojová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
03 1.35 460.00
6= Tereza ŠtindlováTereza Štindlová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 1.30 409.00
6= Dorota StránskáDorota Stránská
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
04 1.30 409.00
6= Alena BenešováAlena Benešová
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
03 1.30 409.00
6= Gabriela PiskačováGabriela Piskačová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 1.30 409.00
6= Tereza PolákováTereza Poláková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 1.30 409.00
6= Eliška KovačkováEliška Kovačková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
03 1.30 409.00
12= Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
04 1.25 359.00
12= Nicole SturgisNicole Sturgis
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
03 1.25 359.00
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 16.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Renata NěmcováRenata Němcová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
05 0.00
Veronika KlepetkováVeronika Klepetková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
06 0.00
Lenka NěmcováLenka Němcová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
05 0.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 15.5.2018 - 22:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto KovářOto Kovář
Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav
02 5.43 0.0 467.00
2 Václav StrašíkVáclav Strašík
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 5.15 0.0 411.00
3 Tomáš KarabaTomáš Karaba
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 5.00 0.0 382.00
4 Ondřej HanuliakOndřej Hanuliak
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 4.90 0.0 363.00
5= Radoslav SmejkalRadoslav Smejkal
Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav
02 4.87 0.0 358.00
5= Pavel KubátPavel Kubát
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 4.75 0.0 335.00
7 Robin KolářRobin Kolář
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
02 4.75 0.0 335.00
8 Tadeáš HaklTadeáš Hakl
ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A
02 4.65 0.0 317.00
9 Tomáš DušekTomáš Dušek
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
03 4.60 0.0 308.00
10 Ondřej ŽáčekOndřej Žáček
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 4.52 0.0 294.00
11 Alex HolcnerAlex Holcner
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 4.40 0.0 273.00
12 Dominik KůrkaDominik Kůrka
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 4.38 0.0 269.00
13 Marek KoutníkMarek Koutník
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 4.37 0.0 267.00
14 Martin PhamMartin Pham
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 4.32 0.0 259.00
15 Matěj CísařMatěj Císař
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
04 4.20 0.0 239.00
16 Jaroslav BenešJaroslav Beneš
ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř
04 4.07 0.0 217.00
17 Jiří ŠulistaJiří Šulista
ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř
02 4.05 0.0 214.00
18= Adam RaušAdam Rauš
ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A
03 4.00 0.0 206.00
18= Filip DymákFilip Dymák
ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A
03 4.00 0.0 206.00
20 David HemerkaDavid Hemerka
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 3.85 0.0 182.00
21 Pavel BártaPavel Bárta
ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř
03 3.50 0.0 130.00
22 Jan SpěvákJan Spěvák
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
02 3.30 0.0 103.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa NekovářováSoňa Nekovářová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
03 4.33 0.0 386.00
2 Lucie ZemanováLucie Zemanová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 4.25 0.0 367.00
3 Tereza HájkováTereza Hájková
Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav
03 4.22 0.0 359.00
4 Nicole SturgisNicole Sturgis
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
03 4.18 0.0 350.00
5= Klára ChmelováKlára Chmelová
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
04 4.00 0.0 308.00
5= Adéla BeranováAdéla Beranová
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
03 4.00 0.0 308.00
7= Kateřina DouchováKateřina Douchová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 3.99 0.0 306.00
7= Daniela KrampolováDaniela Krampolová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
04 3.99 0.0 306.00
7= Denisa VondrováDenisa Vondrová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 3.96 0.0 299.00
10 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 3.96 0.0 299.00
11 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav
03 3.93 0.0 292.00
12 Anna RutschováAnna Rutschová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
03 3.76 0.0 254.00
13= Karolína KopeckáKarolína Kopecká
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
03 3.73 0.0 248.00
13= Alena BenešováAlena Benešová
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
03 3.70 0.0 242.00
15 Lucie VachuškováLucie Vachušková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
04 3.70 0.0 242.00
16 Adéla MelounováAdéla Melounová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 3.62 0.0 225.00
17 Štěpánka VálováŠtěpánka Válová
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
03 3.56 0.0 212.00
18 Sára BrabcováSára Brabcová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
04 3.54 0.0 208.00
19 Klára SýkorováKlára Sýkorová
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 3.37 0.0 174.00
20 Vendula FišerováVendula Fišerová
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
04 3.15 0.0 133.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 16.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
05 0.00 0.0
Sabina KadlečkováSabina Kadlečková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
05 0.00 0.0
Veronika KlepetkováVeronika Klepetková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
06 0.00 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 15.5.2018 - 23:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol NepokojováNikol Nepokojová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
03 10.76 0.0 579.00
2 Eliška EšnerováEliška Ešnerová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 07.83 0.0 388.00
3 Máša HeřmanskáMáša Heřmanská
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
04 07.67 0.0 378.00
4 Barbora SyrovátkováBarbora Syrovátková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 07.57 0.0 372.00
5 Renata DoležalováRenata Doležalová
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
03 07.38 0.0 359.00
6 Natálie PiskačováNatálie Piskačová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 07.26 0.0 352.00
7 Alena CimplováAlena Cimplová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
04 07.15 0.0 345.00
8 Karolína ŽákováKarolína Žáková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
03 07.12 0.0 343.00
9 Eliška ŘezíkováEliška Řezíková
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 06.90 0.0 329.00
10 Sára BeránkováSára Beránková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 06.72 0.0 317.00
11 Lucie VachuškováLucie Vachušková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
04 06.70 0.0 316.00
12= Adéla MelounováAdéla Melounová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 06.50 0.0 303.00
12= Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
04 06.50 0.0 303.00
14 Daniela DevlinDaniela Devlin
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 06.44 0.0 299.00
15 Adriana PajerováAdriana Pajerová
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
02 06.35 0.0 294.00
16 Lucie MálkováLucie Málková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
04 05.95 0.0 268.00
17 Martina PodanáMartina Podaná
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 05.61 0.0 247.00
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 15.5.2018 - 23:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SchiguthAdam Schiguth
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
04 12.09 0.0 612.00
2 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 11.78 0.0 593.00
3 Filip PerenčayFilip Perenčay
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 11.08 0.0 551.00
4 Alex HolcnerAlex Holcner
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 11.03 0.0 548.00
5 Alex EndlAlex Endl
ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A
03 09.86 0.0 477.00
6 Vít PavlíkVít Pavlík
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 09.63 0.0 463.00
7 Hynek SýkoraHynek Sýkora
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 09.50 0.0 456.00
8 Jakub TringlJakub Tringl
ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř
03 09.41 0.0 450.00
9 Petr PolívkaPetr Polívka
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 09.35 0.0 447.00
10 Daniel StránskýDaniel Stránský
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 09.34 0.0 446.00
11 Jakub DvořákJakub Dvořák
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 09.03 0.0 428.00
12 Jan KotábJan Kotáb
ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř
03 08.73 0.0 410.00
13 Vít BačkovskýVít Bačkovský
ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř
03 08.64 0.0 404.00
14 Daniel HorákDaniel Horák
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 08.30 0.0 384.00
15 David KrpálekDavid Krpálek
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
02 08.20 0.0 378.00
16 Tomáš DušekTomáš Dušek
ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome...
03 07.86 0.0 358.00
17 Filip VašákFilip Vašák
ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A
04 07.72 0.0 350.00
18 Adam RaušAdam Rauš
ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A
03 07.11 0.0 314.00
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav StrašíkVáclav Strašík 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 1542
2 Michal HlaváčekMichal Hlaváček 04 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 1511
3 Frederik MichalčíkFrederik Michalčík 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 1357
4 Robin KolářRobin Kolář 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 1253
5 Pavel ZhřívalPavel Zhříval 04 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 1226
6 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 1059
7 Alex EndlAlex Endl 03 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 0981
8 Ondřej HanuliakOndřej Hanuliak 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0970
9 Oto KovářOto Kovář 02 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 0949
10 Hynek FilipHynek Filip 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0943
11 David MuzikářDavid Muzikář 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0906
12 Vojtěch LebedaVojtěch Lebeda 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0900
13 Pavel KubátPavel Kubát 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0883
14 Petr PolívkaPetr Polívka 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0855
15 Radoslav SmejkalRadoslav Smejkal 02 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 0850
16 Tadeáš HaklTadeáš Hakl 02 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 0837
17 David KrpálekDavid Krpálek 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0833
18 Alex HolcnerAlex Holcner 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0821
19 Tomáš SlanařTomáš Slanař 03 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 0793
20 David NeprašDavid Nepraš 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0792
21 Tomáš KarabaTomáš Karaba 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0771
22 Filip VašákFilip Vašák 04 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 0769
23 Vojtěch BeznoskaVojtěch Beznoska 03 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 0706
24 Tomáš DušekTomáš Dušek 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0666
25 Adam SchiguthAdam Schiguth 04 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0612
26 Filip PerenčayFilip Perenčay 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0551
27 Pavel BártaPavel Bárta 03 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 0548
28 Jakub JechaJakub Jecha 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0498
29 Daniel MálekDaniel Málek 04 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0471
30 Filip DymákFilip Dymák 03 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 0465
31 Vít PavlíkVít Pavlík 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0463
32 Hynek SýkoraHynek Sýkora 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0456
33 Jakub TringlJakub Tringl 03 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 0450
34 Daniel StránskýDaniel Stránský 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0446
35 Milan KožnarMilan Kožnar 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0439
36 Matěj CísařMatěj Císař 04 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0413
37 Jan KotábJan Kotáb 03 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 0410
38 Patrik PeřinaPatrik Peřina 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0404
39 Daniel KrálDaniel Král 03 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 0399
40 Daniel HorákDaniel Horák 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0384
41 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0380
42 Tomáš TrtíkTomáš Trtík 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0375
43 Ondřej ŽáčekOndřej Žáček 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0352
44 Jakub JokschJakub Joksch 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0342
Richard KabíčekRichard Kabíček 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0317
Miroslav JandaMiroslav Janda 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0317
45 Michal NěmecMichal Němec 02 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 0317
46 Matyáš ČejkaMatyáš Čejka 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0283
47 Dominik KůrkaDominik Kůrka 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0269
48 Marek KoutníkMarek Koutník 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0267
49 Martin PhamMartin Pham 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0259
50 Jakub ValentaJakub Valenta 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0250
51 Jaroslav BenešJaroslav Beneš 04 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 0217
52 Jiří ŠulistaJiří Šulista 02 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 0214
53 Adam RaušAdam Rauš 03 ZŠ Štáflova AZŠ Štáflova A 0206
Petr ČapekPetr Čapek 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0000
Jan SpěvákJan Spěvák 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0000
Radek MrtkaRadek Mrtka 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0000
Jan PošíkJan Pošík 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0000
Tomáš KrečmanTomáš Krečman 02 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 0000
Jakub PazderkaJakub Pazderka 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
Patrik HokePatrik Hoke 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0000
Adam WeingartnerAdam Weingartner 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
Marek KoutníkMarek Koutník 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0000
Karel KuljaKarel Kulja 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
Vít BačkovskýVít Bačkovský 03 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 0000
Jakub MachoJakub Macho 03 ZŠ Buttulova, ChotěbořZŠ Buttulova, Chotěboř 0000
Jakub DvořákJakub Dvořák 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0000
Marek NeugebauerMarek Neugebauer 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
Milan KožnarMilan Kožnar 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0000
Jakub ŠkarxdJakub Škarxd 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0000
54 David HemerkaDavid Hemerka 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0000
Celkem 72 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dorota StránskáDorota Stránská 04 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 1350
2 Soňa NekovářováSoňa Nekovářová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 1344
3 Natálie StehlíkováNatálie Stehlíková 02 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 1079
4 Nikol NepokojováNikol Nepokojová 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 1039
5 Natálie BednářováNatálie Bednářová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 1004
6 Máša HeřmanskáMáša Heřmanská 04 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0986
7 Zuzana PfefferováZuzana Pfefferová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0902
8 Veronika CísařováVeronika Císařová 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0871
9 Daniela KrampolováDaniela Krampolová 04 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0837
10 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 0787
11 Klára ChmelováKlára Chmelová 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0768
12 Veronika FialkováVeronika Fialková 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0762
13 Adéla BeranováAdéla Beranová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0721
14 Nicole SturgisNicole Sturgis 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0709
15 Simona KodešováSimona Kodešová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0676
16 Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0662
17 Alena BenešováAlena Benešová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0651
18 Natálie PiskačováNatálie Piskačová 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0638
19 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0609
20 Denisa VondrováDenisa Vondrová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0608
21 Kristýna DoležalováKristýna Doležalová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0582
22 Lucie MálkováLucie Málková 04 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0579
23 Aneta ProcházkováAneta Procházková 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0498
24 Natálie SommerováNatálie Sommerová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0464
Karolína ZárubováKarolína Zárubová 02 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0458
25 Karolína TušlováKarolína Tušlová 04 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 0458
26 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 0453
27 Gabriela RůžičkováGabriela Růžičková 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0435
28 Rozálie StejkozováRozálie Stejkozová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0413
Tereza ŠtindlováTereza Štindlová 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0409
Gabriela PiskačováGabriela Piskačová 02 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0409
29 Tereza PolákováTereza Poláková 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0409
30 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0388
31 Barbora SyrovátkováBarbora Syrovátková 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0372
32 Lucie ZemanováLucie Zemanová 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0367
Tereza HájkováTereza Hájková 03 Základní škola PřibyslavZákladní škola Přibyslav 0359
33 Renata DoležalováRenata Doležalová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0359
34 Alena CimplováAlena Cimplová 04 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0345
35 Karolína ŽákováKarolína Žáková 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0343
36 Eliška ŘezíkováEliška Řezíková 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0329
37 Adéla HalákováAdéla Haláková 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0311
Eliška KovačkováEliška Kovačková 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0303
38 Barbora BílkováBarbora Bílková 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0303
Daniela DevlinDaniela Devlin 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0299
39 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0299
Anna RutschováAnna Rutschová 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0254
40 Štěpánka VálováŠtěpánka Válová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0254
41 Kristýna MacelováKristýna Macelová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0231
42 Adéla MelounováAdéla Melounová 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0225
43 Klára SýkorováKlára Sýkorová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0174
44 Aneta VosykováAneta Vosyková 05 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0143
Karolína KopeckáKarolína Kopecká 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0000
Vendula FišerováVendula Fišerová 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0000
Eliška StehnováEliška Stehnová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0000
Lucie ZemanováLucie Zemanová 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
Sára BeránkováSára Beránková 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
Lucie VachuškováLucie Vachušková 04 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Žaneta MarešováŽaneta Marešová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0000
Martina PodanáMartina Podaná 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0000
Vendula FišerováVendula Fišerová 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0000
Sára BrabcováSára Brabcová 04 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 0000
45 Adriana PajerováAdriana Pajerová 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, KomenskéhoZŠ Světlá nad Sázavou, Kome... 0000
Celkem 62 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 16.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Hana DoležalováHana Doležalová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
06 00.00 0.0
Martina DvořákováMartina Dvořáková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
05 00.00 0.0
Celkem 2 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Sabina KadlečkováSabina Kadlečková 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Veronika ŽaloudkováVeronika Žaloudková 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Simona PejřimovskáSimona Pejřimovská 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Lenka NěmcováLenka Němcová 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Renata NěmcováRenata Němcová 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Hana DoležalováHana Doležalová 06 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Martina DvořákováMartina Dvořáková 05 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Veronika KlepetkováVeronika Klepetková 06 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 0000
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 1542
2 Základní škola Přibyslav{8} 1511
3 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 1357
4 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 1253
5 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 1226
6 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 1059
7 ZŠ Štáflova A{8} 981
8 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 970
9 Základní škola Přibyslav{8} 949
10 Gymnázium Chotěboř{8} 943
11 Gymnázium Chotěboř{8} 906
12 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 900
13 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 883
14 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 855
15 Základní škola Přibyslav{8} 850
16 ZŠ Štáflova A{8} 837
17 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 833
18 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 821
19 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 793
20 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 792
21 Gymnázium Chotěboř{8} 771
22 ZŠ Štáflova A{8} 769
23 ZŠ Štáflova A{8} 706
24 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 666
25 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 612
26 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 551
27 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 548
28 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 498
29 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 471
30 ZŠ Štáflova A{8} 465
31 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 463
32 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 456
33 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 450
34 Gymnázium Chotěboř{8} 446
35 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 439
36 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 413
37 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 410
38 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 404
39 ZŠ Štáflova A{8} 399
40 Gymnázium Chotěboř{8} 384
41 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 380
42 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 375
43 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 352
44 Gymnázium Chotěboř{8} 342
45 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 317
45 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 317
45 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 317
48 Gymnázium Chotěboř{8} 283
49 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 269
50 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 267
51 Gymnázium Chotěboř{8} 259
52 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 250
53 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 217
54 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 214
55 ZŠ Štáflova A{8} 206
56 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 0
56 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 0
56 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 0
56 Gymnázium Chotěboř{8} 0
56 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 0
56 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 0
56 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 0
56 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 0
56 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 0
56 ZŠ Buttulova, Chotěboř{8} 0
56 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 0
56 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 0
56 Základní škola Přibyslav{8} 0
56 Gymnázium Chotěboř{8} 0
56 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 0
56 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 0
56 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 0
Celkem 72 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 1350
2 Gymnázium Chotěboř{8} 1344
3 Základní škola Přibyslav{8} 1079
4 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 1039
5 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 1004
6 Gymnázium Chotěboř{8} 986
7 Gymnázium Chotěboř{8} 902
8 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 871
9 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 837
10 Základní škola Přibyslav{8} 787
11 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 768
12 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 762
13 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 721
14 Gymnázium Chotěboř{8} 709
15 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 676
16 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 662
17 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 651
18 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 638
19 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 609
20 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 608
21 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 582
22 Gymnázium Chotěboř{8} 579
23 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 498
24 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 464
25 Základní škola Přibyslav{8} 458
25 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 458
27 Základní škola Přibyslav{8} 453
28 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 435
29 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 413
30 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 409
30 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 409
30 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 409
33 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 388
34 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 372
35 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 367
36 Základní škola Přibyslav{8} 359
36 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 359
38 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 345
39 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 343
40 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 329
41 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 311
42 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 303
42 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 303
44 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 299
44 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 299
46 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 254
46 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 254
48 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 231
49 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 225
50 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 174
51 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 143
52 Gymnázium Chotěboř{8} 0
52 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 0
52 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 0
52 Gymnázium Chotěboř{8} 0
52 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 0
52 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
52 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 0
52 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského{8} 0
52 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova{8} 0
52 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699{8} 0
52 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745{8} 0
Celkem 62 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
1 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
1 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
1 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
1 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
1 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
1 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
1 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
1 ZŠ Chotěboř Buttulova{8} 0
Celkem 9 závodníků