výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III

Hodonín (10. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybaTomáš Ryba 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 4 08.42 444.00
2 Adam BayerAdam Bayer 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 08.86 336.00
3 Adam GrégrAdam Grégr 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 5 09.09 285.00
4 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 6 09.15 272.00
5 Martin RumíšekMartin Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1 09.42 218.00
6 Petr ObdržálekPetr Obdržálek 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 7 09.85 143.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub WitczakJakub Witczak 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 4 08.80 350.00
2 Matěj MalečíkMatěj Malečík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 7 08.86 336.00
3 Michal MacháčekMichal Macháček 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2 09.22 257.00
4 Tadeáš KostihaTadeáš Kostiha 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 09.35 231.00
5 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 6 09.85 143.00
6 Radim PresRadim Pres 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 3 10.18 95.00
7 Jan PoláchJan Polách 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1 10.53 54.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SlatinskýPatrik Slatinský 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 08.34 465.00
2 Ondřej PrečanOndřej Prečan 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 7 09.10 282.00
3 Jan BěhalJan Běhal 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 4 09.21 259.00
4 František KolaříkFrantišek Kolařík 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 2 09.34 233.00
5 David GaluškaDavid Galuška 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 5 09.47 208.00
6 David DoskočilDavid Doskočil 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 6 09.70 168.00
7 Rostislav VojtaRostislav Vojta 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 09.74 161.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 08.77 357.00
2 Petr TrávníkPetr Trávník 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 08.84 340.00
3 Filip UherekFilip Uherek 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 1 09.26 249.00
4 Štěpán ŠkareckýŠtěpán Škarecký 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 09.40 222.00
5 Jiří DubravecJiří Dubravec 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 6 09.73 163.00
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3 09.75 159.00
7 Dominik TrechaDominik Trecha 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 7 09.87 140.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SlatinskýPatrik Slatinský 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 08.34 465.00
2 Tomáš RybaTomáš Ryba 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 4 08.42 444.00
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 08.77 357.00
4 Jakub WitczakJakub Witczak 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 4 08.80 350.00
5 Petr TrávníkPetr Trávník 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 08.84 340.00
6 Adam BayerAdam Bayer 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 08.86 336.00
6 Matěj MalečíkMatěj Malečík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 7 08.86 336.00
8 Adam GrégrAdam Grégr 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 5 09.09 285.00
9 Ondřej PrečanOndřej Prečan 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 7 09.10 282.00
10 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 6 09.15 272.00
11 Jan BěhalJan Běhal 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 4 09.21 259.00
12 Michal MacháčekMichal Macháček 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2 09.22 257.00
13 Filip UherekFilip Uherek 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 1 09.26 249.00
14 František KolaříkFrantišek Kolařík 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 2 09.34 233.00
15 Tadeáš KostihaTadeáš Kostiha 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 09.35 231.00
16 Štěpán ŠkareckýŠtěpán Škarecký 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 09.40 222.00
17 Martin RumíšekMartin Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1 09.42 218.00
18 David GaluškaDavid Galuška 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 5 09.47 208.00
19 David DoskočilDavid Doskočil 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 6 09.70 168.00
20 Jiří DubravecJiří Dubravec 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 6 09.73 163.00
21 Rostislav VojtaRostislav Vojta 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 09.74 161.00
22 Petr SvobodaPetr Svoboda 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3 09.75 159.00
23 Petr ObdržálekPetr Obdržálek 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 7 09.85 143.00
23 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 6 09.85 143.00
25 Dominik TrechaDominik Trecha 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 7 09.87 140.00
26 Radim PresRadim Pres 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 3 10.18 95.00
27 Jan PoláchJan Polách 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1 10.53 54.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 8 09.25 504.00
2 Karolína SlovákováKarolína Slováková 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1 09.34 482.00
3 Nela KorbičkováNela Korbičková 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 6 09.36 477.00
4 Markéta NovákováMarkéta Nováková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 09.53 438.00
5 Kateřina IvanováKateřina Ivanová 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 5 09.59 424.00
6 Nikol Alžběta PříborskáNikol Alžběta Příborská 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 7 09.93 350.00
7 Iveta ZemanováIveta Zemanová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 3 10.36 267.00
8 Nikola ŠonováNikola Šonová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 4 11.98 47.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 09.13 533.00
2 Denisa HozákováDenisa Hozáková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 3 09.37 475.00
3 Klára UhlířováKlára Uhlířová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 1 09.38 472.00
4 Klaudie ChytilováKlaudie Chytilová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 6 09.40 468.00
5 Tereza RoubínkováTereza Roubínková 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 4 09.87 363.00
6 Jana UrbančíkováJana Urbančíková 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 5 09.97 342.00
7 Nela Marie NovákováNela Marie Nováková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 7 10.17 302.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JanásováKristýna Janásová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 6 09.33 484.00
2 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1 09.37 475.00
3 Veronika HerkováVeronika Herková 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 09.42 463.00
4 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 05 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 7 09.48 449.00
5 Monika PulpánováMonika Pulpánová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 09.55 433.00
6 Bára CoufalováBára Coufalová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 3 10.34 270.00
7 Jana ZbořilováJana Zbořilová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 10.50 242.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 08.76 629.00
2 Terezie KonečnáTerezie Konečná 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 09.35 480.00
3 Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 09.53 438.00
4 Michaela RausováMichaela Rausová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 7 09.57 428.00
5 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 09.64 413.00
6 Blanka JagošováBlanka Jagošová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 10.12 312.00
7 Lenka TomšejováLenka Tomšejová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 8 10.30 278.00
8 Kristýna FrolkováKristýna Frolková 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 3 10.51 240.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 08.76 629.00
2 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 09.13 533.00
3 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 8 09.25 504.00
4 Kristýna JanásováKristýna Janásová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 6 09.33 484.00
5 Karolína SlovákováKarolína Slováková 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1 09.34 482.00
6 Terezie KonečnáTerezie Konečná 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 09.35 480.00
7 Nela KorbičkováNela Korbičková 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 6 09.36 477.00
8 Denisa HozákováDenisa Hozáková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 3 09.37 475.00
8 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1 09.37 475.00
10 Klára UhlířováKlára Uhlířová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 1 09.38 472.00
11 Klaudie ChytilováKlaudie Chytilová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 6 09.40 468.00
12 Veronika HerkováVeronika Herková 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 09.42 463.00
13 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 05 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 7 09.48 449.00
14 Markéta NovákováMarkéta Nováková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 09.53 438.00
14 Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 09.53 438.00
16 Monika PulpánováMonika Pulpánová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 09.55 433.00
17 Michaela RausováMichaela Rausová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 7 09.57 428.00
18 Kateřina IvanováKateřina Ivanová 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 5 09.59 424.00
19 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 09.64 413.00
20 Tereza RoubínkováTereza Roubínková 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 4 09.87 363.00
21 Nikol Alžběta PříborskáNikol Alžběta Příborská 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 7 09.93 350.00
22 Jana UrbančíkováJana Urbančíková 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 5 09.97 342.00
23 Blanka JagošováBlanka Jagošová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 10.12 312.00
24 Nela Marie NovákováNela Marie Nováková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 7 10.17 302.00
25 Lenka TomšejováLenka Tomšejová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 8 10.30 278.00
26 Bára CoufalováBára Coufalová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 3 10.34 270.00
27 Iveta ZemanováIveta Zemanová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 3 10.36 267.00
28 Jana ZbořilováJana Zbořilová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 10.50 242.00
29 Kristýna FrolkováKristýna Frolková 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 3 10.51 240.00
30 Nikola ŠonováNikola Šonová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 4 11.98 47.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2:01.16 492.00
2 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2:02.86 467.00
3 Markéta NovákováMarkéta Nováková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2:04.04 451.00
4 Zuzana ČajkováZuzana Čajková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2:05.26 434.00
5 Tereza SečkařováTereza Sečkařová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 2:06.32 420.00
6 Klára BártkováKlára Bártková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 2:07.67 402.00
7 Gabriela IvanováGabriela Ivanová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 2:10.35 367.00
8 Nikola VaculíkováNikola Vaculíková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 2:17.92 277.00
9 Viktorie MlčákováViktorie Mlčáková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2:17.99 276.00
10 Kateřina SalvováKateřina Salvová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 2:19.17 263.00
11 Nela SvčinováNela Svčinová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2:24.86 205.00
12 Nela Marie NovákováNela Marie Nováková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 2:35.12 118.00
13 Kamila MatulováKamila Matulová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2:51.60 26.00
Kateřina TrnováKateřina Trnová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice DNS
Karla MadajováKarla Madajová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1:52.62 623.00
2 Karin TinkováKarin Tinková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 1:55.80 572.00
3 Tereza HerkováTereza Herková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1:56.18 566.00
4 Kateřina IvanováKateřina Ivanová 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 1:59.05 523.00
5 Martina ZdeňkováMartina Zdeňková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 2:02.40 474.00
6 Šárka BezchlebováŠárka Bezchlebová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 2:04.84 440.00
7 Xenie ProhaszkováXenie Prohaszková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2:06.86 412.00
8 Monika PulpánováMonika Pulpánová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2:07.72 401.00
9 Natálie SupováNatálie Supová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2:08.44 392.00
10 Eliška PetruchováEliška Petruchová 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 2:11.57 352.00
11 Simona BartošováSimona Bartošová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2:12.09 345.00
12 Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2:33.93 127.00
13 Sára BedravováSára Bedravová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 2:45.95 50.00
Nikola ŠonováNikola Šonová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1:52.62 623.00
2 Karin TinkováKarin Tinková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 1:55.80 572.00
3 Tereza HerkováTereza Herková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1:56.18 566.00
4 Kateřina IvanováKateřina Ivanová 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 1:59.05 523.00
5 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2:01.16 492.00
6 Martina ZdeňkováMartina Zdeňková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 2:02.40 474.00
7 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2:02.86 467.00
8 Markéta NovákováMarkéta Nováková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2:04.04 451.00
9 Šárka BezchlebováŠárka Bezchlebová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 2:04.84 440.00
10 Zuzana ČajkováZuzana Čajková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2:05.26 434.00
11 Tereza SečkařováTereza Sečkařová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 2:06.32 420.00
12 Xenie ProhaszkováXenie Prohaszková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2:06.86 412.00
13 Klára BártkováKlára Bártková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 2:07.67 402.00
14 Monika PulpánováMonika Pulpánová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2:07.72 401.00
15 Natálie SupováNatálie Supová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2:08.44 392.00
16 Gabriela IvanováGabriela Ivanová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 2:10.35 367.00
17 Eliška PetruchováEliška Petruchová 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 2:11.57 352.00
18 Simona BartošováSimona Bartošová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2:12.09 345.00
19 Nikola VaculíkováNikola Vaculíková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 2:17.92 277.00
20 Viktorie MlčákováViktorie Mlčáková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2:17.99 276.00
21 Kateřina SalvováKateřina Salvová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 2:19.17 263.00
22 Nela SvčinováNela Svčinová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2:24.86 205.00
23 Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2:33.93 127.00
24 Nela Marie NovákováNela Marie Nováková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 2:35.12 118.00
25 Sára BedravováSára Bedravová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 2:45.95 50.00
26 Kamila MatulováKamila Matulová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2:51.60 26.00
Kateřina TrnováKateřina Trnová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice DNS
Karla MadajováKarla Madajová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. DNF
Nikola ŠonováNikola Šonová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZapletalAdam Zapletal 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3:24.08 448.00
2 Šimon HrdýŠimon Hrdý 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 3:28.55 412.00
3 Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3:31.18 391.00
4 Vladislav HradilVladislav Hradil 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3:33.42 374.00
5 Ondřej KomárekOndřej Komárek 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 3:40.64 322.00
6 Vít ProcházkaVít Procházka 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3:43.86 300.00
7 David GaluškaDavid Galuška 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 3:50.08 259.00
8 Viktor FialaViktor Fiala 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 3:53.22 239.00
9 Radim PresRadim Pres 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 3:54.14 233.00
10 Daniel KořánDaniel Kořán 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 3:57.48 214.00
11 Petr KorvasPetr Korvas 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 4:13.19 131.00
12 Ondřej GazárekOndřej Gazárek 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 4:21.84 94.00
13 Tomáš BrhelTomáš Brhel 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 4:26.23 77.00
František KočvaraFrantišek Kočvara 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alex TrojanAlex Trojan 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3:17.80 500.00
2 Martin RumíšekMartin Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3:24.24 446.00
3 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 3:27.30 422.00
4 Adam KaňaAdam Kaňa 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3:34.15 369.00
5 František LukáčFrantišek Lukáč 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 3:34.72 365.00
6 Patrik LorencPatrik Lorenc 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3:38.40 338.00
7 Hynek KlimekHynek Klimek 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 3:39.06 333.00
8 František KolaříkFrantišek Kolařík 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 3:39.80 328.00
9 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 3:44.34 296.00
10 Šimon ZálešákŠimon Zálešák 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3:48.32 270.00
11 Lukáš RepíkLukáš Repík 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 3:48.86 266.00
12 Štěpán WinklerŠtěpán Winkler 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 3:54.81 229.00
13 Vojtěch KotásekVojtěch Kotásek 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 4:10.84 142.00
14 Robin ChrenčíkRobin Chrenčík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 4:12.42 135.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alex TrojanAlex Trojan 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3:17.80 500.00
2 Adam ZapletalAdam Zapletal 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3:24.08 448.00
3 Martin RumíšekMartin Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3:24.24 446.00
4 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 3:27.30 422.00
5 Šimon HrdýŠimon Hrdý 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 3:28.55 412.00
6 Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3:31.18 391.00
7 Vladislav HradilVladislav Hradil 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3:33.42 374.00
8 Adam KaňaAdam Kaňa 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3:34.15 369.00
9 František LukáčFrantišek Lukáč 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 3:34.72 365.00
10 Patrik LorencPatrik Lorenc 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3:38.40 338.00
11 Hynek KlimekHynek Klimek 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 3:39.06 333.00
12 František KolaříkFrantišek Kolařík 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 3:39.80 328.00
13 Ondřej KomárekOndřej Komárek 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 3:40.64 322.00
14 Vít ProcházkaVít Procházka 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3:43.86 300.00
15 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 3:44.34 296.00
16 Šimon ZálešákŠimon Zálešák 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3:48.32 270.00
17 Lukáš RepíkLukáš Repík 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 3:48.86 266.00
18 David GaluškaDavid Galuška 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 3:50.08 259.00
19 Viktor FialaViktor Fiala 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 3:53.22 239.00
20 Radim PresRadim Pres 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 3:54.14 233.00
21 Štěpán WinklerŠtěpán Winkler 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 3:54.81 229.00
22 Daniel KořánDaniel Kořán 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 3:57.48 214.00
23 Vojtěch KotásekVojtěch Kotásek 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 4:10.84 142.00
24 Robin ChrenčíkRobin Chrenčík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 4:12.42 135.00
25 Petr KorvasPetr Korvas 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 4:13.19 131.00
26 Ondřej GazárekOndřej Gazárek 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 4:21.84 94.00
27 Tomáš BrhelTomáš Brhel 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 4:26.23 77.00
František KočvaraFrantišek Kočvara 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozehnal, Svoboda, Gazárek, Kočiš Rozehnal, Svoboda, Gazárek, Kočiš ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 2 35.61 240.00
2 Běhal, Witczak, Komárek, Gloza Běhal, Witczak, Komárek, Gloza ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 3 35.72 234.00
3 Kolařík, Dubravec, Slováček, Teraz Kolařík, Dubravec, Slováček, Teraz ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 4 36.92 178.00
4 Lorenc, Zálešák, Žůrek, Cichra Lorenc, Zálešák, Žůrek, Cichra ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 37.03 173.00
5 Fiala, Winkler, Lukáč, Petráš Fiala, Winkler, Lukáč, Petráš ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 6 37.24 164.00
6 Malečík, Rumíšek, Procházka, Rumíšek Malečík, Rumíšek, Procházka, Rumíšek Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1 39.06 95.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hradil, Trojan, Kaňa, Zavadil Hradil, Trojan, Kaňa, Zavadil ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 35.91 225.00
2 Macháček, Prečan, Hrdý, Salčák Macháček, Prečan, Hrdý, Salčák ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 36.07 217.00
3 Obdržálek, Kořán, Korvas, Chmelař Obdržálek, Kořán, Korvas, Chmelař ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 2 37.35 159.00
4 Pres, Repík, Klimek, Mívalt Pres, Repík, Klimek, Mívalt MZŠ VracovMZŠ Vracov 4 39.44 83.00
5 Kočiš, Řičica, Čížek, Vajdík Kočiš, Řičica, Čížek, Vajdík ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3 41.45 31.00
6 Grégr, Trávník, Kašík, Blažek Grégr, Trávník, Kašík, Blažek ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 5 50.57 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trecha, Slatinský, Kupka, Tříska Trecha, Slatinský, Kupka, Tříska ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 34.08 323.00
2 Ryba, Škarecký, Seidl, Cudař Ryba, Škarecký, Seidl, Cudař MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 35.34 254.00
3 Kostiha, Bayer, Vojta, Zapletal Kostiha, Bayer, Vojta, Zapletal ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 4 35.93 224.00
4 Galuška, Podloucký, Fojtík, Zvonič Galuška, Podloucký, Fojtík, Zvonič ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 6 36.71 187.00
5 Hlaváček, Brhel, Kočvara, Škoda Hlaváček, Brhel, Kočvara, Škoda ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 1 38.93 99.00
Polách, Chrenčík, Machálek, Hess Polách, Chrenčík, Machálek, Hess Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grégr, Trávník, Kašík, Blažek Grégr, Trávník, Kašík, Blažek ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 5 50.57 0.00
2 Kočiš, Řičica, Čížek, Vajdík Kočiš, Řičica, Čížek, Vajdík ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3 41.45 31.00
3 Pres, Repík, Klimek, Mívalt Pres, Repík, Klimek, Mívalt MZŠ VracovMZŠ Vracov 4 39.44 83.00
4 Malečík, Rumíšek, Procházka, Rumíšek Malečík, Rumíšek, Procházka, Rumíšek Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1 39.06 95.00
5 Hlaváček, Brhel, Kočvara, Škoda Hlaváček, Brhel, Kočvara, Škoda ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 1 38.93 99.00
6 Obdržálek, Kořán, Korvas, Chmelař Obdržálek, Kořán, Korvas, Chmelař ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 2 37.35 159.00
7 Fiala, Winkler, Lukáč, Petráš Fiala, Winkler, Lukáč, Petráš ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 6 37.24 164.00
8 Lorenc, Zálešák, Žůrek, Cichra Lorenc, Zálešák, Žůrek, Cichra ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 37.03 173.00
9 Kolařík, Dubravec, Slováček, Teraz Kolařík, Dubravec, Slováček, Teraz ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 4 36.92 178.00
10 Galuška, Podloucký, Fojtík, Zvonič Galuška, Podloucký, Fojtík, Zvonič ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 6 36.71 187.00
11 Macháček, Prečan, Hrdý, Salčák Macháček, Prečan, Hrdý, Salčák ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 36.07 217.00
12 Kostiha, Bayer, Vojta, Zapletal Kostiha, Bayer, Vojta, Zapletal ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 4 35.93 224.00
13 Hradil, Trojan, Kaňa, Zavadil Hradil, Trojan, Kaňa, Zavadil ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 35.91 225.00
14 Běhal, Witczak, Komárek, Gloza Běhal, Witczak, Komárek, Gloza ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 3 35.72 234.00
15 Rozehnal, Svoboda, Gazárek, Kočiš Rozehnal, Svoboda, Gazárek, Kočiš ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 2 35.61 240.00
16 Ryba, Škarecký, Seidl, Cudař Ryba, Škarecký, Seidl, Cudař MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 35.34 254.00
17 Trecha, Slatinský, Kupka, Tříska Trecha, Slatinský, Kupka, Tříska ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 34.08 323.00
Polách, Chrenčík, Machálek, Hess Polách, Chrenčík, Machálek, Hess Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašková, Kundratová, Kordulíková, Herková Mašková, Kundratová, Kordulíková, Herková ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 34.93 536.00
2 Tinková, Bártková, Bílková, Sedláčková Tinková, Bártková, Bílková, Sedláčková Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 3 35.95 473.00
3 Trnová, Bartošová, Bílková, Sklenská Trnová, Bartošová, Bílková, Sklenská ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 36.87 419.00
4 Zálešáková, Nováková, Pulpánová, Jurigová Zálešáková, Nováková, Pulpánová, Jurigová ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 37.47 386.00
5 Konečná, Coufalová, Prohaszková, Mlčáková Konečná, Coufalová, Prohaszková, Mlčáková ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 5 38.57 328.00
6 Nováková, Příborská, Frolková, Masářová Nováková, Příborská, Frolková, Masářová ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 6 39.35 289.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Korbičková, Janásová, Uhlířová, Sečkařová Korbičková, Janásová, Uhlířová, Sečkařová ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 4 35.96 472.00
2 Němečková, Hozáková, Žáčková, Zdeňková Němečková, Hozáková, Žáčková, Zdeňková Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 6 36.12 463.00
3 Slováková, Rausová, Supová, Čajková Slováková, Rausová, Supová, Čajková Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3 37.99 358.00
4 Kouřilová, Menšíková, Bakajová, Kolajová Kouřilová, Menšíková, Bakajová, Kolajová ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 39.39 287.00
5 Můčková, Okáníková, Matějová, Svrčinová Můčková, Okáníková, Matějová, Svrčinová ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 5 39.69 273.00
6 Šonová, Jagošová, Zbořilová, Salvová Šonová, Jagošová, Zbořilová, Salvová MZŠ VracovMZŠ Vracov 1 40.93 217.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivanová, Kočišová, Peluchová, Zubatá Ivanová, Kočišová, Peluchová, Zubatá ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 6 37.42 388.00
2 Herková, Stancová, Zemanová, Sasínková Herková, Stancová, Zemanová, Sasínková ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 5 37.49 385.00
3 Chytilová, Matulová, Orságová, Vajdíková Chytilová, Matulová, Orságová, Vajdíková Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2 38.18 348.00
4 Svozilová, Fittaiolo, Krupicová, Levková Svozilová, Fittaiolo, Krupicová, Levková ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 4 38.46 333.00
5 Bedravová, Gálová, Buchtová, Klvačová Bedravová, Gálová, Buchtová, Klvačová ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 3 40.70 227.00
6 Vaculíková, Snášelová, Vašková, Juříková Vaculíková, Snášelová, Vašková, Juříková MZŠ VracovMZŠ Vracov 1 44.89 79.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezchlebová, Madajová, Zlámalová, Dobřecká Bezchlebová, Madajová, Zlámalová, Dobřecká ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 2 38.29 342.00
2 Roubínková, Urbančíková, Ivanová, Petruchová Roubínková, Urbančíková, Ivanová, Petruchová ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3 39.98 259.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaculíková, Snášelová, Vašková, Juříková Vaculíková, Snášelová, Vašková, Juříková MZŠ VracovMZŠ Vracov 1 44.89 79.00
2 Šonová, Jagošová, Zbořilová, Salvová Šonová, Jagošová, Zbořilová, Salvová MZŠ VracovMZŠ Vracov 1 40.93 217.00
3 Bedravová, Gálová, Buchtová, Klvačová Bedravová, Gálová, Buchtová, Klvačová ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 3 40.70 227.00
4 Roubínková, Urbančíková, Ivanová, Petruchová Roubínková, Urbančíková, Ivanová, Petruchová ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3 39.98 259.00
5 Můčková, Okáníková, Matějová, Svrčinová Můčková, Okáníková, Matějová, Svrčinová ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 5 39.69 273.00
6 Kouřilová, Menšíková, Bakajová, Kolajová Kouřilová, Menšíková, Bakajová, Kolajová ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 39.39 287.00
7 Nováková, Příborská, Frolková, Masářová Nováková, Příborská, Frolková, Masářová ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 6 39.35 289.00
8 Konečná, Coufalová, Prohaszková, Mlčáková Konečná, Coufalová, Prohaszková, Mlčáková ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 5 38.57 328.00
9 Svozilová, Fittaiolo, Krupicová, Levková Svozilová, Fittaiolo, Krupicová, Levková ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 4 38.46 333.00
10 Bezchlebová, Madajová, Zlámalová, Dobřecká Bezchlebová, Madajová, Zlámalová, Dobřecká ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 2 38.29 342.00
11 Chytilová, Matulová, Orságová, Vajdíková Chytilová, Matulová, Orságová, Vajdíková Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2 38.18 348.00
12 Slováková, Rausová, Supová, Čajková Slováková, Rausová, Supová, Čajková Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3 37.99 358.00
13 Herková, Stancová, Zemanová, Sasínková Herková, Stancová, Zemanová, Sasínková ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 5 37.49 385.00
14 Zálešáková, Nováková, Pulpánová, Jurigová Zálešáková, Nováková, Pulpánová, Jurigová ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 37.47 386.00
15 Ivanová, Kočišová, Peluchová, Zubatá Ivanová, Kočišová, Peluchová, Zubatá ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 6 37.42 388.00
16 Trnová, Bartošová, Bílková, Sklenská Trnová, Bartošová, Bílková, Sklenská ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 36.87 419.00
17 Němečková, Hozáková, Žáčková, Zdeňková Němečková, Hozáková, Žáčková, Zdeňková Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 6 36.12 463.00
18 Korbičková, Janásová, Uhlířová, Sečkařová Korbičková, Janásová, Uhlířová, Sečkařová ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 4 35.96 472.00
19 Tinková, Bártková, Bílková, Sedláčková Tinková, Bártková, Bílková, Sedláčková Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 3 35.95 473.00
20 Mašková, Kundratová, Kordulíková, Herková Mašková, Kundratová, Kordulíková, Herková ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 34.93 536.00

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KašíkTomáš Kašík
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 1.45 352.00
2 Jakub WitczakJakub Witczak
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
05 1.34 276.00
3 Alex TrojanAlex Trojan
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 1.34 276.00
4 Robin ChrenčíkRobin Chrenčík
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 1.34 276.00
5 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 1.30 250.00
6 Jakub ChmelařJakub Chmelař
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 1.30 250.00
7 Petr KorvasPetr Korvas
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
06 1.26 225.00
8 Tomáš Carl HessTomáš Carl Hess
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 1.26 225.00
9 Jakub ZavadilJakub Zavadil
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 1.22 200.00
10 Viktor SikoraViktor Sikora
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 1.22 200.00
11 Jakub SlováčekJakub Slováček
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 1.22 200.00
12 Josef KočišJosef Kočiš
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 1.22 200.00
13 MIlan TerazMIlan Teraz
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 1.22 200.00
14 Rostislav ŽůrekRostislav Žůrek
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 1.22 200.00
15 Josef PetrášJosef Petráš
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 1.22 200.00
16= Vladimír CichraVladimír Cichra
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 1.18 176.00
16= David SalčákDavid Salčák
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 1.18 176.00
18 David BlažekDavid Blažek
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 1.18 176.00
19 Rostislav VojtaRostislav Vojta
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 1.18 176.00
20 Hynek KlimekHynek Klimek
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 1.14 153.00
21 Denis CudařDenis Cudař
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 1.14 153.00
22 Josef KočišJosef Kočiš
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 1.14 153.00
23 Štěpán BelšíkŠtěpán Belšík
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 1.10 131.00
24 Filip FojtíkFilip Fojtík
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
05 1.00 81.00
25 František KočvaraFrantišek Kočvara
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 1.00 81.00
26 Ondřej GlozaOndřej Gloza
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 1.00 81.00
Michal MacháčekMichal Macháček
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 NM 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza SečkařováTereza Sečkařová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 1.30 409.00
2 Vanessa VajdíkováVanessa Vajdíková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 1.26 369.00
3 Sabina OrságováSabina Orságová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 1.26 369.00
4 Michaela ZubatáMichaela Zubatá
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 1.26 369.00
5 Klára BártkováKlára Bártková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 1.26 369.00
6 Eliška PeluchováEliška Peluchová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 1.22 331.00
7 Eva MůčkováEva Můčková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 1.22 331.00
8 Iveta ZemanováIveta Zemanová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 1.22 331.00
9 Kateřina BuchtováKateřina Buchtová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 1.22 331.00
10 Nela KorbičkováNela Korbičková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 1.22 331.00
11 Beata JurdováBeata Jurdová
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 1.18 293.00
12 Andrea BílkováAndrea Bílková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
05 1.18 293.00
13 Klára KrupicováKlára Krupicová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 1.18 293.00
14 Klaudie ChytilováKlaudie Chytilová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 1.18 293.00
15 Julie GlocklováJulie Glocklová
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 1.14 257.00
16 Viktorie SasínkováViktorie Sasínková
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 1.14 257.00
17 Jana UrbančíkováJana Urbančíková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 1.14 257.00
18 Ema MenšíkováEma Menšíková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 1.14 257.00
19 Denisa LevkováDenisa Levková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 1.10 222.00
20 Viktorie BílkováViktorie Bílková
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 1.10 222.00
21 Nikol Alžběta PříborskáNikol Alžběta Příborská
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 1.10 222.00
22 Jitka KouřilováJitka Kouřilová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 1.10 222.00
23 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 1.10 222.00
24 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 1.06 188.00
25 Sára BedravováSára Bedravová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 1.06 188.00
26 Eliška BakajováEliška Bakajová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 1.02 156.00
27 Nikola VaculíkováNikola Vaculíková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 1.02 156.00
28 Sára SnášelováSára Snášelová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 1.02 156.00
Terezie ZálešákováTerezie Zálešáková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
06 DNS 0.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 4.76 0.0 337.00
2 David TřískaDavid Tříska
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 4.54 0.0 297.00
3 Patrik SlatinskýPatrik Slatinský
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 4.50 0.0 290.00
4 Matěj MalečíkMatěj Malečík
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 4.50 0.0 290.00
5 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 4.50 0.0 290.00
6 Tomáš RybaTomáš Ryba
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 4.36 0.0 266.00
7 Petr TrávníkPetr Trávník
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 4.29 0.0 254.00
8 Adam BayerAdam Bayer
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 4.21 0.0 240.00
9 Ondřej GlozaOndřej Gloza
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 4.00 0.0 206.00
10 Filip UherekFilip Uherek
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 3.97 0.0 201.00
11 Vladimír CichraVladimír Cichra
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 3.95 0.0 198.00
12 Daniel KořánDaniel Kořán
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 3.91 0.0 191.00
13 Jan BěhalJan Běhal
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 3.89 0.0 188.00
14 František LukáčFrantišek Lukáč
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
06 3.85 0.0 182.00
15 Šimon ZálešákŠimon Zálešák
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 3.84 0.0 181.00
16 Jakub RozehnalJakub Rozehnal
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 3.81 0.0 176.00
17 David BlažekDavid Blažek
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 3.80 0.0 174.00
18 Vít ProcházkaVít Procházka
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
06 3.75 0.0 167.00
19 Filip ZvoničFilip Zvonič
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 3.71 0.0 161.00
20 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 3.67 0.0 155.00
21 Jiří DubravecJiří Dubravec
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 3.64 0.0 150.00
22 Štěpán BelšíkŠtěpán Belšík
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 3.60 0.0 145.00
23 Jakub SlováčekJakub Slováček
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 3.56 0.0 139.00
24 Tomáš RumíšekTomáš Rumíšek
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 3.52 0.0 133.00
25 Vojtěch MívaltVojtěch Mívalt
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 3.47 0.0 126.00
26 Filip HlaváčekFilip Hlaváček
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 3.34 0.0 108.00
27 Lukáš KřížLukáš Kříž
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 3.33 0.0 107.00
28 Lukáš VajdíkLukáš Vajdík
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 3.22 0.0 93.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KrupicováKlára Krupicová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 4.37 0.0 396.00
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 4.16 0.0 345.00
3 Zuzana ČajkováZuzana Čajková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 3.98 0.0 303.00
4 Karin TinkováKarin Tinková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 3.98 0.0 303.00
5 Terezie KonečnáTerezie Konečná
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 3.97 0.0 301.00
6 Beata JurdováBeata Jurdová
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 3.93 0.0 292.00
7 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 3.90 0.0 285.00
8 Veronika SvozilováVeronika Svozilová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 3.86 0.0 276.00
9 Natálie KočišováNatálie Kočišová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 3.84 0.0 272.00
10 Veronika ZlámalováVeronika Zlámalová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 3.73 0.0 248.00
11 Michaela RausováMichaela Rausová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
06 3.73 0.0 248.00
12 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 3.66 0.0 233.00
13 Michaela ZubatáMichaela Zubatá
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 3.64 0.0 229.00
14 Veronika BílkováVeronika Bílková
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
06 3.62 0.0 225.00
15 Anita OkáníkováAnita Okáníková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 3.59 0.0 218.00
16 Klára UhlířováKlára Uhlířová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 3.49 0.0 198.00
17 Aneta JurigováAneta Jurigová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 3.47 0.0 194.00
18 Patricie DobřeckáPatricie Dobřecká
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 3.44 0.0 188.00
19 Markéta KolajováMarkéta Kolajová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 3.41 0.0 182.00
20 Eliška PeluchováEliška Peluchová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 3.41 0.0 182.00
21 Kateřina TrnováKateřina Trnová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 3.41 0.0 182.00
22 Blanka JagošováBlanka Jagošová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 3.39 0.0 178.00
23 Klára SklenskáKlára Sklenská
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 3.30 0.0 161.00
24 Alžběta VaškováAlžběta Vašková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 3.18 0.0 139.00
25 Kristýna FrolkováKristýna Frolková
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 3.14 0.0 131.00
26 Pavlína GálováPavlína Gálová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 2.99 0.0 105.00
27 Eliška JuříkováEliška Juříková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 2.97 0.0 102.00
28 Kateřina BuchtováKateřina Buchtová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 2.84 0.0 81.00
Karolína SlovákováKarolína Slováková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
06 NM 0.0 0.00
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KašíkTomáš Kašík
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 47.12 0.0 283.00
2 David TřískaDavid Tříska
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 46.53 0.0 279.00
3 Šimon KubíkŠimon Kubík
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 46.43 0.0 278.00
4 Štěpán ŠkareckýŠtěpán Škarecký
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 44.72 0.0 263.00
5 Jakub ChmelařJakub Chmelař
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 44.44 0.0 261.00
6 Adam GrégrAdam Grégr
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 43.68 0.0 255.00
7 Denis CudařDenis Cudař
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 43.66 0.0 255.00
8 Filip ČermákFilip Čermák
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 43.54 0.0 254.00
9 Šimon HrdýŠimon Hrdý
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 42.89 0.0 248.00
10 David SalčákDavid Salčák
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 42.50 0.0 245.00
11 Xuan Tuan Anh NgoXuan Tuan Anh Ngo
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 41.35 0.0 235.00
12= MIlan TerazMIlan Teraz
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 40.66 0.0 230.00
12= Filip ZvoničFilip Zvonič
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 40.66 0.0 230.00
14 Ondřej PrečanOndřej Prečan
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 40.63 0.0 229.00
15 David DoskočilDavid Doskočil
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 40.12 0.0 225.00
16 Dominik TrechaDominik Trecha
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 39.32 0.0 219.00
17 Tomáš RumíšekTomáš Rumíšek
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 38.32 0.0 210.00
18 Rostislav ŽůrekRostislav Žůrek
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 38.16 0.0 209.00
19 Roman ŠkodaRoman Škoda
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 35.38 0.0 186.00
20 Tomáš Carl HessTomáš Carl Hess
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 34.95 0.0 183.00
21 Radim ŘičicaRadim Řičica
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 34.82 0.0 182.00
22 Jan PoláchJan Polách
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 34.65 0.0 181.00
23 Jakub LukešJakub Lukeš
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 33.41 0.0 171.00
24 Michal SlezákMichal Slezák
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 32.88 0.0 166.00
25 Filip ČížekFilip Čížek
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 30.63 0.0 148.00
26 Tadeáš KostihaTadeáš Kostiha
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 27.18 0.0 121.00
Celkem 26 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jan PoláchJan Polách 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
Michal SlezákMichal Slezák 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
Filip ČermákFilip Čermák 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0254
Tomáš RumíšekTomáš Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0210
Tomáš Carl HessTomáš Carl Hess 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0408
Jakub ChmelařJakub Chmelař 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0511
Tomáš RybaTomáš Ryba 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0794
Jan PoláchJan Polách 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
Vladislav HradilVladislav Hradil 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0200
Dominik TrechaDominik Trecha 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0899
Viktor FialaViktor Fiala 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0239
Lukáš RepíkLukáš Repík 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0266
Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0591
Adam ZapletalAdam Zapletal 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0448
Štěpán WinklerŠtěpán Winkler 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0164
Patrik LorencPatrik Lorenc 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0338
Ondřej GazárekOndřej Gazárek 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0334
Šimon HrdýŠimon Hrdý 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0660
Denis CudařDenis Cudař 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0255
Vojtěch KotásekVojtěch Kotásek 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0142
Jakub LukešJakub Lukeš 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
MIlan TerazMIlan Teraz 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0430
Viktor SikoraViktor Sikora 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
Filip FojtíkFilip Fojtík 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0081
David BlažekDavid Blažek 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0206
Jakub SlováčekJakub Slováček 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0339
Vojtěch MívaltVojtěch Mívalt 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
Lukáš VajdíkLukáš Vajdík 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
Vladimír CichraVladimír Cichra 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0374
Lukáš KřížLukáš Kříž 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0107
Štěpán BelšíkŠtěpán Belšík 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0276
Tomáš KašíkTomáš Kašík 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0635
Xuan Tuan Anh NgoXuan Tuan Anh Ngo 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0235
Šimon KubíkŠimon Kubík 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0278
Rostislav ŽůrekRostislav Žůrek 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0409
Radim ŘičicaRadim Řičica 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0182
Filip ČížekFilip Čížek 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0148
David SalčákDavid Salčák 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0638
Roman ŠkodaRoman Škoda 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
František KočvaraFrantišek Kočvara 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
Tomáš BrhelTomáš Brhel 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0077
Hynek KlimekHynek Klimek 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0486
Tomáš RybaTomáš Ryba 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0710
Štěpán ŠkareckýŠtěpán Škarecký 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0485
Radim PresRadim Pres 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
Jiří DubravecJiří Dubravec 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0491
Ondřej PrečanOndřej Prečan 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0282
Filip HlaváčekFilip Hlaváček 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
Jakub WitczakJakub Witczak 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0626
Petr ObdržálekPetr Obdržálek 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
Dominik TrechaDominik Trecha 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0219
Patrik SlatinskýPatrik Slatinský 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0465
David GaluškaDavid Galuška 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
Jan BěhalJan Běhal 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0447
Petr TrávníkPetr Trávník 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0594
Matěj MalečíkMatěj Malečík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0721
Martin RumíšekMartin Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0664
Filip UherekFilip Uherek 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0450
David DoskočilDavid Doskočil 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0393
Michal MacháčekMichal Macháček 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0257
Rostislav VojtaRostislav Vojta 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
Adam BayerAdam Bayer 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0576
Šimon ZálešákŠimon Zálešák 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
Petr KorvasPetr Korvas 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0384
Daniel KořánDaniel Kořán 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0405
Vladislav HradilVladislav Hradil 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0374
Alex TrojanAlex Trojan 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0776
Adam KaňaAdam Kaňa 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
Vít ProcházkaVít Procházka 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0467
František LukáčFrantišek Lukáč 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0547
Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0153
Ondřej KomárekOndřej Komárek 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0556
Robin ChrenčíkRobin Chrenčík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0276
Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0296
Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0694
František KolaříkFrantišek Kolařík 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0561
Adam GrégrAdam Grégr 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0540
Jakub RozehnalJakub Rozehnal 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0448
Petr SvobodaPetr Svoboda 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0314
Tadeáš KostihaTadeáš Kostiha 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0455
Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0422
Josef PetrášJosef Petráš 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0200
Filip ZvoničFilip Zvonič 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0230
Celkem 84 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Klaudie ChytilováKlaudie Chytilová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0468
Tereza MasářováTereza Masářová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0171
Veronika ZlámalováVeronika Zlámalová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
Eliška BakajováEliška Bakajová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0262
Julie RajchmanováJulie Rajchmanová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
Andrea BílkováAndrea Bílková 05 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0274
Ema MenšíkováEma Menšíková 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0504
Markéta KolajováMarkéta Kolajová 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
Vanessa VajdíkováVanessa Vajdíková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0636
Radka KlvačováRadka Klvačová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
Eva MůčkováEva Můčková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0331
Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0336
Kateřina TrnováKateřina Trnová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0419
Kateřina TrnováKateřina Trnová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0182
Simona BartošováSimona Bartošová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0672
Gabriela IvanováGabriela Ivanová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0367
Martina ZdeňkováMartina Zdeňková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0744
Klára BártkováKlára Bártková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0842
Karin TinkováKarin Tinková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0875
Klaudie ChytilováKlaudie Chytilová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0369
Pavlína GálováPavlína Gálová 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0277
Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0446
Sára SnášelováSára Snášelová 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
Viktorie BílkováViktorie Bílková 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
Denisa LevkováDenisa Levková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0222
Terezie ZálešákováTerezie Zálešáková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
Michaela ZubatáMichaela Zubatá 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0598
Klára SklenskáKlára Sklenská 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
Veronika BílkováVeronika Bílková 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0225
Beata JurdováBeata Jurdová 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0585
Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0000
Klára KrupicováKlára Krupicová 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0689
Eliška PeluchováEliška Peluchová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0719
Anita OkáníkováAnita Okáníková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0218
Veronika ZlámalováVeronika Zlámalová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0248
Eliška JuříkováEliška Juříková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
Alžběta VaškováAlžběta Vašková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0139
Kateřina BuchtováKateřina Buchtová 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0331
Patricie DobřeckáPatricie Dobřecká 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
Viktorie SasínkováViktorie Sasínková 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0499
Natálie KočišováNatálie Kočišová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0600
Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0251
Tereza HerkováTereza Herková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0566
Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0989
Kamila MatulováKamila Matulová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0358
Zuzana ČajkováZuzana Čajková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1095
Blanka JagošováBlanka Jagošová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0490
Nela Marie NovákováNela Marie Nováková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0709
Nikol Alžběta PříborskáNikol Alžběta Příborská 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0572
Kristýna FrolkováKristýna Frolková 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0131
Kristýna JanásováKristýna Janásová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 1359
Klára UhlířováKlára Uhlířová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0198
Jana ZbořilováJana Zbořilová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0242
Markéta NovákováMarkéta Nováková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0889
Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1510
Nikola ZálešákováNikola Zálešáková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0760
Denisa HozákováDenisa Hozáková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0475
Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0504
Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0438
Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 05 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0000
Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0533
Karolína SlovákováKarolína Slováková 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0482
Michaela RausováMichaela Rausová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0248
Jitka KouřilováJitka Kouřilová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0222
Nikola ŠonováNikola Šonová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0217
Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
Bára CoufalováBára Coufalová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0249
Kateřina IvanováKateřina Ivanová 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0947
Natálie SupováNatálie Supová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0392
Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1047
Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0127
Monika PulpánováMonika Pulpánová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
Nikola VaculíkováNikola Vaculíková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0433
Karla MadajováKarla Madajová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0257
Eliška PetruchováEliška Petruchová 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
Viktorie MlčákováViktorie Mlčáková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0276
Nela SvčinováNela Svčinová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0000
Kateřina SalvováKateřina Salvová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0577
Xenie ProhaszkováXenie Prohaszková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0412
Sára BedravováSára Bedravová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0050
Tereza SečkařováTereza Sečkařová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0829
Šárka BezchlebováŠárka Bezchlebová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0440
Iveta ZemanováIveta Zemanová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0331
Nela KorbičkováNela Korbičková 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0808
Veronika HerkováVeronika Herková 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0463
Tereza RoubínkováTereza Roubínková 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0737
Jana UrbančíkováJana Urbančíková 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
Terezie KonečnáTerezie Konečná 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 1109
Julie GlocklováJulie Glocklová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0257
Lenka TomšejováLenka Tomšejová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0278
Celkem 91 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna JanásováKristýna Janásová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 43.87 0.0 403.00
2 Tereza RoubínkováTereza Roubínková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 41.50 0.0 374.00
3 Emma KordulíkováEmma Kordulíková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 40.90 0.0 366.00
4 Kamila MatulováKamila Matulová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
06 40.19 0.0 358.00
5 Eleonora Dagmar FittaioloEleonora Dagmar Fittaiolo
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 38.44 0.0 336.00
6 Natálie KočišováNatálie Kočišová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 37.74 0.0 328.00
7 Simona BartošováSimona Bartošová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 37.69 0.0 327.00
8 Kateřina SalvováKateřina Salvová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 36.59 0.0 314.00
9 Tereza HerkováTereza Herková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 36.15 0.0 309.00
10 Andrea BílkováAndrea Bílková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
05 33.29 0.0 274.00
11 Martina ZdeňkováMartina Zdeňková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 32.95 0.0 270.00
12 Vanessa VajdíkováVanessa Vajdíková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 32.67 0.0 267.00
13 Sabina OrságováSabina Orságová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 32.59 0.0 266.00
14 Eliška BakajováEliška Bakajová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 32.27 0.0 262.00
15 Denisa HozákováDenisa Hozáková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 32.06 0.0 260.00
16 Karla MadajováKarla Madajová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 31.88 0.0 257.00
17 Veronika ZlámalováVeronika Zlámalová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 31.61 0.0 254.00
18 Kristýna MatějováKristýna Matějová
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 31.35 0.0 251.00
19 Bára CoufalováBára Coufalová
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 31.18 0.0 249.00
20 Ema MenšíkováEma Menšíková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 31.01 0.0 247.00
21 Viktorie SasínkováViktorie Sasínková
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 30.60 0.0 242.00
22 Eliška PetruchováEliška Petruchová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 30.15 0.0 237.00
23 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 29.06 0.0 224.00
24 Julie RajchmanováJulie Rajchmanová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 28.19 0.0 214.00
25 Pavlína GálováPavlína Gálová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 24.54 0.0 172.00
26 Tereza MasářováTereza Masářová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 24.52 0.0 171.00
27 Markéta KolajováMarkéta Kolajová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 23.66 0.0 162.00
28 Sára SnášelováSára Snášelová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 22.11 0.0 144.00
29 Radka KlvačováRadka Klvačová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 16.93 0.0 87.00
Celkem 29 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 899
2 MZŠ Vracov{8} 794
3 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 776
4 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 721
5 MZŠ Vracov{8} 710
6 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 694
7 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 664
8 ZŠ Školní Strážnice{8} 660
9 ZŠ Školní Strážnice{8} 638
10 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 635
11 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 626
12 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 594
13 ZŠ Vnorovy{8} 591
14 ZŠ Komenského Kyjov{8} 576
15 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 561
16 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 556
17 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 547
18 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 540
19 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 511
20 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 491
21 MZŠ Vracov{8} 486
22 MZŠ Vracov{8} 485
23 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 467
24 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 465
25 ZŠ Komenského Kyjov{8} 455
26 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 450
27 ZŠ Komenského Kyjov{8} 448
27 ZŠ Vnorovy{8} 448
29 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 447
30 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 430
31 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 422
32 ZŠ Komenského Kyjov{8} 409
33 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 408
34 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 405
35 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 393
36 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 384
37 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 374
37 ZŠ Komenského Kyjov{8} 374
39 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 339
40 ZŠ Komenského Kyjov{8} 338
41 ZŠ Vnorovy{8} 334
42 ZŠ Vnorovy{8} 314
43 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 296
44 ZŠ Školní Strážnice{8} 282
45 ZŠ Komenského Kyjov{8} 278
46 ZŠ Školní Strážnice{8} 276
46 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 276
48 MZŠ Vracov{8} 266
49 ZŠ Školní Strážnice{8} 257
50 MZŠ Vracov{8} 255
51 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 254
52 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 239
53 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 235
54 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 230
55 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 219
56 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 210
57 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 206
58 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 200
58 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 200
60 ZŠ Vnorovy{8} 182
61 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 164
62 ZŠ Vnorovy{8} 153
63 ZŠ Vnorovy{8} 148
64 ZŠ Školní Strážnice{8} 142
65 ZŠ Školní Strážnice{8} 107
66 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 81
67 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 77
68 MZŠ Vracov{8} 0
68 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
68 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
68 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 0
68 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
68 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
68 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 0
68 ZŠ Komenského Kyjov{8} 0
68 ZŠ Komenského Kyjov{8} 0
68 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 0
68 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 0
68 MZŠ Vracov{8} 0
68 MZŠ Vracov{8} 0
68 ZŠ Vnorovy{8} 0
68 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 0
68 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 0
68 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 0
Celkem 84 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 1510
2 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 1359
3 ZŠ Školní Strážnice{8} 1109
4 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 1095
5 ZŠ Komenského Kyjov{8} 1047
6 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 989
7 ZŠ Vnorovy{8} 947
8 ZŠ Komenského Kyjov{8} 889
9 Veselí nad Moravou, Htník{8} 875
10 Veselí nad Moravou, Htník{8} 842
11 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 829
12 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 808
13 ZŠ Komenského Kyjov{8} 760
14 Veselí nad Moravou, Htník{8} 744
15 ZŠ Vnorovy{8} 737
16 ZŠ Vnorovy{8} 719
17 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 709
18 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 689
19 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 672
20 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 636
21 ZŠ Vnorovy{8} 600
22 ZŠ Vnorovy{8} 598
23 Veselí nad Moravou, Htník{8} 585
24 MZŠ Vracov{8} 577
25 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 572
26 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 566
27 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 533
28 Veselí nad Moravou, Htník{8} 504
28 ZŠ Komenského Kyjov{8} 504
30 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 499
31 MZŠ Vracov{8} 490
32 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 482
33 Veselí nad Moravou, Htník{8} 475
34 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 468
35 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 463
36 MZŠ Vracov{8} 446
37 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 440
38 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 438
39 MZŠ Vracov{8} 433
40 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 419
41 ZŠ Školní Strážnice{8} 412
42 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 392
43 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 369
44 ZŠ Vnorovy{8} 367
45 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 358
46 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 336
47 ZŠ Školní Strážnice{8} 331
47 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 331
47 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 331
50 ZŠ Školní Strážnice{8} 278
51 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 277
52 ZŠ Školní Strážnice{8} 276
53 Veselí nad Moravou, Htník{8} 274
54 ZŠ Komenského Kyjov{8} 262
55 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 257
55 ZŠ Školní Strážnice{8} 257
57 ZŠ Školní Strážnice{8} 251
58 ZŠ Školní Strážnice{8} 249
59 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 248
59 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 248
61 MZŠ Vracov{8} 242
62 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 225
63 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 222
63 ZŠ Komenského Kyjov{8} 222
65 ZŠ Školní Strážnice{8} 218
66 MZŠ Vracov{8} 217
67 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 198
68 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 182
69 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 171
70 MZŠ Vracov{8} 139
71 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 131
72 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 127
73 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 50
74 ZŠ Vnorovy{8} 0
74 ZŠ Školní Strážnice{8} 0
74 ZŠ Vnorovy{8} 0
74 ZŠ Komenského Kyjov{8} 0
74 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 0
74 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 0
74 Veselí nad Moravou, Htník{8} 0
74 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
74 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
74 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 0
74 ZŠ Komenského Kyjov{8} 0
74 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
74 MZŠ Vracov{8} 0
74 Veselí nad Moravou, Htník{8} 0
74 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
74 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 0
74 MZŠ Vracov{8} 0
74 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 0
Celkem 91 závodníků